Ολα τα ονόματα
Επειδή η ανακοίνωση των βάσεων αποτελεί το τελευταίο σκαλί μιας πορείας μαθητών και καθηγητών… Επειδή η αξιοπιστία και η ολοκληρωμένη παροχή υπηρεσιών δεν πρέπει μόνο να δηλώνεται αλλά και να αποδεικνύεται… Επειδή η αποτελεσματικότητα πρέπει να έχει ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά… Επειδή τελικά αυτό που μετράει είναι το πόσο ικανοποιημένοι έμειναν οι μαθητές…
ανοδοςΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΣΕ ΑΕΙ ΚΑΙ AΤΕΙ 2016
Εμείς στην ανοδο, περήφανοι για άλλη μια χρονιά, συγχαίρουμε και παρουσιάζουμε τους επιτυχόντες μας… |
ΟΝΟΜΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 11η ΓΟΥΡΖΕΛΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 9ος ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚH ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΙΑΧΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ)ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ 6ος ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 1η ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 3ος ΖΙΝΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΓΑΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 2η ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΓΙΑΓΚΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΒΑΛΕΡΙΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ ΧΩΡΑΪΤΗ –ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 4η ΚΑΠΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 12ος ΤΡΑΣΑΝΗ ΚΛΑΡΙΣΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΚΑΡΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΚΟΥΡΛΕΣΗ ΕΥΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ ΒΕΡΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ ΣΜΥΡΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΠΑΝΤΕΙΟ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΜΑΥΡΟΧΗΣ ΜΑΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΒΕΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΓΙΟΒΑΝΗ ΣΟΥΖΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 1η ΦΟΥΡΑ ΑΛΕΞΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) 15η ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΜΠΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΜΕΤΣΑΝΗ ΘΑΛΕΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΡΟΥΠΗ ΦΑΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 2η ΔΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΜΠΙΣΤΙΧΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 10η ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΚΟΥΚΟΥ ΟΛΓΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 15η ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ,ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΕΥΗ ΔΙΕΘΝΩΝ,ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΥΑΚΙΝΘΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 3ος ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) |
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑΣ, ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) |
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 6η |
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) |
ΗΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) |
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 4η |
ΓΚΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΟΤΣΩΝΗ ΝΑΝΤΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΔΑΚΟΛΑ ΧΑΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΛΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΡΕΓΓΙΝΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) |
ΚΑΣΠΙΡΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) |
ΝΤΟΚΟ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) |
ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) |
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) |
ΧΕΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) |
ΖΕΡΔΕΒΑ ΙΟΥΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) |
ΣΚΡΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) |
ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑI ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) |
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΕΥΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) 3η |
ΚΩΣΤΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΟΥΣΤΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 7η |
ΧΑΝΤΖΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) |
ΜΑΝΤΑ ΟΛΓΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) |
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) |
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) |
ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) |
ΚΑΡΠΟΥΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 14η |
ΛΑΓΚΑΔΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΜΠΙΝΙΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΠΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) |
ΚΥΡΙΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) |
ΚΟΛΟΒΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) |
ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) |
ΧΑΡΜΑΝΤΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ |
ΧΟΤΖΑ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) |
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΓΚΟΛΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) |
ΣΚΟΡΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) |
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) |
ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) |
ΚΟΥΡΚΟΥΛΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) |
ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΣΤΑΥΡΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) |
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΒΛΑΣΤΟΥ ΕΦΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) |
ΜΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) |
ΖΕΡΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) |
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
ΜΠΑΣΙΩΤΗ ΝΑΝΣΥ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ- ΠΡΑΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΔΟΥΒΡΗ ΜΑΧΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) |
ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΤΕΡΕΖΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 1η |
ΣΚΙΑΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΟΤΣΟΡΩΝΗ ΠΕΓΚΥ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) |
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) |
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) |
ΚΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) |
ΣΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΕΦΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) |
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) |
ΜΠΑΡΗ ΡΕΒΕΚΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ) |
ΚΟΛΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) |
ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) |
ΣΤΑΜΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) |
ΤΖΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) |
ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) |
ΣΠΕΤΣΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) |
ΛΙΑΠΗ –ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) |
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) |
ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 2ος |
ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 4η |
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΜΑΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 14η |
ΚΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ |
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 2η |
ΑΒΡΑΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) |
ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΝΟΥΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) |
ΖΑΧΟΥΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 7η ΤΖΕΝΟΣ ΤΑΣΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) |
ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) |
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ |
ΠΛΩΤΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) |
ΞΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) 4ος |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) |
ΞΥΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) 10ος |
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) |
ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΛΟΥΙΖΑ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 1ος
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ 2η
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΚΟΥΝΑΒΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) 1ος
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑ
ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΒΕΝΤΟΥΡΑ ΕΡΜΙΝΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΑΘΗΝΑΣ)
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr