Back to Top
#TAGS ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ Νάσος Νασόπουλος Αιγιάλεια Βασιλιάς Κάρολος της Αγγλίας Γιώργος Λάνθιμος Ρούλα Πισπιρίγκου Ομόφυλα Ζευγάρια
Αγγελίες
Μην ψάχνεις, βρες στο
THE BEST

ΠΟΛΙΤΙΚΗ

/

Αυτοδιοικητικές εκλογές 2023: Αυτοί είναι οι 4.475 υποψήφιοι των 20 δημοτικών παρατάξεων που κατεβαίνουν στην Αχαΐα

Αυτοδιοικητικές εκλογές 2023: Αυτοί είνα...

Δείτε αναλυτικά

Στις κάλπες θα προσέλθουν την Κυριακή και οι πολίτες της Αχαΐας που καλούνται να ψηφίσουν τον επόμενο δήμαρχο τους αλλά και τους δημοτικούς συμβούλους.

Στον Δήμο Πατρέων στις εκλογές της Κυριακής κατεβαίνουν 4 παρατάξεις, στην Δυτική Αχαΐα  άλλες 4, στο Δήμο Αιγιαλείας κατβαίνουν 6, στο Δήμο Ερυμάνθου κατεβαίνουν 3 παρατάξεις και στο Δήμο Καλαβρύτων κατεβαίνουν 3 παρατάξεις. 

Στους 5 Δήμους της Αχαΐας έχουμε 20 συνδυασμούς και 4.475 υποψηφίους. Στην Πάτρα, οι υποψήφιοι δήμαρχοι είναι τέσσερις και οι υποψήφιοι είναι συνολικά 1.366. Στα Καλάβρυτα οι υποψήφιοι δήμαρχοι είναι τρεις και οι υποψηφιότητες 449. Για το δήμο Ερυμάνθου έχουν κατατεθεί τρία ψηφοδέλτια με 253 υποψηφιότητες. Στη Δυτική Αχαΐα οι συνδυασμοί είναι τέσσερις και έχουν κατατεθεί συνολικά 920 υποψηφιότητες.

Τα ονόματα όλων των υποψηφίων δημοτικών συμβούλων όλων των παρατάξεων στην Αχαΐα παρουσιάζει το thebest.gr.

Δήμος Πατρέων

1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ»-  ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
2. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
3. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
4. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
5. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
6. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
8. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
9. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
10. ΑΞΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
11. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
12. ΑΣΠΡΑΓΚΑΘΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
13. ΓΑΛΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΡΙΟΥ)
14. ΓΕΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
15. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
16. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
17. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
18. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
19. ΓΚΕΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
20. ΓΚΡΕΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
21. ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
22. ΓΩΓΟΥ (ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ) ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
23. ΔΑΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
24. ΔΗΜΗΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
25. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
26. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΚΟΣΜΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
27. ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
28. ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
29. ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
30. ΖΑΓΚΟΥ  ΡΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
31. ΖΑΝΙΑ ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
32. ΖΗΒΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
33. ΖΩΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
34. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΟΛΓΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
35. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
36. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
37. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΝΕΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
38. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
39. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
40. ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
41. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΧΑΧΑΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
42. ΚΙΚΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
43. ΚΛΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
44. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
45. ΚΟΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
46. ΚΟΡΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΡΙΟΥ)
47. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
48. ΚΟΥΡΗ ΗΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
49. ΚΡΟΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
50. ΚΥΒΕΛΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
51. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
52. ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
53. ΛΑΖΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΤΖΕΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
54. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
55. ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
56. ΛΕΦΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
57. ΛΙΩΛΗ ΒΕΝΕΔΙΚΤΗ (ΒΕΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
58. ΛΥΚΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
59. ΜΑΓΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
60. ΜΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
61. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
62. ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
63. ΜΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
64. ΜΟΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
65. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΑΜΕΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
66. ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
67. ΠΑΓΙΑΣΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
68. ΠΑΛΑΡΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
69. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
70. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
71. ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
72. ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
73. ΠΑΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
74. ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
75. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
76. ΠΗΛΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΟΝΑΤΟΥ (ΡΙΟΥ)
77. ΠΙΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
78. ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
79. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
80. ΡΑΠΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
81. ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
82. ΣΑΜΟΥΡΗ ΒΑΓΕΝΑ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
83. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
84. ΣΙΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
85. ΣΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
86. ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
87. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
88. ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
89. ΣΠΗΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
90. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
91. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
92. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
93. ΣΥΡΙΩΤΗ - ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
94. ΣΥΡΟΚΩΣΤΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
95. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
96. ΤΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
97. ΤΖΑΜΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΤΣΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
98. ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
99. ΤΖΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
100. ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
101. ΤΟΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
102. ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
103. ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
104. ΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
105. ΤΣΕΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
106. ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
107. ΤΣΟΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΚΑΚΑΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΟΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΛΙΓΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΛΥΣΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
10. ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΜΠΑΡΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΜΠΟΥΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
16. ΜΠΟΧΑΤΖΙΑΡ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
17. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
18. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
19. ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20. ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΘΩΜΑ
21. ΠΕΦΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
22. ΣΠΕΤΣΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
23. ΤΟΥΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
24. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
26. ΥΦΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΛΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΑΣΠΡΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΟΖΟΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
6. ΒΡΑΚΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
7. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΔΑΚΟΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΔΡΙΜΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
15. ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16. ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
17. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ
18. ΜΑΝΘΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
19. ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
20. ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21. ΠΑΝΕΤΑΣ ΦΕΛΟΥΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
23. ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΥΚΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ
24. ΠΕΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΛΑΜΩ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25. ΠΟΜΩΝΗΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
26. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
27. ΤΖΑΜΟ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΤΣΑ
28. ΤΣΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΑΝΔΡΕΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΓΑΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΔΕΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
10. ΖΑΒΕΡΔΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΖΑΠΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
12. ΚΑΓΙΑΦΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
13. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
15. ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
16. ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
17. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
18. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΟΚΩΣΤΑ
19. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20. ΜΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21. ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
23. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
24. ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
25. ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26. ΤΣΙΛΙΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
27. ΦΑΚΙΟΛΑ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΙΩΣΗΦ
28. ΨΩΜΙΑΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΑ) συζ. ΑΧΙΛΛΕΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ συζ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΜΠΕΡΔΕ ΜΗΛΙΑ (ΑΙΜΙΛΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΚΑΚΑΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
11. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
12. ΚΑΨΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
13. ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
15. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΗΝΑ
16. ΜΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΜΑΚΡΥΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
18. ΜΑΣΜΑΝΙΔΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΜΑΤΣΙΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20. ΜΕΣΣΑΛΑΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) συζ. ΙΩΑΝΝΗ
22. ΜΠΙΡΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23. ΝΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΑΚΗ
24. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
25. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
28. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΗΛΙΑ
29. ΠΟΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
30. ΡΟΔΙΤΗ ΛΗΤΩ- ΑΣΠΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
31. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
32. ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
33. ΣΥΡΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΚΥΣ) του ΑΓΓΕΛΟΥ
34. ΤΑΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
35. ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
36. ΤΡΟΥΣΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
37. ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
38. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΗΔΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Βασιλείου)

1. ΑΥΓΕΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΕΡΒΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
6. ΜΠΙΡΛΗ ΤΑΣΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακταίου (Βερναρδαιίκων))

1. ΑΞΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΑΠΕΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
4. ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Καστριτσίου)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
3. ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΜΑΝΔΥΛΗ ΚΟΥΡΓΙΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραχοβιτίκων)

1. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΤΖΙΦΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΟΥΒΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βραχναιίκων)

1. ΒΕΡΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΟΝΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΛΑΤΩΝΟΣ
5. ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΟΛΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρεπάνου)

1. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελικίστρας)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΟΣΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
6. ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΤΣΑΜΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θέας)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
4. ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΩ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΟΪΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΣΠΗΛΙΟΥ
3. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΡΚΟΝΤΖΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμινίων)

1. ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4. ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΟΥΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ (ΔΗΜΗΤΡΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Καστριτσίου)

1. ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ (ΡΟΝΗ) του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΜΑΡΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΠΟΛΙΤΗ ΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΤΣΑΜΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρήνης Πατρών)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ (ΠΕΡΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΚΕΡΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιντιλογλίου)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
3. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
5. ΚΑΛΟΤΑΝΤΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ συζ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μονοδενδρίου)

1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΕΤΑΞΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Οβριάς)

1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΙΠΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΤΑΝΙΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΛΙΓΚΑ ΓΡΑΨΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραλίας)

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΒΙΚΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΕΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
8. ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΩΜΑ
11. ΡΟΜΠΟΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πετρωτού)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΚΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΣΥΦΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατανίου)

1. ΑΡΕΘΑΣ ΣΠΥΡΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2. ΝΤΑΡΜΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου))

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΒΕΝΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΘΕΟΤΟΚΗ
4. ΚΑΤΣΑΡΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
6. ΚΟΥΖΙΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΝΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΡΟΥΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρογιτίκων)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΑΡΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΝΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
8. ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαραβαλίου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
7. ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
8. ΜΠΑΡΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελλών)

1. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ συζ. ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΦΩΤΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σουλίου)

1. ΖΩΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΚΕΠΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΛΑΖΑΝΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
4. ΛΑΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ψαθοπύργου)

1. ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΙΣΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Θεριανού)

1. ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΕΛΕΚΟΥΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρυσταλλόβρυσης)

1. ΛΟΥΣΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοίρας)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτίτσης)

1. ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (Α.Λ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

--------------------------------------------------------------------

2.  «σπιράλ - ΠΕΤΡΟΣ ΨΩΜΑΣ»-  ΨΩΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
3. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
4. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΛΕΟΜΕΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
7. ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
8. ΒΑΡΔΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
9. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
10. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
11. ΒΕΡΓΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΛΙΛΙΚΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΡΙΟΥ)
12. ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
13. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
14. ΒΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
15. ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
16. ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΕΥΘΥΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
17. ΓΙΟΓΚΑΡΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
18. ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΝΤΕΝΗ) (ΠΑΤΡΕΩΝ)
19. ΓΚΟΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
20. ΓΟΥΒΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
21. ΓΡΑΙΚΟΥΣΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
22. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
23. ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
24. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
25. ΔΟΥΒΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
26. ΔΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
27. ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
28. ΖΟΡΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
29. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
30. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
31. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΝΤΑΝΗΣ) του ΚΟΣΜΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
32. ΚΑΛΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
33. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
34. ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
35. ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
36. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
37. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
38. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
39. ΚΑΡΓΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
40. ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
41. ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
42. ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
43. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
44. ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
45. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
46. ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
47. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
48. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΑΣΠΑ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
49. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
50. ΚΟΥΡΓΙΑΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΡΙΟΥ)
51. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
52. ΛΑΔΙΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
53. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
54. ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
55. ΜΑΜΑΣΙΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
56. ΜΑΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
57. ΜΑΝΤΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
58. ΜΑΣΣΑΡΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ-ΕΡΜΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
59. ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
60. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
61. ΜΙΚΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
62. ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
63. ΜΠΑΡΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
64. ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
65. ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
66. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
67. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
68. ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΡΙΟΥ)
69. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
70. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΑΡΙΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
71. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
72. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ-ΔΗΜΟΥΛΑ ΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΠΑΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
73. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
74. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
75. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
76. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
77. ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΒΛΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
78. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΝΑΝ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
79. ΠΟΛΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
80. ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
81. ΡΕΜΟΥΝΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΑΝΤΑ) του ΣΠΥΡΟΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
82. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ συζ. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΣ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
83. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΜΑΝΟΥΕΛΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
84. ΣΑΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
85. ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
86. ΣΙΜΩΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
87. ΣΚΑΡΠΕΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
88. ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
89. ΣΟΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
90. ΣΠΗΛΙΩΤΗ-ΣΤΑΜΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΡΙΟΥ)
91. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
92. ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΑΚΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
93. ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
94. ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
95. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
96. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΡΙΟΥ)
97. ΤΣΑΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
98. ΤΣΙΟΚΟΙΟΥ ΟΑΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΝΕΚΟΥΛΑΙ (ΡΙΟΥ)
99. ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
100. ΦΟΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
101. ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
102. ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
103. ΧΑΡΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
104. ΧΑΡΜΠΙΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ-ΣΕΣΙΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
105. ΧΛΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
106. ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
107. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΙΓΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΖΗΤΟΥΝΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
4. ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΜΠΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΕΤΤΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
9. ΝΤΖΕΛΒΕ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΡΟΥΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
11. ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΣΠΕΤΣΙΕΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΓΡΑΙΚΟΥΣΗ-ΝΤΕΜΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΧΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
7. ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
9. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΨΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΤΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
12. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΟΥΝΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6. ΚΡΙΛΗ ΑΝΘΗ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΛΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
8. ΜΠΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΜΠΟΤΣΟΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑ
10. ΟΧΤΑΡΑ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
11. ΡΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΧΑΡΙΖΑΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΔΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΟΥΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΛΥΚΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
10. ΜΥΡΙΛΛΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
11. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΠΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
12. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
13. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
14. ΣΤΕΦΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΧΑΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
17. ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Βασιλείου)

1. ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΜΑΣΣΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ
5. ΤΣΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΧΕΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακταίου (Βερναρδαιίκων))

1. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΟΥΡΤΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΑΚΩΒΟΥ
3. ΠΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Καστριτσίου)

1. ΒΕΤΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΚΟΤΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραχοβιτίκων)

1. ΖΥΓΟΥΡΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργυράς)

1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βραχναιίκων)

1. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΚΛΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΖΑΠΑΝΤΕ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΖΙΩΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΠΕΛΜΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρεπάνου)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΛΑΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΝΤΑΛΑΠΕΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελικίστρας)

1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΦΕΞΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΛΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΒΕΝΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θέας)

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας)

1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΑΝΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμινίων)

1. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΧΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΕΣΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Καστριτσίου)

1. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΟΥ
2. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ-ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρήνης Πατρών)

1. ΘΕΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΑΓΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΣΚΟΠΕΛΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιντιλογλίου)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΓΑΛΑΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΟΛΙΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΣΟΛΑ ΜΑΡΘΑ του ΗΛΙΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μονοδενδρίου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΨΗΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΙΟΥΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΤΣΙΛΙΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Οβριάς)

1. ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
5. ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραλίας)

1. ΔΕΛΕΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΡΙΒΗΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΟΡΦΑΝΟΥ-ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πετρωτού)

1. ΚΑΒΒΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΟΥΛΑ (ΠΑΤΤΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατανίου)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ
2. ΚΟΛΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου))

1. ΓΚΕΚΑ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΔΙΚΑΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΡΕΝΑ) του ΜΑΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΣΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
4. ΠΛΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΨΗΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΩΣΩ) του ΠΑΥΛΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρογιτίκων)

1. ΖΩΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΑΛΠΙΣΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαραβαλίου)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΛΟΥΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΙΜΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελλών)

1. ΜΑΜΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σουλίου)
1. ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΑΒΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσουκαλαιίκων)
1. ΖΑΠΑΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ψαθοπύργου)
1. ΒΑΝΔΩΡΟΥ-ΤΣΑΤΣΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΠΑ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Θεριανού)
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρυσταλλόβρυσης)
1. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοίρας)
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτίτσης)
1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

------------------------------------------------------

3. «ΠΑΤΡΑ ΕΝΩΜΕΝΗ»- ΣΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
4. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
6. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
7. ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
8. ΒΑΜΒΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΟΤΙΤΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
9. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
10. ΒΑΣΣΗΣ ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
11. ΒΟΡΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
12. ΒΟΡΙΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
13. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΡΕΤΗ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
14. ΓΕΡΑΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
15. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
16. ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
17. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
18. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΡΙΟΥ)
19. ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
20. ΓΚΟΥΒΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
21. ΓΟΥΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
22. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
23. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
24. ΔΙΔΑΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΛΥ) του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
25. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
26. ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
27. ΖΑΓΚΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
28. ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
29. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
30. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
31. ΖΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
32. ΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
33. ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
34. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
35. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΡΙΟΥ)
36. ΚΑΡΑΣΠΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
37. ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
38. ΚΛΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
39. ΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
40. ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
41. ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
42. ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
43. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
44. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
45. ΛΕΒΕΝΤΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
46. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
47. ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
48. ΜΑΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
49. ΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
50. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
51. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
52. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ - ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
53. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
54. ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
55. ΜΙΚΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
56. ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
57. ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
58. ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
59. ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
60. ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
61. ΝΤΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
62. ΝΤΟΒΑ - ΤΣΑΦΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΡΙΟΥ)
63. ΞΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
64. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΝΑ) του ΔΙΟΓΕΝΗ (ΡΙΟΥ)
65. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
66. ΟΚΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
67. ΠΑΝΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
68. ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΑΒΒΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
69. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
70. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΤΕΡΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
71. ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΚΥΡΗΝΑΙΟΣ (ΡΕΝΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
72. ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
73. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
74. ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
75. ΠΕΝΝΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
76. ΠΛΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
77. ΠΛΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
78. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
79. ΡΕΣΒΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
80. ΡΗΓΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
81. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
82. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΡΙΟΥ)
83. ΣΓΟΥΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
84. ΣΔΡΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
85. ΣΙΩΡΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (ΜΑΧΗ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
86. ΣΚΙΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
87. ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
88. ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
89. ΣΟΛΩΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
90. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
91. ΣΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
92. ΣΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
93. ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
94. ΣΩΤΗΡΟΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΦΡΟΙΞΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
95. ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
96. ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
97. ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΣΑΜΨΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
98. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
99. ΧΑΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
100. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
101. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
102. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
103. ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΚΑΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΓΚΙΟΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΑΒΡΙΗΛ
6. ΔΡΑΚΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΠΑΤΡΩΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΠΕΦΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
9. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
11. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΧΑΪΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΙΑΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΑΒΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΥΡΙΤΣΗ ΘΕΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΜΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΜΠΟΜΗ ΘΕΩΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΟΡΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
13. ΣΓΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
14. ΣΠΑΚΑΠΙΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΧΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3. ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΡΔΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΗΛΙΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ (ΤΖΟΒΟΛΗ) ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΣΑΒΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11. ΧΟΝΔΡΟΛΕΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
13. ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΑΛΑΝΤΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΟΡΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

7. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΕΝΙΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΖΑΜΠΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
10. ΖΑΡΑΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
11. ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
12. ΚΑΡΑΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
13. ΚΑΡΑΣΚΟΥΤΗ (ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ) ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΝΙΚΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
15. ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
16. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
17. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΜΟΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19. ΜΠΡΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
21. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΠΕΤΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ
23. ΣΥΛΑΪΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
24. ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΧΟΝΔΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Βασιλείου)

1. ΒΙΓΛΑ ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΚΩΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
4. ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
5. ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακταίου (Βερναρδαιίκων))
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΜΠΕΓΛΕΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΜΠΟΝΑΜΗ ΜΙΝΕΡΒ - ΑΛΕΞΑΝΤΡΙΝ (ΑΛΙΝΑ) του ΕΜΙΛ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Καστριτσίου)

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΠΕΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΝΤΟΥΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΦΑΛΤΣΕΤΑ ΦΙΛΟΜΗΛΑ (ΜΙΛΛΥ) του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραχοβιτίκων)

1. ΓΕΩΡΓΟΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργυράς)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΤΣΟΡΔΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βραχναιίκων)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΚΑΓΓΕΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρεπάνου)

1. ΖΟΡΜΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΠΟΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΗΛΙΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΤΣΩΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελικίστρας)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θέας)

1. ΚΑΪΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΛΕΟΝΤΙΤΣΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΙΝΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας)

1. ΔΗΜΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμινίων)

1. ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΠΗΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΑΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Καστριτσίου)

1. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΣΑΜΗ ΣΟΦΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρήνης Πατρών)

1. ΑΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΓΓΕΛΗ
4. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5. ΠΕΤΡΙΧΙΑΝΟΥ ΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιντιλογλίου)

1. ΚΑΪΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΛΕΙΣΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΠΑΡΛΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΣΕΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΣΚΕΛΚΙΜ
5. ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μονοδενδρίου)

1. ΜΙΧΕΓΚΕΩΦ ΚΛΕΟΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ ΑΒΕΡΙΑΝ
2. ΠΟΥΛΙΑΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΡΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΙΑΣΤΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Οβριάς)

1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΓΟΥΡΔΟΥΠΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΛΕΞΙΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΙΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραλίας)

1. ΒΙΔΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΑΚΚΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
4. ΠΑΛΟΥΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πετρωτού)

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΟΥΓΛΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΦΑΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατανίου)

1. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΠΡΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΠΟΥΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΤΣΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου))

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΖΕΡΒΑ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΠΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΕΡΑΣΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρογιτίκων)

1. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαραβαλίου)

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΠΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΣΟΥΓΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελλών)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΚΟΥΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σουλίου)

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΕΠΕΝΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
5. ΜΠΕΛΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
8. ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσουκαλαιίκων)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΛΥΚΙΩΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΚΑΡΑΒΟΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΣΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΤΖΙΒΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ψαθοπύργου)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΝΤΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΓΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
6. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΤΣΑΚΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Θεριανού)
1. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρυσταλλόβρυσης)
1. ΣΕΧΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΦΑΤΜΙΡ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοίρας)
1. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτίτσης)
1. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

----------------------------------------------------------

4.  «ΠΑΤΡΑ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ - Βασίλης Αϊβαλής»-  ΑΪΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΒΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
4. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
5. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
6. ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΓΑΒΡΙΗΛ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
7. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ (ΒΛΑΣΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
8. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
9. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
10. ΒΑΓΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
11. ΒΑΓΕΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
12. ΒΑΛΟΥΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
13. ΒΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
14. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΡΙΟΥ)
15. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΩΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
16. ΒΑΦΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
17. ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
18. ΒΟΥΡΝΑ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
19. ΓΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
20. ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΝΙΚΟΛΑΣ-ΠΑΛΙΣΣΑΝΔΡΟΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
21. ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
22. ΓΙΑΧΟΥ ΜΑΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΡΙΟΥ)
23. ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
24. ΔΑΟΥΛΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
25. ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
26. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
27. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΦΡΕΝΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
28. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
29. ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
30. ΔΡΟΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
31. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
32. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
33. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
34. ΖΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
35. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
36. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
37. ΘΩΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
38. ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
39. ΚΑΚΑΛΗ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΓΓΕΛΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
40. ΚΑΛΠΟΥΡΖΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
41. ΚΑΠΕΛΕΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
42. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
43. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
44. ΚΟΚΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
45. ΚΟΚΟΡΔΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
46. ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΖΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
47. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
48. ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
49. ΚΥΡΙΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
50. ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
51. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
52. ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
53. ΛΙΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
54. ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΑΝΤΕΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
55. ΜΑΛΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
56. ΜΑΡΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
57. ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
58. ΜΑΤΣΑΓΓΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
59. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
60. ΜΙΑΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
61. ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
62. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΡΙΟΥ)
63. ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
64. ΜΠΑΝΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)
65. ΜΠΕΤΙΧΑΒΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΡΙΟΥ)
66. ΝΑΚΟΥ ΓΚΟΛΦΩ (ΓΚΕΛΥ) του ΣΠΥΡΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
67. ΝΑΣΕΡ ΣΑΪΝΤ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΣΣΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
68. ΝΙΑΧΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
69. ΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
70. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
71. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ)
72. ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
73. ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
74. ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
75. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
76. ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
77. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΡΙΟΥ)
78. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
79. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
80. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
81. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΓΓΕΛΗ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
82. ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΩΗ (ΡΙΟΥ)
83. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
84. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΡΙΟΥ)
85. ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
86. ΠΑΣΜΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΛΑΖ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
87. ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
88. ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
89. ΡΗΓΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
90. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
91. ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
92. ΣΚΡΕΜΜΥΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
93. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
94. ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
95. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
96. ΤΟΥΡΓΙΑΝΑ ΘΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
97. ΤΡΑΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΝΤΕΝΙΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
98. ΤΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
99. ΤΣΙΛΙΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
100. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΗΛΙΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
101. ΤΣΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
102. ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
103. ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
104. ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
105. ΧΛΩΜΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ)
106. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)
107. ΨΥΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΠΑΤΡΕΩΝ)

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 1ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΒΡΑΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΓΚΟΖΝΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΔΗΜΟΥ ΦΛΩΡΙΚΑ (ΟΥΡΑΝΙΑ) του ΑΛΕΞΗ
7. ΖΑΡΝΑΒΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
8. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΚΡΙΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΛΑΔΙΚΟΥ ΡΟΖΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
13. ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
14. ΜΑΛΑΦΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
15. ΜΑΡΣΕΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΟΓΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΚΟΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
19. ΣΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20. ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
22. ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
23. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του ΗΛΙΑ
24. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
25. ΧΑΛΚΟΥ ΔΑΦΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 2ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΓΑΡΔΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΑΛΕΞΙΟΥ
7. ΓΙΝΑΡΓΥΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΔΕΚΑΙΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
10. ΚΑΡΚΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΣΠΥΡΑΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
13. ΚΟΥΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
15. ΜΠΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΜΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
17. ΠΛΕΣΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
19. ΡΟΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
20. ΣΚΑΡΤΣΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΤΟΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
22. ΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 3ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΒΑΡΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΟΥΡΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΚΙΟΥΣΗ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΙΤΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΚΟΡΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΕΣΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10. ΜΑΝΩΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΗΛΙΑ
12. ΝΤΟΥΣΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
13. ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΠΕΤΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
15. ΠΛΕΣΣΑ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
16. ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
17. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΒΕΤΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας 4ου Διαμερίσματος Δήμου Πατρέων)

1. ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ (ΒΕΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΓΙΑΛΥΨΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
7. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΔΟΥΛΑΒΕΡΗ ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΡΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ
12. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ της ΑΡΤΕΜΗΣ
13. ΚΟΛΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15. ΛΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΛΟΞΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  (ΝΟΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΜΕΡΛΙΓΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΑΝΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
20. ΜΕΡΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
21. ΜΙΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
22. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΜΠΑΛΑΤΣΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ (ΚΛΑΙΡΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΜΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΝΤΕΡΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
26. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
27. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
28. ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
29. ΡΙΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΝΑΥΣΙΚΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
30. ΣΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
31. ΣΜΥΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
32. ΣΤΟΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
33. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
34. ΤΑΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
35. ΤΖΩΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
36. ΤΡΙΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
37. ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
38. ΧΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Βασιλείου)

1. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ (ΦΩΤΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
4. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΗΛΙΑ
5. ΜΠΑΣΤΑ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΦΗ) του ΜΑΡΙΝΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ  (ΝΤΕΝΗΣ) του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακταίου (Βερναρδαιίκων))

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΑΝΤΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΗΤΤΑ ΚΑΥΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άνω Καστριτσίου)

1. ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΠΟΜΠΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΠΑΝΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΤΣΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αραχοβιτίκων)

1. ΣΠΑΘΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΤΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΤΣΙΜΠΟΥΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αργυράς)

1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΠΑΣΚΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΦΕΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βραχναιίκων)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΛΑΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΤΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
7. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δρεπάνου)

1. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΟΡΔΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΠΑΝΟΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
5. ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελικίστρας)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΜΗΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΕΝΤΟΡΟΣ
5. ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΥΡΩΝΑ
6. ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΡΙΠΟΛΙΤΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Θέας)

1. ΑΛΜΕΤΙΔΟΥ ΣΩΡΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΜΟΡΤΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΨΥΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλλιθέας)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΑΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμινίων)

1. ΔΡΕ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΟΝΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΣΗΦ
3. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΠΑΠΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Καστριτσίου)

1. ΖΑΓΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΜΠΟΜΠΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΤΣΙΛΙΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρήνης Πατρών)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ
4. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΚΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΣΟΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιντιλογλίου)

1. ΛΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΕΝΤΕΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μονοδενδρίου)

1. ΒΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΖΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Οβριάς)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΑΞΙΩΤΗ ΣΟΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΣΙΜΟΝΕΤΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΡΙΤΣΙΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραλίας)

1. ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ
3. ΜΠΟΥΣΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΥΜΕΩΝ
4. ΠΑΣΧΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΡΟΥΝΤΖΟΜΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΧΑΤΟΥΠΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πετρωτού)

1. ΑΝΤΥΠΑ ΧΑΪΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΟΥΒΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατανίου)

1. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΣΗΦ
3. ΛΟΥΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρίου (Αγίου Γεωργίου Ρίου))

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
5. ΚΑΤΣΙΒΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ρογιτίκων)

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΣΑΜΑΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΙΑΚΑΜΠΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαραβαλίου)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΩΗ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΜΕΝΕΛΑΟΥ
5. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
7. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελλών)

1. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΠΑΣΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σουλίου)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΘΕΟΔΩΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΛΙΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΤΕΡΛΕΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τσουκαλαιίκων)

1. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΣΜΥΡΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ψαθοπύργου)

1. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΛΙΑΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΑ ΕΛΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Θεριανού)
1. ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κρυσταλλόβρυσης)
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοίρας)
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Πατρέων (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πιτίτσης)
1. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Καλαβρύτων

I.  «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ» 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  • Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δήμου Καλαβρύτων

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
2. ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
3. ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΪΩΝ)
4. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
5. ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
6. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
7. ΚΑΤΣΙΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΚΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
9. ΛΥΜΠΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
10. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
11. ΜΠΕΛΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
12. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
14. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
15. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
16. ΡΕΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
17. ΣΑΡΔΕΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
18. ΣΚΑΜΒΟΥΓΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
19. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΠΑΪΩΝ)
20. ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
21. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΓΙΩΡΓΑΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΟΑΝΙΑΣ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αγραμπέλων

ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφια  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αγριδίου

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αλεσταίνης

-------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αναστάσεως

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αροανίας

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Δεσινού

-------

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Καμενιάνων

ΣΙΣΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λεχουρίου

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λιβαρτζίου

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πλάκας

ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Σειρών

------

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ψωφίδος

------

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

Υποψήφιος  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Άνω Βλασίας

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Υποψήφιοι  Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Άνω Λουσών
1. ΓΟΥΡΖΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ
2. ΚΑΤΣΙΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Βάλτας

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Βιλιβίνης

ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Γουμένισσας (Βρυσαρίου)

ΣΠΥΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ του ΗΡΑΚΛΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Δουμενών

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Δροσάτου

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλαβρύτων

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
2. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

  • Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Καλλιφωνίου

ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κανδάλου

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Βλασίας

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Ζαχλωρούς

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Λουσών

ΓΙΑΝΝΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κερπινής

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κερτέζης

------

 Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κορφών

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κούτελης

ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κρυονερίου

ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λαγοβουνίου

ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λαπαναγών

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Μανεσίου Καλαβρύτων

ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Μικρού Ποντιά

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πετσάκων

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πλατανιωτίσσης

ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πριολίθου

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Προφήτου Ηλίου

ΦΟΥΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Ρογών

ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Σιγουνίου

ΣΚΑΡΤΣΙΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Σκεπαστού

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Τρεχλού

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Φλαμπούρων

------

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Νικολάου

ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Άνω Κλειτορίας

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Άρμπουνα

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Γλάστρας

------

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Δρυμού

ΜΑΚΑΡΙΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Καστελλίου

------

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Καστρίων

ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κλειτορίας

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κλείτορος

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

 Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κρινοφύτων

ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΦΟΙΒΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λευκασίου

ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λυκουρίας

------

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Παγκρατίου

ΒΙΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πλανητέρου

ΤΖΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Τουρλάδας

------

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Φιλίων

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΥΓΕΡΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΪΩΝ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αμυγδαλέας

ΔΟΥΒΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Δάφνης

1. ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΜΠΟΥΣΙΟΥΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Νασίων

------

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Πάου

------

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πεύκου

ΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Σκοτάνης

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Χόβολης

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του ΗΛΙΑ

 II. «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ Δύναμη δημιουργίας και προοπτικής» 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΕΟΚΛΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
4. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
6. ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
7. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΚΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
8. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
9. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
10. ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
11. ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
12. ΓΚΙΚΑ ΑΝΝΑ του ΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
13. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
14. ΓΟΝΗ-ΤΖΗΡΙΤΗ ΜΑΡΓΑΡΩ (ΡΙΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
15. ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
16. ΔΟΥΚΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
17. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ (ΖΗΣΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
18. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΚΙΩΝΟΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
19. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΓΓΕΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
20. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
21. ΚΑΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
22. ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΪΩΝ)
23. ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
24. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ (ΠΑΪΩΝ)
25. ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
26. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
27. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
28. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
29. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΥΡΙΤΣΗΣ) ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
30. ΜΟΥΣΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
31. ΝΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
32. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
33. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΡΙΣΤΟΥ (ΠΑΪΩΝ)
34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
35. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
36. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
37. ΠΡΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΑΪΩΝ)
38. ΡΗΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
39. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΑΪΩΝ)
40. ΣΑΜΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
41. ΣΑΜΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ - ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
42. ΣΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
43. ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
44. ΤΖΟΒΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
45. ΤΖΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
46. ΤΣΙΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
47. ΦΛΟΓΕΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
48. ΧΑΜΑΚΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΟΑΝΙΑΣ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αγραμπέλων

1. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Υποψήφιοι  Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αγριδίου

1.ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αλεσταίνης

1.ΜΠΕΚΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΣΕΜΕΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αναστάσεως

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΡΩΞΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αροανίας

1. ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΪΚΟΥ
2. ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Δεσινού

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καμενιάνων

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΛΑΜΠΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λεχουρίου

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λιβαρτζίου

1. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΚΟΥΣΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πλάκας

1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
3. ΧΟΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σειρών
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΚΑΡΠΕΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ψωφίδος

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
5. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Άνω Βλασίας
1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΛΙΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Υποψήφιοι  Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Άνω Λουσών

1. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

  • Υποψήφιοι  Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βάλτας

1. ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Βιλιβίνης

1. ΓΟΥΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΡΟΪΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Γουμένισσας (Βρυσαρίου)

1. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
2. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΗΡΑΚΛΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Δουμενών

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Δροσάτου

1. ΜΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλαβρύτων

1. ΑΡΜΠΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΕΡΜΕΙΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3. ΚΟΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5. ΣΑΜΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καλλιφωνίου
1. ΜΠΑΡΟΥΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κανδάλου

1. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Βλασίας

1. ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΠΑΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Ζαχλωρούς
1. ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Λουσών

1. ΚΟΤΣΟΡΩΝΗ ΣΥΡΜΩ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΚΟΤΣΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΣΙΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κερπινής

1. ΓΕΡΜΟΛΑ-ΚΑΡΑΠΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κερτέζης

1. ΑΛΕΞΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΒΟΡΥΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΟΥΡΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΣΚΑΜΒΟΥΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
8. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κορφών

1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
2. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κούτελης

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΣΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κρυονερίου

1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΝΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λαγοβουνίου

ΤΣΙΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λαπαναγών

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΛΙΑΚΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Μανεσίου Καλαβρύτων

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Μικρού Ποντιά

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πετσάκων

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πλατανιωτίσσης

1. ΔΟΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΨΙΛΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πριολίθου

1. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Προφήτου Ηλίου

1. ΒΕΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΛΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Ρογών
ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σιγουνίου

1. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΟΥΚΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Σκεπαστού

1. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ-ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΚΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΜΟΥΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Τρεχλού

1. ΛΙΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Φλαμπούρων

1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΑΓΚΑΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Νικολάου

1. ΠΑΪΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Άνω Κλειτορίας

1. ΖΑΒΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Άρμπουνα

1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΛΙΒΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Γλάστρας

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Δρυμού

1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καστελλίου

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Καστρίων

1. ΓΚΛΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΗΛΙΑ
2. ΓΚΛΑΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κλειτορίας

1. ΒΕΛΩΝΑ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΜΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΠΟΜΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΧΑΛΒΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κλείτορος

 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κρινοφύτων
1. ΚΑΨΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΚΚΟΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λευκασίου
ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λυκουρίας

1. ΔΑΡΑΒΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΜΠΡΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΤΑΚΟΛΙΑΣ (ΛΙΑΚΑΡΑΣ) ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΡΟΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ

  • Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Παγκρατίου

1. ΚΑΤΣΙΟΥΛΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΙΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πλανητέρου

1. ΡΑΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Τουρλάδας

1. ΚΑΖΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Φιλίων

1. ΔΑΦΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΤΣΙΑΜΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΪΩΝ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αμυγδαλέας

1. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
2. ΛΙΑΠΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Δάφνης

1. ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΤΣΙΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Νασίων

1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΣΑΚΚΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Πάου

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΣΑΜΠΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πεύκου

1. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΤΕΡΛΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σκοτάνης

1. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Χόβολης

1. ΘΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

III.  «Ενωτική Πρωτοβουλία Πολιτών για την Αλλαγή, Ανάπτυξη και Ευημερία του Δήμου Καλαβρύτων» 

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
3. ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
4. ΒΛΑΧΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
5. ΓΑΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
7. ΚΑΛΥΒΑ ΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
8. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
9. ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
10. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
11. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
12. ΜΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΪΩΝ)
13. ΝΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
14. ΞΑΓΟΡΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΠΑΪΩΝ)
15. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
16. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
17. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ (ΠΑΥΛΗ) ΘΕΩΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
18. ΠΛΩΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
19. ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
20. ΣΑΚΑΡΕΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
21. ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
22. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
23. ΤΣΑΓΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
24. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΟΛΓΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
25. ΤΣΕΝΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)
26. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΡΟΑΝΙΑΣ)
27. ΦΛΕΣΣΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΑΪΩΝ)
28. ΧΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ)
29. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΟΑΝΙΑΣ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αγραμπέλων

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
3. ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αγριδίου
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Αλεσταίνης

--------------------

  • Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αναστάσεως

1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αροανίας
ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Δεσινού
ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Καμενιάνων
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λεχουρίου
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΠΑΠΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λιβαρτζίου

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΠΑΡΘΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πλάκας

1. ΦΑΛΤΣΕΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΦΑΛΤΣΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΧΟΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Σειρών
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ψωφίδος

1. ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΓΓΙΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

Υποψήφιοι  Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Άνω Βλασίας

1. ΚΙΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιος  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Άνω Λουσών
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Υποψήφιος  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Βάλτας
ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιος  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Βιλιβίνης
ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Γουμένισσας (Βρυσαρίου)
ΣΑΚΑΜΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Δουμενών
 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιος  Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Δροσάτου
ΓΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Καλαβρύτων

1. ΓΑΖΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΠΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΚΟΥ
Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Καλλιφωνίου
ΜΑΡΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κανδάλου
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Βλασίας

----

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Ζαχλωρούς

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κάτω Λουσών

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κερπινής
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κερτέζης

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΒΟΡΥΛΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΛΕΩΝΙΔΑ ΡΗΓΑ
5. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κορφών

ΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κούτελης

ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κρυονερίου

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λαγοβουνίου

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Λαπαναγών

1. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Μανεσίου Καλαβρύτων

ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Μικρού Ποντιά

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΣ
2. ΓΙΑΧΑΛΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πετσάκων

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πλατανιωτίσσης

ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πριολίθου

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Προφήτου Ηλίου
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Ρογών
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Σιγουνίου

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Σκεπαστού

1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΑΡΑΝΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΤΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΡΑΜΟΥΖΗ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Τρεχλού

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Φλαμπούρων

ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αγίου Νικολάου

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Άνω Κλειτορίας

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Άρμπουνα

 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Γλάστρας

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Δρυμού

ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Καστελλίου

-----------------

  • Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Καστρίων

ΠΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Κλειτορίας

1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΒΕΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΥΡΝΑΒΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΒΕΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΚΟΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΚΟΛΦΙΝΟΥ
6. ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Κλείτορος

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Κρινοφύτων
1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Λευκασίου

ΣΚΑΡΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Λυκουρίας

1. ΚΑΤΣΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
3. ΣΒΙΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Παγκρατίου

1. ΓΚΟΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΤΣΙΟΥΛΕΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΜΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας Πλανητέρου
1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Τουρλάδας
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Φιλίων
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΪΩΝ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Αμυγδαλέας

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Δάφνης

1. ΚΟΡΟΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΟΥΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΛΕΒΕΝΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
5. ΤΡΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Νασίων

---------

  • Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Πάου

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΞΑΓΟΡΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΦΛΕΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Πεύκου

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Υποψήφιος Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Σκοτάνης

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφια Πρόεδρος Δημοτικής Κοινότητας Χόβολης

ΚΑΤΣΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Ερυμάνθου

1.«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ»- ΣΚΙΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΛΑΤΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
3. ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
4. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
5. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
6. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΛΕΟΝΤΙΟΥ)
7. ΛΟΥΚΙΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
8. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
9. ΜΠΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
10. ΜΠΑΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
11. ΝΙΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
12. ΠΑΠΠΑ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΗ (ΚΑΛΕΝΤΖΙΟΥ)
13. ΠΡΑΓΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
14. ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
15. ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
16. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
17. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
18. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
19. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
20. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δροσιάς)

1. ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΣΚΙΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΤΣΙΠΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελληνικού)

1. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
2. ΜΑΝΙΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατανόβρυσης)

1. ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΑΜΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΡΡΙΚΟΥ
3. ΦΛΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαρών)

1. ΑΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΒΑΣΙΛΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Μαζαράκι)
1. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δεμεστίχων)
1. ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)
1. ΤΣΕΚΛΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελιμαχίου)
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κάλφα)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ρουπακιάς)
1. ΚΟΛΟΒΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σκούρα)
1. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σπαρτιάς)
1. ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χιόνας)
1. ΜΠΕΛΕΖΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλάνου)
1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλουσίου)
1. ΞΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταρράκτου)
1. ΜΑΝΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κριθαρακίων)
1. ΜΑΛΑΠΕΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λακκωμάτων)
1. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μιραλίου)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νέου Κομπηγαδίου)
1. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσοπηγής)
1. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2.  «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΥΜΑΝΘΟ»- ΜΠΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΛΕΝΤΖΙΟΥ)
3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
4. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
5. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΤΟΥΛΑ (ΑΝΤΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
7. ΒΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
8. ΒΕΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
9. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
10. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
12. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΚΑΛΕΝΤΖΙΟΥ)
13. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΣΙΦΑΡΑ ΝΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΚΑΛΕΝΤΖΙΟΥ)
14. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
15. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
16. ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
17. ΚΟΡΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
18. ΚΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
19. ΚΡΟΥΣΚΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ (ΛΕΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
20. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
21. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΖΩΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
22. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
23. ΜΑΤΣΑΓΓΑ ΠΙΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΛΕΟΝΤΙΟΥ)
24. ΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
25. ΜΠΕΡΔΕΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
26. ΜΠΟΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
27. ΜΠΟΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
28. ΜΠΡΟΥΛΙΑ ΚΟΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
29. ΜΥΛΩΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
30. ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
31. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
32. ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
33. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
34. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
35. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
36. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΕΟΝΤΙΟΥ)
37. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
38. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
39. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
40. ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
41. ΤΑΛΑΓΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
42. ΤΟΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
43. ΤΣΑΜΗ ΣΚΟΥΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΛΕΟΝΤΙΟΥ)
44. ΤΣΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
45. ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
46. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
47. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
48. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
49. ΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλεντζίου)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΚΑΡΦΙΤΣΑ ΦΡΑΝΣΙΣΚΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λεοντίου)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΘΩΜΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΑΡΒΕΛΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
8. ΣΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλεποχωρίου)

1. ΓΚΟΛΦΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΡΟΥΜΕΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΛΑΓΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δροσιάς)

1. ΔΑΝΙΗΛ ΜΠΑΤΡΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΖΩΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ
4. ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
8. ΤΟΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ερυμανθείας)

1. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΤΑΒΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΥΡΜΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μανεσίου Πατρών)

1. ΓΚΟΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΝΤΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΣΑΡΑΝΤΗ
5. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΞΩΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΤΣΑΟΥΡΔΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
8. ΦΩΤΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκιαδά)

1. ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΡΑΧΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΕΓΑΚΛΗ
4. ΜΠΑΤΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΝΕΜΟΥΤΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΤΟΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΣΑΜΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σταυροδρομίου)

1. ΓΑΡΩΝΗ ΠΑΤΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΤΑΞΕΡΞΗ
4. ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικού)

1. ΓΙΑΝΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΛΛΙΑ ΑΡΕΤΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ
5. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
7. ΣΙΑΜΑΝΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελληνικού)

1. ΚΟΝΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΚΟΣΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΑΛΗ ΠΑΝΤΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΝΤΕΛΗ ΤΖΑΝΝΑΤΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΛΙΩΤΗ ΔΟΜΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ισώματος)

1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΑΛΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7. ΣΟΛΩΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατανόβρυσης)

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΜΑΡΙΛΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΙΘΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σταροχωρίου)

1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΓΚΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΗΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΖΟΥΒΕΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαρών)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΕΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
3. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΝΙΦΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΝΝΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χαλανδρίτσης)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΠΕΡΔΕΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δεμεστίχων)
1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΦΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)

1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΝΕΣΙΑΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης)

1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΣΟΥΡΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελιμαχίου)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
2. ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΛΩΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κάλφα)

1. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ
2. ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΠΑΡΔΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ρουπακιάς)

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
2. ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΑΠΑΡΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΕΤΡΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σκούρα)

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΕΤΡΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σπαρτιάς)

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χιόνας)

1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΟΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
3. ΤΣΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλανίστρας)

1. ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΖΑΪΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλάνου)
1. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
2. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλουσίου)
1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταρράκτου)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κριθαρακίων)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λακκωμάτων)
1. ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μιραλίου)
1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νέου Κομπηγαδίου)

1. ΜΠΟΥΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΤΖΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσοπηγής)
1. ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΗΛΙΑ
2. ΣΚΙΑΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΤΑΜΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3.  «ΝΕΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ για τον ΕΡΥΜΑΝΘΟ»-  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΕΟΝΤΙΟΥ)
2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΛΕΝΤΖΙΟΥ)
3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
6. ΓΑΡΩΝΗ ΑΙΜΗΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
7. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
8. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
9. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
10. ΔΡΙΒΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
11. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
12. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΑΛΕΝΤΖΙΟΥ)
13. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ) ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
14. ΚΑΝΔΥΛΗ (ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ) ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
15. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
16. ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
17. ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
18. ΚΑΡΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
19. ΚΑΡΥΔΑ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΦΑΡΡΩΝ)
20. ΚΟΛΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
21. ΚΟΝΤΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΗΛΙΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
22. ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
23. ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΛΕΟΝΤΙΟΥ)
24. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
25. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
26. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΦΑΡΡΩΝ)
27. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΑΚΡΗΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
28. ΜΑΝΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΕΟΝΤΙΟΥ)
29. ΜΑΡΑΧΩΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
30. ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
31. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
32. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ (ΒΕΡΡΑ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
33. ΜΟΥΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
34. ΜΠΑΚΑΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
35. ΜΠΑΡΔΟΥΤΣΟΥ (ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ) ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
36. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ (ΞΥΝΟΥ) ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
37. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
38. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
39. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
40. ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ (ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
41. ΠΙΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
42. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΦΑΡΡΩΝ)
43. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
44. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
45. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
46. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΛΕΝΤΖΙΟΥ)
47. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)
48. ΤΟΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΣΑΜΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΤΡΙΤΑΙΑΣ)
49. ΤΣΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΦΑΡΡΩΝ)

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλεντζίου)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ (ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ) ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΟΥΡΤΖΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λεοντίου)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΡΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΚΟΥΤΑ (ΣΤΡΑΤΟΥ) ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
5. ΣΚΟΥΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλεποχωρίου)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΓΚΟΛΦΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΜΥΛΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δροσιάς)

1. ΔΡΙΒΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΠΑΤΡΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
6. ΡΑΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΤΟΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ερυμανθείας)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΑΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μανεσίου Πατρών)

1. ΒΕΡΓΑΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΚΟΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΝΤΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΤΑΦΟΓΙΑΝΝΗ (ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ) ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΙΜΩΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σκιαδά)

1. ΓΚΟΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σταυροδρομίου)

1. ΑΚΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΑΓΡΕ (ΔΡΙΒΗΛΑ) ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑ (ΑΧΤΥΠΗ) ΜΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6. ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ του ΖΑΧΑΡΙΑ
7. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ (ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ) ΡΟΥΜΠΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βασιλικού)

1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΠΑΝΩΡΑΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΛΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΜΥΡΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελληνικού)

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΚΟΣΜΑ) ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΜΟΥΣΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ισώματος)

1. ΓΚΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΣΜΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ
4. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΟΛΩΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατανόβρυσης)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΓΚΟΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΚΟΒΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΜΠΙΘΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σταροχωρίου)

1. ΓΚΑΒΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΑΡΜΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φαρών)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΒΕΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΚΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΟΛΥΠΕΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ
7. ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χαλανδρίτσης)

1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΠΑΡΔΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
7. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δεμεστίχων)
1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)

1. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΝΟΤΑΡΑΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΤΣΑΤΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης)
1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελιμαχίου)
1. ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κάλφα)

1. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΣΑΡΑΜΠΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ρουπακιάς)
1. ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σκούρα)
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σπαρτιάς)
1. ΓΑΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΤΣΑΤΣΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χιόνας)
1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλανίστρας)
1. ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
2. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλάνου)
1. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καλουσίου)
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΣΤΕΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καταρράκτου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΠΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κριθαρακίων)

1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΓΚΟΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΤΑΜΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λακκωμάτων)
1. ΓΙΑΓΚΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μιραλίου)
1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2. ΑΣΤΕΡΙΩΤΗ ΕΥΣΤΑΘΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νέου Κομπηγαδίου)
1. ΑΒΡΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Ερυμάνθου (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσοπηγής)

1. ΓΟΥΡΔΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαΐας

1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ»-  ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαΐας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΒΕΝΤΙΡΟΖΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΖΟΖΙΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
2. ΒΛΑΧΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
3. ΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
6. ΖΟΥΒΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
7. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
9. ΛΑΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
10. ΛΟΥΓΚΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΗ (ΔΥΜΗΣ)
11. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
12. ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΑΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
13. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΒΡΑΝΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
14. ΝΙΦΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
15. ΝΥΦΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
16. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
17. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
18. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΩ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
19. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΔΥΜΗΣ)
20. ΠΥΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ (ΜΟΒΡΗΣ)
21. ΠΥΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΕΓΑΚΛΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
22. ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
23. ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
24. ΤΡΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
25. ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
26. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΟΒΡΗΣ)
27. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΩΛΕΝΙΑΣ)

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου Κράλης)

1. ΖΗΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΛΗΝΑΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΩΣΤΟΥΛΙΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Στεφάνου)

1. ΑΛΑΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΥΡΩΝΑ
3. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλισσού)

1. ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΑΜΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Απιδεώνος)

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καραιίκων)

1. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΝΙΦΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Αλισσού)

1. ΚΟΛΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΠΑΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Αχαΐας)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΔΗΜΑΚΗΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
5. ΝΥΦΑΚΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λακκοπέτρας)

1. ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2. ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιμνοχωρίου)

1. ΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΡΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουσικών)

1. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΡΕΚΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΒΕΡΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΕΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιτοπόλεως)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
3. ΣΤΡΑΤΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νιφοραιίκων)

1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΠΑΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριόλου)

1. ΚΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΠΕΡΡΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαγαιίκων)

1. ΑΥΓΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαντομερίου)
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΝΥΦΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΤΡΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χαϊκαλίου)

1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΤΖΑΜΑΡΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Αχαΐας)
1. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Σουδεναιίκων)
1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχαϊκού)
1. ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γαλαναίικα)
1. ΝΕΝΕΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαιοχωρίου)
1. ΝΥΦΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πορτών)
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φλόκα)
1. ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φωσταίνης)
1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΩΣΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χαραυγής)
1. ΜΠΑΣΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2. «Δύναμη Προοπτικής για την Δυτική Αχαΐα»- ΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΟΛΥΖΩΗ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
4. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
5. ΑΣΠΡΟΜΑΛΛΗ ΓΕΡΑΣΙΜΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΔΥΜΗΣ)
6. ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
7. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΔΥΜΗΣ)
8. ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
9. ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
10. ΓΕΩΡΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
11. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
12. ΓΚΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
13. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
14. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
15. ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑΣ (ΔΥΜΗΣ)
16. ΖΑΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
17. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
18. ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
19. ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
20. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
21. ΚΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
22. ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΜΟΒΡΗΣ)
23. ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
24. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
25. ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
26. ΚΛΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
27. ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
28. ΛΙΑΚΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
29. ΛΙΒΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
30. ΜΑΛΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
31. ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
32. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
33. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
34. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
35. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΔΥΜΗΣ)
36. ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
37. ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
38. ΜΠΕΚΙΡΗ - ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
39. ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
40. ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
41. ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΔΥΜΗΣ)
42. ΝΙΦΟΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
43. ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
44. ΝΤΑΛΑΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΗΣ (ΔΥΜΗΣ)
45. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΔΥΜΗΣ)
46. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
47. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΜΟΒΡΗΣ)
48. ΠΥΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
49. ΠΥΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
50. ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΥΜΗΣ)
51. ΡΕΚΑΤΣΙΝΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΔΥΜΗΣ)
52. ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
53. ΣΕΡΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
54. ΣΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
55. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
56. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
57. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
58. ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
59. ΤΖΕΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ (ΜΟΒΡΗΣ)
60. ΤΣΑΡΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ (ΔΥΜΗΣ)
61. ΤΣΑΦΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ (ΦΙΛΟΣ) του ΗΛΙΑ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
62. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
63. ΧΑΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΩΛΕΝΙΑΣ)

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγιοβλασιτίκων)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΡΙΜΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου Κράλης)

1. ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου Σπάτων)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΡΑΜΜΑΤΣΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Στεφάνου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΔΙΔΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλισσού)

1. ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Απιδεώνος)

1. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αράξου)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΓΚΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άρλας)

1. ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βελιτσών)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καγκαδίου)

1. ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΚΑΣΙΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καραιίκων)

1. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΛΑΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Αλισσού)

1. ΒΑΓΕΝΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΔΡΙΜΑΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΑΡΝΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΝΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Αχαΐας)
1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΤΑΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΜΠΑΚΑΛΙΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΜΠΙΤΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
9. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΤΣΟΥΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
11. ΦΡΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ ΕΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΧΗΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
13. ΧΟΥΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Μαζαράκι)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΦΡΑΓΓΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρίνου)

1. ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λακκοπέτρας)

1. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΡΟΥΒΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7. ΧΟΥΝΤΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΤΕΜΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιμνοχωρίου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΤΣΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΥ
7. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΜΑΡΚΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουσικών)

1. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ματαράγκας)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΜΟΥΡΟΥΤΗ ΜΑΡΙΚΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
8. ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΑΓΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΒΑΡΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΛΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΡΟΥΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιχοΐου)

1. ΑΜΑΞΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύρτου)

1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΟΛΓΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΤΟΥΝΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νιφοραιίκων)

1. ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΚΑΡΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΝΙΦΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέτα)

1. ΜΠΕΚΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΓΑΠΗ της ΝΙΚΗΣ
3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πετροχωρίου)

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΝΙΦΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριόλου)

1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΣΠΑΘΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαγαιίκων)

1. ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
5. ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
7. ΤΣΙΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φράγκας)

1. ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΑΓΓΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χαϊκαλίου)

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Αχαΐας)
1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Σουδεναιίκων)
1. ΝΤΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχαϊκού)
1. ΛΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαιοχωρίου)
1. ΣΑΦΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πορτών)
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φλόκα)
1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φωσταίνης)
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χαραυγής)
1. ΣΓΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.  «ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΙΑ»- ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΣΟΥΛΑ) του ΠΕΤΡΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
4. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ (ΣΑΜΟΥΡΗΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
5. ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
6. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
7. ΓΙΑΧΑΛΗ – ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
8. ΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
9. ΓΚΟΒΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
10. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
11. ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ (ΝΤΕΤΑΡΗΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
12. ΓΚΡΕΚΟΥ-ΠΑΠΑΧΑΝΤΖΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
13. ΔΑΡΕΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΔΥΜΗΣ)
14. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
15. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
16. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΥΤΡΑΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
17. ΖΑΝΝΗ – ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
18. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
19. ΘΑΝΑΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
20. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
21. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
22. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
23. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΔΥΜΗΣ)
24. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
25. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΑΡΧΟΝΤΩ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
26. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΡΟΔΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
27. ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
28. ΚΑΡΔΑΜΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
29. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΔΥΜΗΣ)
30. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΚΙΩΝΑ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
31. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
32. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
33. ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
34. ΜΑΚΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
35. ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
36. ΜΑΡΑΝΤΖΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
37. ΜΑΡΓΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
38. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
39. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ (ΜΟΒΡΗΣ)
40. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
41. ΜΠΑΧΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
42. ΜΠΕΚΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΔΥΜΗΣ)
43. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
44. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
45. ΟΡΔΙΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΜΟΒΡΗΣ)
46. ΟΡΛΩΦ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
47. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
48. ΠΑΛΥΒΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΟΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
49. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΟΒΡΗΣ)
50. ΠΕΠΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
51. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
52. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
53. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
54. ΠΟΥΛΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
55. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
56. ΣΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
57. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΚΙΖΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
58. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
59. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
60. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
61. ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
62. ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
63. ΤΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ (ΔΥΜΗΣ)
64. ΤΣΑΦΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγιοβλασιτίκων)

1. ΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου Κράλης)
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΤΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΡΗΓΑ ΚΑΤΣΑΪΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΤΣΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΧΑΨΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου Σπάτων)

1. ΒΟΡΥΛΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Στεφάνου)
1. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΝΙΑΧΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΝΤΑΡΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ
5. ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλισσού)

1. ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΚΟΥΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΤΣΙΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Απιδεώνος)

1. ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΑΦΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΗΛΙΑ
4. ΛΑΓΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αράξου)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΗΛΙΑ
3. ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΡΑΜΠΕΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΤΣΑΦΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ


  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άρλας)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΡΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΛΙΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
8. ΠΑΝΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βελιτσών)

1. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ
5. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΖΑΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καγκαδίου)

1. ΔΡΟΣΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΟΥΣΙΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καραιίκων)

1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΙΦΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΑΛΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΗΛΙΑ
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΡΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Αλισσού)

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΒΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΚΑΡΥΔΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ ΓΑΛΗΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΠΕΣΚΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΙΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Αχαΐας)

1. ΓΟΥΝΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΛΕΖΗ ΜΑΡΙΑ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΜΑΡΙΕΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
6. ΜΟΥΤΣΑ ΕΙΡΗΝΑ του ΑΡΜΠΕΝ
7. ΜΥΛΩΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΟΡΛΩΦ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΠΕΤΡΟΥ
10. ΠΑΪΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ
12. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΕΝΤΖΗ) του ΗΡΑΚΛΗ
13. ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Μαζαράκι)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΑΤΕΛΗ ΤΑΡΣΙΤΣΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΣΠΗΛΙΟΥ
6. ΡΟΥΓΚΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΓΓΕΛΗ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρίνου)

1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΡΡΟΒΕΣΗ – ΚΑΛΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λακκοπέτρας)

1. ΘΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ – ΜΠΑΛΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΕΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
4. ΝΙΦΟΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΕΦΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΤΖΕΛΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιμνοχωρίου)

1. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΤΣΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΤΣΙΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΤΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουσικών)

1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΧΑΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ματαράγκας)

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΚΟΥΜΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΑ
3. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΤΣΑΜΗ – ΒΟΡΥΛΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΑΛΛΙΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΖΗΣΙΜΟΥ
4. ΔΑΛΑΜΠΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΠΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιτοπόλεως)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιχοΐου)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7. ΤΣΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύρτου)

1. ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΚΑΝΤΑΝΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΟΝΤΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΤΖΕΛΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΤΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νιφοραιίκων)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΕΡΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΡΙΓΚΑΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΠΗΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέτα)

1. ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΤΣΙΧΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πετροχωρίου)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΙΜΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΖΩΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριόλου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΜΠΟΥΡΛΗ – ΝΤΑΛΟΥΔΗ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
7. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαγαιίκων)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΡΚΟΥΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
6. ΜΠΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΝΤΕΝΤΕ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
9. ΠΥΡΡΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10. ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΣΑΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
12. ΤΖΙΦΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
13. ΤΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαντομερίου)

1. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΟΛΟΒΟΥΡΗ – ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φράγκας)

1. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΓΡΙΤΣΩΝΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΛΟΤΣΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΚΟΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χαϊκαλίου)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Αχαΐας)

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΚΑΝΕΛΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Σουδεναιίκων)
1. ΚΑΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχαϊκού)
1. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΦΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαιοχωρίου)
1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΤΣΑΚΩΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πορτών)
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΡΙΜΑΛΑΣ (ΛΙΑΡΟΣ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΑΚΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φλόκα)
1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φωσταίνης)

1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΖΑΧΑΡΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χαραυγής)

1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΣΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

4. «ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΝΟΗ ΓΙΑ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΑΧΑΪΑ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ»- ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΒΛΑΣΤΙΜΙΔΟΥ-ΓΙΑΧΑΛΗ ΝΙΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΚΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
4. ΑΣΚΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
5. ΒΑΜΒΑΚΑ ΡΟΖΑΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
6. ΒΕΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
7. ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΥΜΗΣ)
8. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
9. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
11. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
12. ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
13. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
14. ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
15. ΖΕΡΔΕΒΑ ΙΟΥΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΥΜΗΣ)
16. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
17. ΘΑΝΑΣΑΣ ΡΗΓΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
18. ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
19. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΔΑΧΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
20. ΚΑΜΠΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
21. ΚΑΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
22. ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
23. ΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
24. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
25. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
26. ΚΟΥΝΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
27. ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
28. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
29. ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ) του ΑΝΔΡΕΑ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
30. ΛΑΖΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
31. ΛΟΤΣΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
32. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
33. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
34. ΜΠΑΡΤΖΑΒΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
35. ΜΠΑΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
36. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
37. ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
38. ΜΠΟΥΧΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
39. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
40. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
41. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
42. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
43. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΠΟΚΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
44. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
45. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΟΒΡΗΣ)
46. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
47. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
48. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΔΥΜΗΣ)
49. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΜΟΒΡΗΣ)
50. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
51. ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΜΟΒΡΗΣ)
52. ΣΚΟΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
53. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
54. ΣΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΜΟΒΡΗΣ)
55. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΜΠΛΑΚ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
56. ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
57. ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
58. ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΝΑΥΑΡΧΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΑΡΙΣΣΟΥ)
59. ΤΗΣΑΡΧΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
60. ΤΟΥΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
61. ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΥΜΗΣ)
62. ΤΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΩΛΕΝΙΑΣ)
63. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ (ΜΟΒΡΗΣ)
64. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΥΜΗΣ)

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγιοβλασιτίκων)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
2. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΡΙΜΑΛΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΑΥΓΑ ΖΩΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΡΕΒΕΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΠΡΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΣΤΑΥΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου Κράλης)

1. ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΘΩΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΘΩΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
6. ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΟΛΩΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΑΨΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Νικολάου Σπάτων)

1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΝΤΕΛΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΩΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Στεφάνου)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΔΙΔΑΧΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΔΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΖΙΛΙΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
8. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αλισσού)

1. ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΣΑΡΝΑΓΙΑΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΛΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΛΑΘΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
7. ΤΖΩΡΤΖΙΝΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΡΑΧΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Απιδεώνος)

1. ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΡΤΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
4. ΠΛΩΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΣΤΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΤΖΕΛΕΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αράξου)

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΓΚΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΠΟΥΣΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΛΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
8. ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Άρλας)

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΘΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ
4. ΛΙΒΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
5. ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΓΟΥΡΑ ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
7. ΣΩΡΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βελιτσών)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΖΑΜΠΕΤΑ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καγκαδίου)

1. ΚΑΡΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ
2. ΚΑΡΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΛΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΜΟΥΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΦΡΑΝΤΖΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
8. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καραιίκων)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΒΙΤΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΝΙΦΟΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΤΖΕΛΕΠΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Αλισσού)

1. ΚΑΤΑΡΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΚΕΛΑΜΗ ΘΕΩΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΝΙΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΚΙΑΔΑ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΦΛΙΓΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
8. ΦΡΑΓΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Αχαΐας)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΔΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΛΙΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΝΑΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΝΕΟΚΛΗ
10. ΡΑΘΩΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
11. ΡΕΤΣΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΠΑΝΤΑΖΗ
12. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
13. ΣΠΑΝΟΥ ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Μαζαράκι)

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΝΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΣΚΑΓΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρίνου)

1. ΓΙΟΥΛΗ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
4. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΟΥΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7. ΜΠΟΥΧΑΓΙΕΡ ΜΠΑΛΑΛΑ ΤΕΡΕΖΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λακκοπέτρας)

1. ΜΑΡΟΥΛΗ ΝΙΦΟΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΟΥΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΝΙΦΟΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΑΝΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΑΝΔΡΕΑ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
8. ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λιμνοχωρίου)

1. ΖΕΡΔΕΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΛΟΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
5. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗ ΦΟΡΤΩΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΦΡΙΝΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΤΖΙΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λουσικών)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΘΩΜΑ ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ματαράγκας)

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΡΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΖΗΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ συζ. ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΛΩΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
8. ΤΖΙΛΙΛΗ ΔΡΙΜΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μετοχίου)

1. ΑΛΑΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΒΕΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΑΛΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΦΩΤΙΟΥ
4. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
6. ΠΛΩΤΑ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιτοπόλεως)

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΒΡΑΑΜ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΤΣΑΔΡΑΜΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΦΡΑΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μιχοΐου)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΙΚΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΣΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
8. ΤΖΑΜΑΚΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μύρτου)

1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΑΡΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ
4. ΝΤΟΥΖΑ ΜΠΕΛΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΡΑΘΩΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΦΛΕΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νιφοραιίκων)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΛΙΑΜΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
6. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ συζ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΠΑΝΟΥΣΙΑΝ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΝΤΙΚΡΑΝ
8. ΦΩΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πέτα)

1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΕΟΚΛΗ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΜΑΡΙΝΟΥ
3. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πετροχωρίου)

1. ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΟΤΣΟΚΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΡΑΥΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριόλου)

1. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΜΑΝΤΕΛΟΥ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΟΣΜΑ
4. ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΨΥΧΟΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαγαιίκων)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΓΚΟΤΣΟΥΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΑΡΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
6. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
7. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΕΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΜΙΧΑΛΙΤΣΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
10. ΜΠΕΡΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
11. ΣΑΛΑΜΑΛΙΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΣΟΥΛΙΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13. ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαντομερίου)

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
6. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φράγκας)

1. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΡΙΤΣΩΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΜΑΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΡΟΥΝΤΖΟΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΧΟΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Χαϊκαλίου)

1. ΒΑΣΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΙΔΙΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
6. ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΦΡΑΤΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΗ
7. ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Αχαΐας)

1. ΚΑΤΣΙΜΗΤΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΡΑΥΤΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Σουδεναιίκων)

1. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΔΙΡΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ συζ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αχαϊκού)

1. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ελαιοχωρίου)

1. ΜΠΟΥΣΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πορτών)

1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΜΠΟΥΡΑΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
3. ΜΠΑΛΤΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φλόκα)

1. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΤΣΑΦΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Φωσταίνης)

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΙΜΩΤΑ ΦΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ

  • Δήμος Δυτικής Αχαϊας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χαραυγής)

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2. ΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΓΙΔΙΑΡΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

 

Δήμος Αιγιαλείας

1. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ»- ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
2. ΑΚΑΡΕΠΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
3. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
4. ΑΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
5. ΑΥΓΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
6. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΓΙΟΥ)
7. ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
8. ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
9. ΖΑΜΠΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
10. ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
11. ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
12. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
13. ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
14. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
15. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
16. ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
17. ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
18. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
19. ΚΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
20. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
21. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
22. ΜΠΟΥΣΜΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
23. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
24. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
25. ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
26. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
27. ΣΧΙΝΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
28. ΤΣΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
29. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΙΟΥΣΣΟΥΦ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
30. ΧΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
31. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγείρας)
1. ΚΑΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΗΛΙΩΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγίου)
1. ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΚΑΡΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΛΥΜΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9. ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
10. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΤΡΙΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακράτας)
1. ΚΥΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ
2. ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΜΗΛΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαφνών)
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
2. ΜΕΪΝΤΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διακοπτού)
1. ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΛΟΥΙΖΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζήριας)
1. ΒΛΑΧΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμαρών)
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΠΟΥΛΙΚΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κερυνείας)
1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΚΛΑΒΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΣΚΛΙΒΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)
1. ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΚΟΛΦΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουνινάς)
1. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ
2. ΜΠΟΥΣΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΧΕΛΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαυρικίου)
1. ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
2. ΜΕΓΓΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΡΙΨΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Ερινεού)
1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πτέρης)
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΣΑΪΤΗ ΖΩΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδοδάφνης)
1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΝΤΕΡΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τέμενης)
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΤΣΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)
1. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άλσους)
1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Διακοπτού)
1. ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αρραβωνίτσης)
1. ΛΑΛΙΩΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαλιμής)
1. ΚΑΤΣΙΔΗΜΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελάς)
1. ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βερίνου)
1. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βουτσίμου)
1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γκραίκα)
1. ΛΥΡΙΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γρηγόρη)
1. ΓΟΥΡΟΥΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δαμακινίου)
1. ΑΥΓΕΡΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δημητροπούλου)
1. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δουκαναιίκων)
1. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Εξοχής)
1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ζαρούχλης)
1. ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καθολικού)
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λάκκας)
1. ΝΤΕΡΕΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μάγειρα)
1. ΦΡΙΚΑΣΕ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαμουσιάς)

1. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσορρουγίου)
1. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοναστηρίου)
1. ΜΠΟΥΣΜΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μυρόβρυσης)
1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεραντζιών)
1. ΧΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Οάσεως)
1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παρασκευής)
1. ΚΑΤΣΙΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιθωρίου)
1. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστέρας)
1. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ποροβίτσης)
1. ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σελιάνας)
1. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σινεβρού)
1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τούμπας)
1. ΖΩΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσανθίου)

1. ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2. «ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΤΩΡΑ»- ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
5. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
6. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
7. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
8. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ - ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
9. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
10. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
11. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
12. ΒΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
13. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
14. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
15. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
16. ΓΙΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
17. ΓΙΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
18. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
19. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
20. ΔΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
21. ΕΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
22. ΖΙΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
23. ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
24. ΚΑΓΚΑΛΟΥ ΛΕΥΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
25. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
26. ΚΑΜΗΤΣΟΥ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
27. ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
28. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
29. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΟΥ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
30. ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΑΙΓΙΟΥ)
31. ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
32. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
33. ΚΕΝΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
34. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
35. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
36. ΛΙΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
37. ΜΑΚΡΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
38. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
39. ΜΗΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
40. ΜΙΧΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
41. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
42. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
43. ΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
44. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
45. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
46. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΗΛΙΑ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
47. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
48. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
49. ΠΑΣΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
50. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΗΛΙΑ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
51. ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
52. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
53. ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
54. ΡΟΥΒΑΛΗ - ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
55. ΡΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
56. ΣΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
57. ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
58. ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΑΣΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
59. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
60. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
61. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
62. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
63. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
64. ΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
65. ΤΖΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
66. ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
67. ΤΣΟΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
68. ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
69. ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
70. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
71. ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
72. ΦΡΑΓΚΟΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
73. ΧΑΝΔΟΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΩΣΗΦ (ΑΙΓΙΟΥ)
74. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου)
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΟΥΤΟΥ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
8. ΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγείρας)
1. ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΖΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ
4. ΜΠΑΣΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΓΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγίου)
1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΚΑΡΑΣΙΜΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
10. ΚΑΡΛΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
12. ΜΑΡΝΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
14. ΜΕΓΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΜΠΑΚΡΟΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΜΠΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
17. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
18. ΝΤΕΡΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΡΩΜΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγών)
1. ΑΛΤΑΝΗ ΑΣΗΜΩ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΚΡΙΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
5. ΡΟΒΗΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΛΑΣΙΟΥ
6. ΣΚΟΥΡΔΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακράτας)
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΙΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΓΚΡΕΜΠΙ ΑΡΜΠΙΝ του ΜΙΝΙΦ
5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΜΠΑΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
7. ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπελοκήπων)
1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
2. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΜΟΥΣΤΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4. ΜΠΙΜΠΑ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΓΚΕΖΙΜ
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπέλου)
1. ΓΟΥΡΓΑΡΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΡΟΜΠΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΚΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΤΣΑΛΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βαλιμιτίκων)
1. ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΟΥΛΑ - ΚΑΛΕΡΓΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΣΗΜΑΚΗ
3. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαφνών)
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΤΣΙΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διακοπτού)
1. ΒΑΣΙΛΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΟΥΡΖΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
4. ΚΑΡΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΠΡΙΟΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΑΓΓΕΛΗ
8. ΡΟΥΦΟΓΑΛΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διγελιωτίκων)
1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΦΟΥΣΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΥΡΟΥΜΠΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελαιώνος)
1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελίκης)
1. ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ ΦΛΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΟΥΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζαχλωριτίκων)
1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
4. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζήριας)
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΓΛΩΣΣΙΔΗ ΑΡΕΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
7. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
8. ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαμιά)
1. ΑΝΔΡΩΝΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμαρών)
1. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΚΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΜΕΛΙΓΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΠΟΥΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΡΟΓΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κερυνείας)
1. ΓΟΥΡΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΛΟΒΡΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4. ΜΑΛΙΑΡΙΤΣΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΣΚΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΠΕΝΥ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)
1. ΓΚΕΛΑ ΒΙΟΛΤΣΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ
2. ΚΑΛΟΤΙ ΓΙΟΥΛΙΑΝΑ (ΑΝΤΙΓΟΝΗ) του ΦΕΡΙΝΤ
3. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΜΠΑΛΙΚΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΙΛΑΪΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
8. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κούμαρη)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΣΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΜΕΣΣΗΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουνινάς)
1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΟΥΡΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΜΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΦΕΙΔΑΚΗ ΚΟΝΔΥΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κραθίου)
1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρήνης Αιγιαλείας)
1. ΓΟΥΛΙΑΜΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΟΥΡΔΕΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λόγγου)
1. ΓΑΒΑΛΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΜΑΡΙΟΥ
2. ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
8. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαυρικίου)
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μελισσίων)
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΤΣΟΥΚΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Ερινεού)
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΡΟΥΜΠΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νικολαιίκων)
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΚΑΝΕΛΛΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
3. ΜΟΝΤΖΟΛΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραλίας Πλατάνου)
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΦΑΝΗ
2. ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4. ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)
1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πτέρης)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
4. ΔΟΡΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΑ
7. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΛΟΥΠΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζομύλου)
1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΒΑΣΙΛΟΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΑΪΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδιάς)
1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
2. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΑΚΗ
3. ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδοδάφνης)
1. ΒΛΑΧΟΥ - ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΑΥΛΟΥ
2. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΜΑΓΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
7. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
9. ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
12. ΦΟΥΡΛΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαλμενίκου)
1. ΖΟΥΔΙΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΗΛΙΑ
2. ΚΑΝΑΓΙΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
4. ΜΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΠΑΣΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
7. ΤΡΙΓΚΑ ΘΕΩΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελιανιτίκων)
1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΛΙΟΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
3. ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΡΕΤΣΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΗΛΙΑ
7. ΤΖΕΒΕΛΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
8. ΤΣΟΥΜΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελινούντος)
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Συλιβαινιώτικων)
1. ΒΛΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΡΟΖΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΡΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΣΠΑΝΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
7. ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΛΚΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τέμενης)
1. ΚΡΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
3. ΡΟΥΣΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
5. ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ-ΑΓΑΘΟΝΙΚΟΥ
7. ΤΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τραπέζης)
1. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ΞΑΝΘΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)
1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άλσους)
1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Διακοπτού)
1. ΝΤΟΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΗ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αρραβωνίτσης)
1. ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαλιμής)
1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελάς)
1. ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΑΡΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βερίνου)
1. ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΡΟΥΒΑΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΗΡΩΔΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βουτσίμου)
1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γκραίκα)
1. ΞΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γρηγόρη)
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
2. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δαμακινίου)
1. ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δημητροπούλου)
1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΡΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
3. ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ-ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δουκαναιίκων)
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΗ (ΛΙΛΥ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
3. ΤΑΡΣΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Εξοχής)
1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ζαρούχλης)
1. ΚΟΓΚΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΝΤΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καθολικού)
1. ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λάκκας)
1. ΓΙΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μάγειρα)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΜΠΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαμουσιάς)
1. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσορρουγίου)
1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοναστηρίου)
1. ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μυρόβρυσης)
1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεραντζιών)
1. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΛΗΘΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Οάσεως)
1. ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παρασκευής)
1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιθωρίου)
1. ΓΙΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΥΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΥΣ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστέρας)
1. ΚΑΡΑΙ ΑΡΝΤΙΑΝ (ΑΝΤΩΝΗΣ) του ΣΕΛΜΑΝ
2. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ποροβίτσης)
1. ΜΑΝΕΤΑ-ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σελιάνας)
1. ΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σινεβρού)
1. ΝΤΕΡΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τούμπας)
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΞΕΦΤΕΡΗ ΣΑΠΦΩ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χατζή)
1. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΡΟΥΒΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσανθίου)

1.ΤΟΓΙΑ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

2.ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3. «ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ»-  ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
2. ΑΛΕΥΡΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
3. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
4. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
6. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
7. ΒΑΡΝΑΚΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
8. ΒΛΑΣΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
9. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
10. ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
11. ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
12. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
13. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
14. ΓΚΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
15. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
16. ΓΡΥΛΛΗ-ΤΖΕΛΕΠΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΓΙΟΥ)
17. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
18. ΖΕΝΤΕΦΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
19. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
20. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
21. ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
22. ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΣΟΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
23. ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
24. ΚΑΡΟΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
25. ΚΟΛΟΒΡΕΝΤΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
26. ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
27. ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
28. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
29. ΛΟΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
30. ΜΑΜΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
31. ΜΑΜΩΝΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
32. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
33. ΜΕΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΜΠΡΙΚΙΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
34. ΜΕΣΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
35. ΜΠΑΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
36. ΜΩΡΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
37. ΠΑΓΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
38. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
39. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
40. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
41. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
42. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
43. ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
44. ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΜΙΧΑΗΛ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
45. ΠΑΡΙΣΗ - ΜΠΕΣΚΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΩ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
46. ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΛΑΤΩΝΟΣ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
47. ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
48. ΠΛΑΤΑΝΟΥ - ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
49. ΡΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
50. ΡΕΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
51. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
52. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
53. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
54. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
55. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
56. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
57. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
58. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
59. ΣΤΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
60. ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
61. ΤΕΡΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
62. ΤΣΑΧΡΕΛΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΓΙΟΥ)
63. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΛΟΥΗΣ του ΑΔΑΜΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
64. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
65. ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
66. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
67. ΧΑΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
68. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
69. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
70. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΙΓΙΟΥ)
71. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
72. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
73. ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΙΓΙΟΥ)

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου)
1. ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγείρας)
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΑΖΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΣΝΕΤΣΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΜΑΓΚΑΦΑ - ΡΟΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΟΛΔΑΤΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγίου)
1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΒΟΥΛΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΓΚΙΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ
5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
7. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΖΑΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
9. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
11. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
12. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
14. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15. ΜΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ
16. ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΦΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ
19. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
20. ΠΡΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
21. ΡΟΥΒΑΛΗ-ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
22. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
23. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
24. ΤΕΡΛΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
25. ΤΟΥΡΚΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26. ΤΡΑΚΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. ΤΣΙΛΙΚΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
28. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγών)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακράτας)
1. ΚΟΡΔΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΟΛΥΔΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
5. ΣΥΝΤΡΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
8. ΧΑΪΝΤΑΡ ΣΑΡΑ του ΟΥΣΣΑΜΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπελοκήπων)
1. ΜΙΧΑΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΗΤΑ
2. ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΕΤΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπέλου)
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΡΟΥΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βαλιμιτίκων)
1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4. ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
6. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαφνών)
1. ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ
2. ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΣΚΟΥΝΤΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διακοπτού)
1. ΑΛΕΥΡΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ
2. ΒΙΛΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΠΑΪ ΕΛΕΑΝΑ του ΜΠΕΝΤΡΙ
5. ΜΑΡΓΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
6. ΡΟΥΦΟΓΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
7. ΧΡΥΣΙΔΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διγελιωτίκων)
1. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελαιώνος)
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελίκης)
1. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζαχλωριτίκων)
1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζήριας)
1. ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΥ
2. ΓΙΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3. ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΖΑΡΚΑΔΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΗΛΙΑ
5. ΘΕΟΦΑΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΕΝΟΥΝΟΥ
7. ΦΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαμιά)
1. ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμαρών)
1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΙΤΑΤΗ ΕΛΛΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΛΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
6. ΜΠΕΡΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΙΚΟΛΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΠΑΣΧΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κερυνείας)
1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΗ
2. ΔΑΡΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)
1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΧΑΛΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κούμαρη)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουνινάς)
1. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΣΜΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΑΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΤΣΟΥΡΕΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κραθίου)
1. ΓΚΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του ΒΙΚΤΩΡΟΣ
2. ΚΑΛΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΚΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΟΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
6. ΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
8. ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λόγγου)
1. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΒΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΜΠΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΣΤΕΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαυρικίου)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΟΡΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΣΚΟΡΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μελισσίων)
1. ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΕΡΙΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Ερινεού)
1. ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΡΟΥΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νικολαιίκων)
1. ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΦΑΣΟΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)
1. ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΣΙΜΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΕΡ
3. ΣΜΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πτέρης)
1. ΑΡΣΕΝΗ ΣΑΒΒΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΕΝΤΖΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΤΣΑΧΡΕΛΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζομύλου)
1. ΒΡΥΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΤΣΩΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδιάς)
1. ΜΑΝΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΛΑΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΤΣΟΥΡΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδοδάφνης)
1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΜΑΡΚΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΑΚΟΥ
6. ΜΠΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
8. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαλμενίκου)
1. ΝΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΣΓΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελιανιτίκων)
1. ΚΑΡΑΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελινούντος)
1. ΖΟΡΜΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΤΣΑΧΡΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Συλιβαινιώτικων)
1. ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ
2. ΑΡΦΑΝΗ ΙΟΥΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΑΣΚΑΡΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΦΡΑΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τέμενης)
1. ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3. ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τραπέζης)
1. ΚΑΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΖΟΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)
1. ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Διακοπτού)
1. ΜΠΟΥΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αρραβωνίτσης)
1. ΛΙΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαλιμής)
1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΜΕΛΙΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βελάς)
1. ΒΟΪΔΗΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βερίνου)
1. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βουτσίμου)
1. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΤΣΕΚΕΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γκραίκα)
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δαμακινίου)
1. ΛΟΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δημητροπούλου)
1. ΨΩΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δουκαναιίκων)
1. ΚΑΛΑΡΡΥΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Εξοχής)
1. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ζαρούχλης)
1. ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Λάκκας)
1. ΚΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μαμουσιάς)
1. ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μεσορρουγίου)
1. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ
2. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μοναστηρίου)
1. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μυρόβρυσης)
1. ΜΠΑΖΙΩΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Νεραντζιών)
1. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Οάσεως)
1. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Παρασκευής)
1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιθωρίου)
1. ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Περιστέρας)
1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
2. ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ποροβίτσης)
1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σελιάνας)
1. ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Σινεβρού)
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Τούμπας)
1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χατζή)
1. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΘΩΜΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Χρυσανθίου)
1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ

3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

4.  «ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ ΜΑΖΙ για το ΑΥΡΙΟ»- ΓΟΥΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
4. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
5. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
6. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
7. ΓΙΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
8. ΓΚΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
9. ΓΚΟΦΑ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
10. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
11. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΓΙΟΥ)
12. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
13. ΔΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
14. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
15. ΖΑΓΚΡΙΛΗ-ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
16. ΘΕΟΛΟΓΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
17. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
18. ΚΑΒΑΓΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
19. ΚΑΛΠΟΥ-ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
20. ΚΑΝΑΓΙΑ ΑΡΕΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
21. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΑΝΝΑ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
22. ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
23. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
24. ΚΙΤΣΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
25. ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΝΤΙΟΠΗ του ΣΠΗΛΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
26. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
27. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
28. ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
29. ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
30. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
31. ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
32. ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
33. ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
34. ΜΟΥΝΤΖΟΥΡΟΥΛΙΑ ΕΥΘΥΜΙΑ(ΕΦΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
35. ΜΠΑΛΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
36. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
37. ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΑΙΓΙΟΥ)
38. ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
39. ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
40. ΝΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
41. ΝΤΕΡΕΚΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
42. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΙΓΙΟΥ)
43. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
44. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
45. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
46. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ(ΛΑΜΠΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
47. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
48. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
49. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
50. ΠΙΚΟΥΛΑ- ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
51. ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
52. ΠΛΙΑΤΣΙΚΟΥΡΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ- ΓΕΩΡΓΙΑ (ΡΕΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
53. ΡΑΧΜΑΝΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
54. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
55. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
56. ΣΑΚΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ(ΡΙΑ) του ΑΡΙΣΤΟΥ (ΑΚΡΑΤΑΣ)
57. ΣΚΑΝΔΑΜΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΑΙΓΙΟΥ)
58. ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΑΙΓΙΟΥ)
59. ΣΚΟΥΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ)
60. ΣΜΥΡΝΙΩΤΗ ΘΕΩΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
61. ΣΟΦΕΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
62. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
63. ΤΗΛΙΓΑΔΗ-ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
64. ΤΟΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΑΙΓΕΙΡΑΣ)
65. ΤΡΙΨΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
66. ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ( ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
67. ΤΣΙΤΣΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΕΡΙΝΕΟΥ)
68. ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ)
69. ΦΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
70. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
71. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
72. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ (ΑΙΓΙΟΥ)
73. ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)
74. ΨΥΧΡΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΑΙΓΙΟΥ)

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Κωνσταντίνου)
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΠΑΛΤΙΜΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΦΩΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
7. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΩ -ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγείρας)
1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΖΑΒΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγίου)
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(ΝΤΕΚΛΑΡΕΣ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
4. ΓΚΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΕΥΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
7. ΖΑΠΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
12. ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
13. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14. ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΜΟΥΡΚΟΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΩΜΑ
16. ΜΟΥΡΤΖΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΟΥΚΑ
17. ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
18. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΟΡΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
20. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
21. ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
22. ΣΑΚΚΑ ΜΑΡΙΑ- ΡΟΔΟΠΗ του ΦΩΤΙΟΥ
23. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
24. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
25. ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
26. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
27. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
28. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αιγών)
1. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΡΟΒΗΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ
5. ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ακράτας)
1. ΓΙΟΒΑ ΑΝΘΗ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΝΙΑΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΝΤΕΒΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
6. ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΙΑΦΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπελοκήπων)
1. ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΚΟΥΡΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αμπέλου)
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΑΖΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βαλιμιτίκων)
1. ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3. ΡΟΥΦΟΓΑΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Δαφνών)
1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΠΑΓΙΩΝΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΠΛΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διακοπτού)
1. ΑΡΜΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΛΑΓΙΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΖΑΜΠΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
6. ΚΟΣΣΥΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ (ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ) ΑΡΕΤΗ του ΣΠΗΛΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διγελιωτίκων)
1. ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΙΚΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
5. ΦΙΣΤΙ ΙΝΑ του ΓΙΑΚΟΥΠ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελαιώνος)
1. ΒΙΛΛΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΛΕΛΟΥΔΑΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ελίκης)
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΑΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΙΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΜΠΕΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζαχλωριτίκων)
1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΡΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΜΑΡΚΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ζήριας)
1. ΓΕΡΑΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΤΣΑΓΑΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΤΣΟΥΤΣΗ ΑΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καλαμιά)
1. ΒΑΓΕΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΙΚΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΟΥ
5. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΤΡΙΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Καμαρών)
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΖΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ
6. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΤΣΑΛΠΑΤΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΨΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κερυνείας)
1. ΓΕΩΡΓΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΛΑΣΙΟΥ
6. ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)
1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ-ΓΡΥΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ(ΡΕΝΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
3. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
6. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κούμαρη)
1. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουνινάς)
1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΦΙΛΟΝΙΚΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΠΑΛΙΚΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κραθίου)
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΖΙΖΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ- ΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κρήνης Αιγιαλείας)
1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΨΗΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λόγγου)
1. ΒΑΓΕΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΓΚΟΛΦΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΝΤΖΕΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ- ΑΡΧΟΝΤΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
4. ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μαυρικίου)
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΪΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μελισσίων)
1. ΓΟΥΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
3. ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέου Ερινεού)
1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
3. ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νικολαιίκων)
1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΑΡΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΟΥΣΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
8. ΤΣΑΚΑΙ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παραλίας Πλατάνου)
1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ
4. ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ(ΛΙΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΤΣΕΚΕΝΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πλατάνου)
1. ΛΕΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
2. ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΗ
4. ΤΡΙΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πτέρης)
1. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΓΙΑΛΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΟΝΤΖΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΚΑΝΕΛΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζομύλου)
1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΨΥΧΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΓΟΝΙΔΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
5. ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδιάς)
1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ροδοδάφνης)
1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΣΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΕΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
9. ΣΟΛΩΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σαλμενίκου)
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΠΑΣΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελιανιτίκων)
1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΡΟΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΣΕΡΒΕΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΗΛΙΑ
6. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
7. ΤΣΟΥΜΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σελινούντος)
1. ΚΟΥΚΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ

2. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΝΤΕΡΤΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Συλιβαινιώτικων)
1. ΓΙΟΒΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
2. ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΥ
4. ΚΡΙΚΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΛΑΖΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
6. ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΣΤΕΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τέμενης)
1. ΒΑΓΕΝΑ ΓΚΟΛΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
4. ΛΑΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τραπέζης)
1. ΓΙΟΒΑ ΑΝΤΙΟΠΗ του ΣΠΗΛΙΟΥ
2. ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΣΕΡΒΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)
1. ΓΙΟΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΗΛΙΟΥ
2. ΚΡΙΚΕΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ
3. ΞΥΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άλσους)
1. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ- ΤΕΡΛΕΠΑΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άνω Διακοπτού)
1. ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΣΑΚΚΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Αρραβωνίτσης)
1. ΓΙΟΥΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΛΙΟΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΡΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βαλιμής)
1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βερίνου)
1. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΜΟΙΡΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Βουτσίμου)
1. ΣΙΑΦΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γκραίκα)
1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ
2. ΠΡΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Γρηγόρη)
1. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2. ΜΟΙΡΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δαμακινίου)
1. ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΤΡΙΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δημητροπούλου)
1. ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δουκαναιίκων)
1. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Εξοχής)
1. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Ζαρούχλης)
1. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
2. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΧΑΝΤΖΗ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δήμος Αιγιαλείας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καθολικού)
1. ΜΠΡΟΥΜΑ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΣΠ