Έγινε η 3η και 4η αγωνιστική
Στην Αθήνα βρέθηκαν την Κυριακή οι ομάδες προ-μίνι (Κ11) και μίνι-παίδων (Κ13) του ΝΟΠ, για να συνεχίσουν τις υποχρεώσεις τους με την 3η και 4η αγωνιστική στους αντίστοιχους ομίλους του τουρνουά «Νέα Σμύρνη Trophy».
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/cqkpryhqpq656448730a178.jpg)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/twpjcdtorj656448731fa28.jpg)
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr