Back to Top

ΠΟΛΙΤΙΚΗ

/

Η σταυροδοσία όλων των υποψηφίων στον Δήμο Δυτικής Αχαΐας

Η σταυροδοσία όλων των υποψηφίων στον Δήμο Δυτικής Αχαΐας

Τα αποτελέσματα για όλους τους υποψηφίους

Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019

Όραμα για την Δυτική Αχαΐα
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΜΠΟΥΧΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1313
2 ) ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1238
3 ) ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 933
4 ) ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 767
5 ) ΤΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 763
6 ) ΠΑΛΥΒΟΣ ΧΡΟΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 711
7 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 647
8 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 623
9 ) ΓΡΙΤΣΩΝΗ-ΜΠΑΚΡΩΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 435
10 ) ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 429
11 ) ΝΤΑΛΑΠΑ-ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 334
12 ) ΤΣΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 206
13 ) ΟΧΤΑΡΑ ΖΩΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 185
14 ) ΖΑΓΟΥΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ 120
15 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58
Λαρισσού
16 ) ΟΡΛΩΦ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1349
17 ) ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1267
18 ) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 942
19 ) ΓΙΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 794
20 ) ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 628
21 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 489
22 ) ΝΙΦΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 452
23 ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 423
24 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 309
Μόβρης
25 ) ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1122
26 ) ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 925
27 ) ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 911
28 ) ΡΑΠΤΗ-ΧΑΒΕΛΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 858
29 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 848
30 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 622
31 ) ΝΙΦΟΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ 504
32 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΦΟΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 340
Ωλένιας
33 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1074
34 ) ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 662
35 ) ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 653
36 ) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 578
37 ) ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 574
38 ) ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 557
39 ) ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 490
40 ) ΡΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 423
41 ) ΓΑΛΑΝΗ-ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 216


Σύνολο Ψήφων Υποψηφίων Συνδυασμών
ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΤΗΣ 26ης ΜΑΐΟΥ 2019
ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΔΥΜΑΙΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1328
2 ) ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1183
3 ) ΜΠΑΧΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 1106
4 ) ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 835
5 ) ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 807
6 ) ΤΣΑΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 738
7 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΡΟΔΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 675
8 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΜΟΥΣΜΟΥΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 659
9 ) ΚΟΚΚΙΝΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 614
10 ) ΦΛΙΓΚΟΥ ΖΩΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 306
11 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ(ΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 277
12 ) ΛΙΑΚΟΥ – ΤΣΑΜΗ ΘΕΩΝΗ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 238
13 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 234
14 ) ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ 136
15 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 57
Λαρισσού
16 ) ΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 1575
17 ) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 967
18 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 864
19 ) ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 547
20 ) ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 537
21 ) ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 529
22 ) ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 497
23 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 326
24 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΑΡΧΟΝΤΩ(ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 295
Μόβρης
25 ) ΟΡΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ(ΑΛΕΚΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 752
26 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ(ΚΟΛΟΒΕΛΟΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 692
27 ) ΓΑΛΑΡΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ(ΝΙΚΗ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 552
28 ) ΡΑΘΩΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 492
29 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 489
30 ) ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 477
31 ) ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 428
32 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ 353
Ωλένιας
33 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 662
34 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(ΜΠΟΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 567
35 ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(ΚΩΣΤΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 547
36 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 521
37 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ(ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 497
38 ) ΚΟΥΝΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 468
39 ) ΣΚΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 429
40 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 328
41 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ 317


ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΝΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
2 ) ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 57
3 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 35
4 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34
5 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 28
6 ) ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 23
7 ) ΒΕΝΤΙΡΟΖΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΖΟΖΙΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21
8 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 20
9 ) ΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
10 ) ΚΩΣΤΗΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17
11 ) ΣΑΜΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 17
12 ) ΖΟΥΒΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 16
13 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 14
14 ) ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13
Λαρισσού
15 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 34
16 ) ΚΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 30
17 ) ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 28
18 ) ΒΕΡΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 20
19 ) ΝΥΦΑΚΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
20 ) ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
21 ) ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5
Μόβρης
22 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 33
23 ) ΠΥΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ 30
24 ) ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21
25 ) ΝΙΦΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17
26 ) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
27 ) ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 7
28 ) ΝΥΦΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4
Ωλένιας
29 ) ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 81
30 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 50
31 ) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
32 ) ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 42
33 ) ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΜΑΧΗ) του ΑΝΔΡΕΑ 34
34 ) ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 34
35 ) ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
36 ) ΖΗΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΛΗΝΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
37 ) ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 12


ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΤΩΡΑ – ΝΕΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΤΑ ΚΟΙΝΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 85
2 ) ΧΗΝΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 82
3 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 59
4 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 50
5 ) ΠΙΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 44
6 ) ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43
7 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
8 ) ΜΠΡΟΥΜΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38
9 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 24
10 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22
11 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21
12 ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 18
13 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11
14 ) ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6
Λαρισσού
15 ) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 29
16 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 21
17 ) ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
18 ) ΝΤΑΛΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 5
19 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 3
20 ) ΜΠΟΥΡΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 3
Μόβρης
21 ) ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 86
22 ) ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 61
23 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53
24 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 43
25 ) ΚΟΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2
Ωλένιας
26 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
27 ) ΓΙΟΥΝΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 17
28 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 4
29 ) ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3
30 ) ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2
31 ) ΧΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ 1


ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΧΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου 203
2 ) ΝΤΑΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Βασιλείου 129
3 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου 109
4 ) ΡΑΓΚΑΒΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 73
5 ) ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου 68
6 ) ΡΑΛΛΗ ΝΙΚΗ του Γεωργίου 57
7 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου 51
8 ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Θεοδώρου 49
9 ) ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη 38
10 ) ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη 34
11 ) ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φίλιππου 32
12 ) ΔΙΑΓΟΥΡΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη 30
13 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Λεωνίδα 8
14 ) ΤΟΜΟΠΑΣΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Αχιλλέα 8
Λαρισσού
15 ) ΓΙΟΒΑΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του Γεωργίου 30
16 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ελευθερίου 26
17 ) ΛΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗ του Νικήτα 24
18 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ζώη 23
19 ) ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γερασίμου 20
20 ) ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Δημητρίου 4
Μόβρης
21 ) ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη 189
22 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Διονυσίου 37
23 ) ΡΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σεραφείμ 29
24 ) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Δημητρίου 13
25 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη 6
Ωλένιας
26 ) ΚΟΝΤΟΥΛΗ ΘΕΑΝΩ του Αθανασίου 73
27 ) ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ του Επαμεινώνδα 39
28 ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Ιωάννη 29
29 ) ΣΙΜΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου 18
30 ) ΜΗΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του Δημητρίου 10
31 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου 7


ΕΛ.ΠΙ.Δ.Α. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 75
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Αχαΐας
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Δύμης
1 ) ΑΜΑΞΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 313
2 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 231
3 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΡΜΠΟΥ ΝΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 78
4 ) ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58
5 ) ΚΑΤΑΡΤΖΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 54
6 ) ΖΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 53
7 ) ΠΥΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
8 ) ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
9 ) ΛΑΔΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 38
10 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 27
11 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
12 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 24
13 ) ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 22
14 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7
15 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 3
Λαρισσού
16 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 120
17 ) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 116
18 ) ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 113
19 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 113
20 ) ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 102
21 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΝΤΟΥΚΑΣ) ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
22 ) ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 51
23 ) ΘΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
24 ) ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 49
Μόβρης
25 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 156
26 ) ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 113
27 ) ΠΥΡΡΗ ΜΠΑΧΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 112
28 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 103
29 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 98
30 ) ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 92
31 ) ΜΠΑΛΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 59
32 ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 51
Ωλένιας
33 ) ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 337
34 ) ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168
35 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 144
36 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 115
37 ) ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 100
38 ) ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 97
39 ) ΘΩΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 96
40 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 82
41 ) ΝΤΑΡΓΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59

Σχόλια

Ειδήσεις