Back to Top
#TAGS ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ Αιγιάλεια Νάσος Νασόπουλος
Αγγελίες
Μην ψάχνεις, βρες στο
THE BEST

ΥΓΡΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

/

Επτά πατρινόπουλα στις εθνικές Παίδων - Κορασίδων

Γιώτης, Κρεμανταλάς, Λαμπάτος, Αγγελόπουλος

Γιώτης, Κρεμανταλάς, Λαμπάτος, Αγγελόπουλος

Για προπονήσεις - αξιολογήσεις

Καμπ Παίδων Κ16 για προπονήσεις-αξιολογήσεις θα πραγματοποιηθεί σε δύο γκρουπ, από Τρίτη 07 έως Τετάρτη 08 και από Πέμπτη 09 έως Παρασκευή 10 Μάϊου και για φιλικές αναμετρήσεις, από Σάββατο 11 έως Κυριακή 12/5, σύμφωνα με τον κάτωθι προγραμματισμό:

α. Δημοτικό Κολυμβητήριο ΑΛΙΜΟΥ. Τρίτη 07 Μαϊου 24, ώρα παρουσίασης 09:30, έχουν κληθεί οι: 

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ:
ΜΠΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          
 
ΣΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 
ΤΣΟΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ:
ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:
ΠΑΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
 
ΠΙΜΠΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                            
 
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                          
 
ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ:
ΜΟΤΣΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣIOΣ
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ:
Ηλίας Αγγελόπουλος
 
ΛΑΜΠΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 
ΚΡΕΜΑΝΤΑΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ:
ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ:
ΚΟΥΪΜΑΝΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
 
ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΠΕΡΣΕΑΣ
β. Κολυμβητήριο ΟΑΚΑ. Πέμπτη 09 Μαΐου 24, ώρα παρουσίασης 09:30, έχουν κληθεί οι:  

ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ:
ΜΠΕΡΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          
 
ΣΑΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:
ΠΑΤΣΙΛΙΝΑΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
 
ΣΙΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
 
ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ:
ΜΟΤΣΙΑΣ ΘΕΟΔΟΣIOΣ
ΝΟΠ:
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
 
ΓΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                                            
 
ΛΑΜΠΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ:
ΓΕΩΡΒΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
 
ΖΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ:
ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΠΕΡΣΕΑΣ
ΠΑΟΚ:
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
 
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
 
ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΥΟ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Για προπονήσεις-αξιολογήσεις το διάστημα 7-10/5 κλήθηκαν 30 αθλήτριες της Υδατοσφαίρισης κατηγορίας Κορασίδων Κ16.

Πρόκειται για τις: Αγγελική Δασκαλάκη, Ζωή Ζλάτου, Αφροδίτη Μπιτσάκου, Ιωάννα Παπανδρέου (ΑΛΙΜΟΣ ΝΑΣ BETSSON), Ραφαέλα Σαλταμανίκα (ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ I REPAIR), Ασημίνα Βελέντζα, Ελένη Μαρούλη, Λαμπρινή Σπανδωνίδου, Σπυριδούλα Νεφέλη-Χατζηγεωργίου (ΕΘΝΙΚΟΣ GOLDFORCE),  Μαρία Κεπενού (ΝΕΠ), Ελένη Βάλβη, Ελένη Ελμισιάν, Εμμανουέλα-Παρασκευή Καπετοπούλου, Νεφέλη-Άννα Κρασσά, Ελισάβετ Κουτσιαντά, Φαίδρα-Χριστίνα Λουπάκη, Μαρία-Ευαγγελία Ντούλη (ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ), Αικατερίνη Κουνδουράκη, Βενετία-Μαρία Πασβαντή (ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ), Θεοδώρα Παπαδοπούλου, Μαρία Χέλμη (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ), Λουκία Δροσοπούλου-Σπάθη, Ανδρονίκη Καραγιάννη, Σοφία Λαμπροπούλου, Νικολλέττα Μοροχλιάδου, Λυδία Μούζη, Ειρήνη Σταυρίδου (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ), Αναστασία Μπίκου, Φιλλιώ-Γανίμη Σαλέχ, Φλωρένια Φλώρου (ΠΑΟΚ).

Το πρώτο ραντεβού είναι προγραμματισμένο στο κολυμβητήριο Αλίμου την Τρίτη 7/5 στις 08:30.

Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr

Sports