Μια και φέτος δεν θα έχουμε ούτε σοκολατοπόλεμο
Ο κορωνοϊός επηρέασε και το Πατρινό Καρναβάλι αναπόσπαστο κομμάτι του οποίου είναι ο σοκολατοπόλεμος. Λόγω των συνθηκών ο Όμιλος Φίλων Σοκολάτας Ο Σοκολατοπόλεμος μοίρσα σε σοκολάτες στο Καραμανδάνειο Νοσοκομείο και στο Άσυλο Ανιάτων. Σήμερα ο Πρόεδρος του "Σοκολατοπόλεμου" Ανδρέας Ρηγόπουλος και μελη του με όλα τα μέτρα προστασίας μοίρασαν σοκολάτες σε μικρά παιδιά και ηλικιωμένους.
ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ
![Ο πρόεδρος Ρηγόπουλος Ανδρέας Το μέλος Α...](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/jkjlzxgrzw604b71bb29cf5.jpg)
Ο πρόεδρος Ρηγόπουλος Ανδρέας Το μέλος Αναστασία Κασομούλη στο Καραμανδάνειο
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/vdfpygkkhd604b72f563625.jpg)
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr