Είχε συνάντηση εργασίας με τον Πρόεδρο της οργάνωσης Αντώνη Κουνάβη, μέλη της Δ.Ε.Ε.Π., στελέχη και εθελοντές
Στο δρόμο προς τις Ευρωεκλογές, συνεχίζονται, οι εκδηλώσεις διαλόγου που διοργανώνει η Διοικούσα Επιτροπή Εκλογικής Περιφέρειας Αχαΐας της Νέας Δημοκρατίας.
Σημερινή προσκεκλημένη ήταν η υποψήφια Ευρωβουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, πρώην Υπουργός και Επίκουρη καθηγήτρια του ΕΑΠ Εύη Χριστοφιλοπούλου, η οποία βρέθηκε στα γραφεία της Δ.Ε.Ε.Π. Ν.Δ. Αχαΐας, που είχε συνάντηση εργασίας με τον Πρόεδρο της οργάνωσης Αντώνη Κουνάβη, μέλη της Δ.Ε.Ε.Π., στελέχη και εθελοντές.
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/oibyqhijof66292e36c6601.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/scsjuxkzcb66292e35a5e69.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/qnjewotchm66292e35a8d6a.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/bqdmaqwwyd66292e383bf3c.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/mdkzxjfhte66292e3765b4d.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/cdsafpbbnp66292e352b20a.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/lqrsoynwgb66292e386e84a.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/wwgtkrmuko66292e3787c07.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/pxzuenlwge66292e38392bc.jpg)
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr