/

Ο Ζόρζε Ζεζούς για Βλαχοδήμο: "Έκανε δύο μεγάλες αποκρούσεις, έσωσε δύο γκολ"

Ο Ζόρζε Ζεζούς για Βλαχοδήμο: "Έκαν...

Ο Οδυσσέας Βλαχοδήμος πραγματοποίησε μία εξαιρετική εμφάνιση, έχοντας δύο μεγάλες αποκρούσεις

Ο Οδυσσέας Βλαχοδήμος, παρότι η Μπενφίκα γνώρισε την ήττα με το εμφατικό 4-0 από την Μπάγερν, πραγματοποίησε μία εξαιρετική εμφάνιση, έχοντας δύο μεγάλες αποκρούσεις, με τον Ζόρζε Ζεζούς να τον αποθεώνει μετά το φινάλε του ματς.

Η Μπενφίκα υποδέχθηκε την Μπάγερν (0-4) στο Ντα Λουζ για την τρίτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League και άντεξε για 69 λεπτά την πίεση των Βαυαρών. Το τελευταίο 20λεπτο ήταν εφιαλτικό για την ομάδα του Οδυσσέα Βλαχοδήμου, όπου και δέχθηκε τέσσερα γκολ.