Δυσάρεστη εικόνα
Όγκος από ξερά κλαδιά αλλά και σκουπίδια, έχει συγκεντρωθεί έξω από το νοσοκομείο Ρίου, όπως καταγγέλει στο thebest.gr συμπολίτης μας. Η εικόνα είναι δυσάρεστη και έχει τραβήξει τα βλέμματα πατρινών που πέρασαν απο το σημείο και δεν μπορούν να κατανοήσουν πώς συνδυάζεται αυτή η εικόνα με ένα νοσηλευτικό ίδρυμα.
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/tntgqchynf62d2f0db446a4.jpg)
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr