ΠΟΛΙΤΙΚΗ

/

TEΛΙΚΑ εκλογών ΝΔ Αχαΐας – Ποιοι εκλέγονται σε ΝΟΔΕ και ΔΗΜ. ΤΟ - Όλη η σταυροδοσία

TEΛΙΚΑ εκλογών ΝΔ  Αχαΐας – Ποιοι εκλέγονται σε ΝΟΔΕ και ΔΗΜ. ΤΟ -  Όλη η σταυροδοσία
Μακρυγένη Ελευθερία

Ο Ανδρέας Μαζαράκης Πρόεδρος της ΝΟ.Δ.Ε Αχαΐας

Ο Ανδρέας Μαζαράκης κατάφερε να επανεκλεγεί Πρόεδρος στη ΝΟ.Δ.Ε. Αχαΐας της ΝΔ, καθώς επικράτησε του συνυποψηφίου του Ανδρέα Νικολάου. Σύμφωνα με τα επίσημα τελικά αποτελέσματα, στην Αχαΐα ψήφισαν 5.605 από τους 6.750 εγγεγραμμένους. Έγκυρα ήταν τα 5.223 ψηφοδέλτια.

Ο Ανδρέας Μαζαράκης έλαβε 2.994  ψήφους , ενώ ο Ανδρέας Νικολάου 2.229

 

ΜΕΛΗ ΝΟ.Δ.Ε. ΑΧΑΙΑΣ ΝΔ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ


ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ζαφειρίου  1055

ΙΓΓΛΕΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΑΡΙΣΤΗ) του Ανδρέα  1064

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 908

ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη 1042

ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα  1057

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 885

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη  936

ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου 894

ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου 1164

 

ΟΛΗ Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΝΟ.Δ.Ε. ΑΧΑΙΑΣ

 

ΒΑΓΕΝΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Ιωάννη 627

ΒΛΑΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ανδρέα  685

ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου  802

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ζαφειρίου  1055

ΘΑΝΑΣΑΣ ΡΗΓΑΣ του Βασιλείου  614

ΙΓΓΛΕΣΗ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΑΡΙΣΤΗ) του Ανδρέα  1064

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ) του Δημητρίου  793

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ 463

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 908

ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη 1042

ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ανδρέα  1057

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου  198

ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου 443

ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγιώτη 309

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 885

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ιωάννη  936

ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου 457

ΣΠΑΛΙΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου 894

ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου 1164

ΦΙΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 186

 

ΔΗΜ.ΤΟ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΟΛΕΩΣ ΠΑΤΡΩΝ

Πρόεδρος της ΔΗΜ.ΤΟ Κέντρου Πόλεως εκλέγεται ο  Γιάννης Κουτρουμάνης με 1.481 ψήφους, έναντι του Γιάννη Κουλούρη, ο οποίος έλαβε  553. Οι εγγεγραμμένοι ήταν 2.827

ΨΗΦΙΣΑΝ: 2340

ΑΚΥΡΑ:69

ΛΕΥΚΑ: 233

ΕΓΚΥΡΑ: 2.034

 

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ

ΑΣΠΡΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Ηλία

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Νικολάου

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ

ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Νικολάου

ΠΕΤΟΥΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Κωνσταντίνου

ΤΕΤΡΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου

ΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος

ΟΛΗ Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜ.ΤΟ ΚΕΝΤΡΟΥ ΠΟΛΕΩΣ


ΑΣΠΡΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου 466

ΒΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του Αχιλλέα        181

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 399

ΛΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου           241

ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Εμμανουήλ   66

ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Ηλία 502

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Νικολάου  565

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ 414

ΠΑΝΙΤΣΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Νικολάου       759

ΠΕΤΟΥΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του Κωνσταντίνου     385

ΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου       402

ΤΕΤΡΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου     462

ΦΡΟΥΝΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου     415

ΧΡΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνου   523

ΔΗΜ.ΤΟ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ

Πρόεδρος στη ΔΗΜ.ΤΟ Νοτίου Τομέα εκλέγεται ο Σταύρος Ντάντος με 489 ψήφους. Ο συνυποψήφιός του Σωτήρης Γαλάνης έλαβε 220 ψήφους.

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 965

ΨΗΦΙΣΑΝ: 748

ΑΚΥΡΑ: 1

ΛΕΥΚΑ: 38

 

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ

 

ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) του Δημητρίου 236

ΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη   169

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου   139

ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου 230

ΜΠΡΟΜΠΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου 202

ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παναγιώτη  90

ΣΤΑΥΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του Κωνσταντίνου    208

ΤΣΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου   135

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου 125

 

 

ΟΛΗ Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ

ΖΑΡΟΥΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΠΥ) του Δημητρίου 236

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Αθανασίου 71

ΚΟΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη   169

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του Κωνσταντίνου   139

ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου 230

ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χριστοφόρου   20

ΜΠΡΟΜΠΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου 202

ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παναγιώτη  90

ΣΤΑΥΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του Κωνσταντίνου    208

ΤΣΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου   135

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου   125

 

ΔΗΜ.ΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ

Πρόεδρος εκλέγεται ο Κυρηναίος Παπαδημάτος με 510 σταυρούς , έναντι του Ιωάννη Μανέτα που έλαβε 159

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 983

ΨΗΦΙΣΑΝ: 765

ΑΚΥΡΑ: 26

ΛΕΥΚΑ: 70

ΕΓΚΥΡΑ: 669

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:


ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου 69

ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου 89

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου  127

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα   212

ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη 90

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου 202

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγιώτη 97

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Ανδρέα  250

ΣΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξίου 394

 

ΟΛΗ Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ ΤΗΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου 69

ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου 89

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου  127

ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα   212

ΚΕΡΑΣΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του Ανδρέα  56

ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη 90

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του Χρήστου 202

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγιώτη 97

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου  58

ΠΛΙΑΚΟΥΡΑ – ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Ανδρέα  250

ΠΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Αλέξανδρου 41

ΣΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξίου 394

 

ΔΗΜ.ΤΟ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

Πρόεδρος της ΔΗΜ.ΤΟ Αιγιαλείας εκλέγεται ο Βασίλης Σταθακάρος με 606 ψήφους έναντι της Άννας Σουφλή – Χριστοδούλου, η οποία πήρε 404.

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 1240

ΨΗΦΙΣΑΝ: 1095

ΕΓΚΥΡΑ: 1010

 

ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΔΗΜ.ΤΟ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΙ

 

ΑΛΕΥΡΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη 227

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 223

ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Κωνσταντίνου 194

ΛΙΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του Δημητρίου 194

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΑ) του Γεωργίου  179

ΠΙΚΟΥΛΑ – ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Ιωάννη  265

ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Λουκά  253

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοφάνη  222

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοφάνη 339

ΟΛΗ Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ

ΑΛΕΥΡΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη 227

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου 181

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου 223

ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Βασιλείου 16

ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Κωνσταντίνου 194

ΛΙΒΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του Δημητρίου 194

ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη 138

ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη  152

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Αριστοτέλη   153

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΑ) του Γεωργίου  179

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του Νικολάου  178

ΠΙΚΟΥΛΑ – ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Ιωάννη  265

ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Λουκά  253

ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοφάνη  222

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεοφάνη 339

 

ΔΗΜ.ΤΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

Πρόεδρος με 480 ψήφους ο  Σπύρος Σταυρογιαννόπουλος, που ήταν και ο μοναδικός υποψήφιος για την Προεδρία.

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ: 525

ΨΗΦΙΣΑΝ: 507

ΑΚΥΡΑ: 0

ΛΕΥΚΑ: 27

ΕΓΚΥΡΑ 507

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Βασιλείου   27

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου 174

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου 196

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος  157

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Ασημάκη   168ΝΤΑΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ανδρέα 99

ΣΠΑΛΙΑΡΑ ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ του Παναγιώτη   126

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου   192

ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου 211

 

ΟΛΗ Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Βασιλείου   27

ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου 174

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου 196

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος  157

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Ασημάκη   168

ΝΤΑΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του Ανδρέα 99

ΣΕΡΕΠΙΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Ευάγγελου    82

ΣΠΑΛΙΑΡΑ ΚΛΥΤΑΙΜΝΗΣΤΡΑ του Παναγιώτη   126

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου   192

ΧΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου   211

 

ΔΗΜ.ΤΟ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ

Πρόεδρος ο Κωνσταντίνος Παπαλεξανδρόπουλος με 23 ψήφους (Δεν υπήρχε άλλος υποψήφιος)

ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΟΙ: 44

ΨΗΦΙΣΑΝ:31

ΑΚΥΡΑ: 1

ΛΕΥΚΑ: 1

ΕΓΚΥΡΑ: 29

ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΡΥΜΑΝΘΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Δημητρίου 11

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ 3

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Νικολάου  7

ΓΚΟΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου 4

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ξενοφώντος 8

ΜΕΡΜΕΛΑ ΕΥΤΕΡΠΗ – ΜΑΡΙΝΑ του Φωτίου  3

ΜΠΙΘΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη 9

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου  3

ΤΕΝΤΖΕΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου 11

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ

 

ΔΗΜ.ΤΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

Πρόεδρος ο Νίκος Τσάμης. Ήταν ο μοναδικός υποψήφιος και έλαβε 113 ψήφους

 

ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟΙ: 166

ΨΗΦΙΣΑΝ: 119

ΛΕΥΚΑ-ΑΚΥΡΑ: 3

ΕΓΚΥΡΑ 113

 

ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξίου    64

ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου   47

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου     35

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη    33

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου  29

ΓΚΒΑΛΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του Παναγιώτη    24

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου   24

ΚΑΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου     22

ΧΑΜΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου 22

 

ΟΛΗ Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ

ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη       18

ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου   47

ΓΚΒΑΛΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του Παναγιώτη    24

ΖΗΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα   19

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου   24

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του Δημητρίου  29

ΚΑΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου     22

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξίου    64

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Δημητρίου     35

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Ιωάννη    33

ΧΑΜΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου 22

 

Ως προς τη σταυροδοσία των συνέδρων, συγκεντρωτικά όπως πληροφορείται το thebest.gr χωρίς να έχει ενσωματωθεί η Αιγιάλεια στις τρεις πρώτες θέσεις είναι ο Νίκος Κατσουγκράκης , ο Αργύρης Βαγενάς και ο Θεόδωρος Παναγόπουλος.



Σχόλια

Ειδήσεις