Και της Δευτέρας
Ο Απόλλων Carna υποδέχεται το Ρέθυμνο, η ομάδα βόλεϊ της Παναχαϊκής παίζει εκτός με Καλαμάτα, ενώ δυνατές αναμετρήσεις έχουμε όπως πάντα στο τοπικό ποδόσφαιρο. Αναλυτικά το πρόγραμμα:
ΣΑΒΒΑΤΟ
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ
(29η αγωνιστική)
15:00: Νίκη Βόλου - Πανιώνιος
15:00: ΟΦΗ - ΠΑΣ Γιάννινα
17:15: Παναιτωλικός - Λεβαδειακός
19:30: Πανθρακικός - ΠΑΟΚ
17:00: Απόλλων Carna - Ρέθυμνο
17:00: Νεα Κηφισιά - Τρίκαλα
17:00: Πανελευσινιακός - ΠΑΟΚ
17:00: Κολοσσός - ΑΕΚ
17:00: Άρης - Πανιώνιος
18.00: ΑΕΠ Ολυμπίας - ΑΠΣ Πήγασος
18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - Παναχαϊκή
18.00: ΓΕ Μεσολογγίου - ΑΟ Παλλήνη
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΟΛΕΪ
17.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣΠ Ίωνες
17.00: ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Μεσσηνιακός
18.00: ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Ακρίτας
19.00: ΑΟΦ Πορφύρας - Φιλ. Λαρισαϊκός
19.30: ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΣΠ Απόλλων
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
17.00: Σεριφάτο - Ακαδημία των σπορ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΠΟΛΟ
10.00: ΝΟΠ - ΝΟ Ρεθύμνου
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
( 25η αγωνιστικη)
16.30: Λιμνοχώρι-Πάτραι
16.30:Διαγόρας Βραχν.-Θύελλα Πατρών
16.30: Αναγέννηση Π.-Κεραυνός Αγ. Βασιλ.
16.30: Πανμοβριακός-Αχαιός Σαραβ.
16.30: Ακράτα-Δόξα Παρ.
16.30: Άρης Π.-Ατρόμητος Π.
16.30: Νίκη Προαστ.-Θύελλα Αιγίου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
(22η αγωνιστική)
16.30: Κεραυνός Μιτόπ.-Ολυμπιακός Π.
16.30: Άρλα-Λέων Αλισσού
16.30: Δόξα Νιφορ.-Μετόχι
16.30: Κρίνος-Πολύτεκνος
16.30: Απόλλων Συνοικ. - Αχιλλέας Καμαρών
16.30: Πατρέας- Πανιώνιος/Αχιλλέας
16.30: Φωστήρας- ΑΕΚ Π.
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ
(29η αγωνιστική)
15:00: SKODA Ξάνθη - Ατρόμητος
17:15: Αστέρας Τρίπολης - Εργοτέλης
17:15: Ολυμπιακός - Κέρκυρα
19:30: Βέροια - Παναθηναϊκός
Β' ΕΘΝΙΚΗ
15:00 Φωστήρας - Καλλιθέα
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
15:00: Αχαϊκή - Παναρκαδικός
15:00: Κύμη - AO Λουτράκι
15:00: Βύζας Μεγάρων - Μανδραϊκός
15:00: Ζακυνθιακός - Αιολικός Μυτιλήνης
15:00: Παναργειακός - Καλαμάτα
15:00: Αστέρας Μαγούλας - ΠΑΟ Βάρδας
15:00: Δόξα Ν. Μανωλάδας - Πανελευσινιακός
17.00: ΧΑΝΘ-Ασπίδα Ξάνθης
17.00: Αργος Ορεστικό-Τιτάνες Παλαμά
17.00: Πιερικός Αρχέλαος-Φοίνικας Λάρισας
17.00: Αργοναύτης-Στρατώνι
17.00: Πευκοχώρι-Ανατόλια
17.00: Αίας Ευόσμου-Μαχητές Δόξας Πεύκων
Γ' EΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
13.00: Ζάκυνθος-Νίκη Αμαρουσίου
17.00: Κεραυνός-Απόλλων Αρχ. Κορ.
17.00: ΓΣ Περάματος Ερμής-Έσπερος
17.00: Κρανίδι-Προμηθέας Χαλ.
17.00: Νήαρ Ηστ-Ακάδημος
17.00: Χαλάνδρι-Μανδραϊκός
17.00: Ένωση Ιλίου-Πεντέλη
B' EΘΝΙΚΗ ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
19.00: ΕΑΠ - ΑΟ Αιγιαλέων
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
16.30: Θύελλα Σκιαδά-Φαραϊκός
16.30: Τριταιϊκός-Αχαϊκός
16.30: Πετεινοί-Καμίνια
16.30: Αναγέννηση Ψαθ.-Δαβουρλής
16.30: Αετός Πατρών- Απόλλων Εγλ.
16.30: Αιγιέας/Άρης-Φλόγα Ροδιάς
16.30: Αστέρας Μιντ.-Μελίσσια
16.30: Πήγασος Μπεγ.-Ποσειδώνας
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΠΟΛΟ
10.00: ΝΟΠ - ΑΟΠ Φαλήρου
17.00: ΝΟΠ - Πανιώνιος
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚΑ
19:30: Πλατανιάς - Καλλονή
14:45: Επισκοπή - Παναιγιάλειος
15:00: Αχαρναϊκός - Ηρακλής Ψαχνών
15:00: Ερμιονίδα - Τράχωνες
Α1 ΜΠΑΣΚΕΤ
18:00: Ολυμπιακός - ΚΑΟ Δράμας
17:00: Παναθηναϊκός - Kόροιβος
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr