/

Επική ανατροπή Παναιτωλικού με... ζωγραφιά Μανθάτη - ΒΙΝΤΕΟ

Επική ανατροπή Παναιτωλικού με... ζωγραφ...

Επικράτησε με 2-1 του ΟΦΗ στο Αγρίνιο για την 14η αγωνιστική της Super League

Ο Παναιτωλικός κατάφερε, με ανατροπή, να πάρει μια σημαντική νίκη επί του ΟΦΗ με 2-1, για την 14η αγωνιστική της Super League. Η ομάδα της Κρήτης ήταν καλύτερη έως το 60' και προηγήθηκε στο 55ο λεπτό με τον Στάικο, αλλά στη συνέχεια οι γηπεδούχοι ανέβασαν κατακόρυφα την απόδοση τους και μολονότι έχασαν πέναλτι (64' Μάζουρεκ), κατάφεραν τελικά να πάρουν τους τρεις βαθμούς με τα γκολ των Μανθάτη (83') και Λιάβα (85'). Στις καθυστερήσεις αποβλήθηκε ο Νέιρα για τον ΟΦΗ. Διαβάστε περισσότερα στο sportin.gr