Δείτε φωτογραφίες και βίντεο
Ο Νικόλαος Γλίξμπουργκ και η σύζυγός του Τατιάνα Μπλάτνικ παρευρέθηκαν στον Μύτικα Αιτωλοακαρνανίας για την τελετή λήξης του 1ου διεθνούς τουρνουά ελεύθερης κατάδυσης AUTHENTIC BIG BLUE WEST – THE IONIAN SEΑ.
Ο γιος του τέως βασιλιά Κωνσταντίνου και η σύζυγό τους έτυχαν θερμής υποδοχής από τον δήμαρχο Ξηρομέρου αλλά και από τους ντόπιους.
«Ένα μεγάλο ευχαριστώ διότι τέτοια αγκαλιά αγάπης δεν έχουμε συναντήσει πουθενά. Η σύζυγός μου και εγώ αισθανόμαστε ότι είστε μια οικογένεια δικιά μας, αισθανόμαστε ότι είμαστε ντόπιοι που έρχονται ξανά μετά από πολλά χρόνια» είπε ο Νικόλαος Γλίξμπουργκ, μιλώντας στην εκδήλωση.
«Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τη φιλοξενία σας» είπε στα ελληνικά η Τατιάνα Μπλάτνικ.
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/nkifpcrtox64f4270dd2306.png)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/ymeszzbfzz64f4270cb0478.png)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/yrnjsxcwmw64f4270cd615f.png)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/fkjjhdyytp64f427116c42d.png)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/eesbtxprss64f4271317eb8.png)
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/ndhdhviuzi64f42712de2b5.png)
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr