ΠΟΛΙΤΙΚΗ

/

Με ονόματα – έκπληξη το ψηφοδέλτιο του Βαρουφάκη στην Αχαΐα

Με ονόματα – έκπληξη το ψηφοδέλτιο του Βαρουφάκη στην Αχαΐα

Ανακοινώθηκε η τελική λίστα των υποψηφίων

Την τελική λίστα με τα ονόματα των υποψηφίων βουλευτών του Γιάνη Βαρουφάκη ανακοίνωσε το ΜεΡα 25. Για την Αχαΐα προστέθηκαν οι υποψηφιότητες της πρώην προέδρου του Κοινωνικού Οργανισμού του Δήμου Πατρέων Αναστασίας Παπαντωνοπούλου και του Παναγιώτη Διαμαντόπουλου.

Το ψηφοδέλτιο της Αχαΐας έχει ως εξής:

Διαμαντόπουλος Παναγιώτης

Λινάρδου Βενετία

Μαγδαληνός Νίκος, Ηθοποιός

Μέγαρη Ευανθία

Μουστρής Γιώργος

Παπαδήμου Ιφιγένεια

Πέττας Νικόλαος, Γεωπόνος

Παναγόπουλος Αριστοτέλης (Άρης), Επιχειρηματίας

Παπαντωνοπούλου Αναστασία

Σκλαβενίτης Γιάννης

Τσαρτόλιας Χρήστος, Χειρουργός ορθοπεδικός

Αποστολοπούλου Ευαγγελία, Ψυχολόγος – Δικαστική Υπάλληλος

Στην Αιτωλοακαρνανία υποψήφιοι με το ΜεΡα 25 είναι οι εξής:

Μίκροβας Αντώνιος, Κτηματίας – Αγρότης

Μιζάλος Βλάσης, Ηθοποιός

Μπούρχας Γεώργιος, Δικηγόρος

Νικολούδη Αγάπη, Ιατρός Βιοπαθολόγος

Νούλα Χρυσάνθη, Δημόσιος Υπάλληλος

Παληού Ελένη

Σιδεράς Λάμπρος, Εκπαιδευτικός

Σκαπετούλια Χριστίνα

Στην Ηλεία υποψήφιοι με το ΜεΡα 25 είναι οι εξής:

Κανελλόπουλος Κώστας

Μητσοπούλου Ιωάννα Φωτεινή, Ιδιωτική υπάλληλος

Ράμμος Νίκος

Σασσάλου Ευγενία, Δικηγόρος

Φωτόπουλος Γιώργος, Δικηγόρος

Αναλυτικά οι υποψήφιοι του κόμματος Βαρουφάκη σε όλη την Επικράτεια έχει ως εξής:

ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

Πέπη Ρηγοπούλου, Ομότιμη Καθηγήτρια του Πανεπιστημίου Αθηνών

Γεράσιμος Λυμπεράτος, Καθηγητής ΕΜΠ

Νένα Βενετσάνου, Μουσικός – Ερμηνεύτρια

Γιώργος Μανιώτης, Θεατρικός συγγραφέας

Λίτσα Αλεξάκη, Εργαζόμενη στον τομέα της καθαριότητας, Συνδικαλίστρια, Κοινωνική Ακτιβίστρια

Τάκης Μίχας, Δημοσιογράφος

Κολοτούρου Σοφία, Γιατρός – Ακτιβίστρια

Αλέξανδρος Μπίστης, Πολιτικός Επιστήμονας – Ιστορικός

Βελονάκη Μαρία (Μαρι), Καθηγήτρια Κοινωνικής Ρομποτικής

Νίκος Παπαστεργιάδης, Ιστορικός Πολιτισμού – Κριτικός Σύγχρονος Τέχνης

Αντώνης (Ψαραντώνης) Ξυλούρης, Μουσικός – Λυράρης

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ

ΔΡΑΜΑ

Βρασκίδης Στέλιος

Μανιαδάκη Αγγελική

Τογγιαλίδης Νικόλαος, Διοικητικός – Λογιστής

ΕΒΡΟΣ

Βαϊδου Άννα – Καθηγήτρια Αγγλικών

Γερασίμου Ηλίας

Μητριτζίκος Νίκος – Συνταξιούχος Αστυνομικός

Τσίπα Μαρία

ΞΑΝΘΗ

Γιαννίκη Ελισσάβετ, Δικηγόρος

Παπαδούδης Αντώνης, Επιχειρηματίας

Τσάμης Γιώργος

ΚΑΒΑΛΑ

Κριθαρίδη Τατιάνα

Μακαρίου Μιχάλης

Νάνος Κώστας, Λογιστής

Παπαδοπούλου Παρθένα

ΡΟΔΟΠΗ

Κριθαρίδου Βαλεντίνα

Μιμιρίνης Μιχαήλ, Καθηγητής Πανεπιστημίου

Μπούγιας Γιώργος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΗΜΑΘΙΑ

Τορναζάκη Αθηνά, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Χρήστου Λίνα, Σύμβουλος ERP Εφαρμογών

Ορφανίδης Βασίλης, Άνεργος

Παπαϊωάννου Παναγιώτης, Συνταξιούχος

ΚΙΛΚΙΣ

Γεωργιάδης Γιώργος, Επιχειρηματίας

Κασκαλίδου Μαρία

Κώτσαρης Δημήτρης

Σπυρλιάδου Σοφία

ΠΙΕΡΙΑ

Παπούλια Κερασιά, Ακτιβίστρια της Αγροοικολογίας – Μικροαγρότισσα

Κουτσουράς Σωτήρης, Αρτοποιός

Χαϊδαλής Θεολόγος

Χαρωνίτη Ειρήνη (Ρένα)

ΠΕΛΛΑ

Δουρδουμπάκης Γεώργιος, Άνεργος

Μαρκουδά Ευθυμία

Μαυρίδου Κική

Πόζαρλης Βασίλης

Τούσιας Λεωνίδας, Διαχειριστής της σελίδας «Εδεσσαϊκός Κόσμος»

ΣΕΡΡΕΣ

Γιάντσιος Γιάννης, Δικηγόρος

Γλούφτσιος Παναγιώτης, Δικηγόρος

Δαγκούλης Χρήστος, Αγρότης

Αγιαννίδου Χριστιάνα, Έκπαιδευτικός

Ιωαννίδης Κωνσταντίνος (Κωστής) Ξενοδόχος- Ανώτατο στέλεχος τουριστικών επιχειρήσεων

Λιούτα Ιωάννα, Ελέγκτρια ΑΕ

Φλώρου Σοφία, Δασκάλα χορού

ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

Μπαρμπής Δημήτρης

Σόφτση Μαρία, Αφηγητρια, performer, χορογραφος

Χουχούτας Νικήτας, Ξενοδόχος/Τουριστικός πράκτορας

Α’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Ασθενίδου Θεοδότα – Ελευθερία (Τέτα)

Βενιός Ανδρέας

Βέργουλας Γιώργος, Συνταξιούχος ιατρός

Καρυπίδης Ευστάθιος,

Καλπάκης Δημήτριος, Εκπαιδευτικός – Πρώην διεθνής καλαθοσφαιριστής του ΠΑΟΚ

Παππής Νίκος, Γεωπόνος – Εκπαιδευτικός

Ρεφανίδης Γιάννης, Ακαδημαϊκός

Κατμάδα Κωνσταντίνα

Κοτσιάνης Στέφανος, Ελεύθερος επαγγελματίας

Ρόκος Βασίλης, Επιχειρηματίας

Γεωργιάδου Ελένη, Λογίστρια

Γραμματικοπούλου Χριστίνα, SoMe manager/ιδιωτική υπάλληλος

Παθιάκη Δέσποινα, Χημικός

Παντελίδης Μιχαήλ

Παπαγεωργίου Νίκος

Σαχταρίδη Αικατερίνη, Νοσηλεύτρια

Φουντουκίδου Σοφία, Διδάκτωρ στα Social Robotics

Χορταρέα Σαββίνα

Β’ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Αδάμου Κωνσταντίνα, Ιστορικός – Φιλόλογος, Αυτοαπασχολούμενη Επιστήμων

Μήτσιου Ειρήνη, Σύμβουλος επιχειρήσεων

Ρετζέπης Άγγελος,

Ρήγα Πηνελόπη, Ιδ. Υπάλληλος

Μέριανος Προκόπης

Πετρίδης Ανέστης

Στεφάνου Κυριακή, Οικονομολόγος – Εμψυχώτρια – Σκηνοθέτης

Γκιβιζίνης Νίκος, Άνεργος

Γκιουλαμέτης Περικλής, Ιδιωτικός υπάλληλος

Φερραίος Αλέξανδρος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

Κώττας Στέργιος, Μουσικός

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Μόσχος Θωμάς Επιχειρηματίας (Κάθετη μονάδα παραγωγής γαλακτοκομικών προϊόντων)

Καρούλη Φιλία

ΚΟΖΑΝΗ

Καλογιαννίδης Σταύρος, Οικονομολόγος

Τσουφλίδης Αντώνης

Τόττης Κώστας

Σαρδέλη Φωτεινή

Σερέτη Μαρία

ΦΛΩΡΙΝΑ

Ιωάννου Χρήστος

Κακαρέτσα – Μαρτσούλη Ελένη, Εκπαιδευτικός

Μαντάς Χρήστος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΑΡΤΑ

Γκόκας Γεώργιος

Σωτηροπούλου Κων/να

Τσαμπάς Ευάγγελος, Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών & Ηλεκτρονικών Μηχανών Γραφείου

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Βακολίδης Νίκος, Ορθοδοντικός

Λάμπρης Χρήστος, Οδηγός Βουνού, Στέλεχος τουρισμού υπαίθριων δραστηριοτήτων

Λιούτα Λαμπρινή, Αθλήτρια Τριαθλου

Μπαϊρακτάρη Ροδάνθη

Τσούνης Παναγιώτης

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

Παππάς Αθανάσιος (Σάκης), Ελεύθερος επαγγελματίας

Κατσούκη Δήμητρα

ΠΡΕΒΕΖΑ

Νίκου Ερωτόκριτος, Αγρονόμος, τοπογράφος, μηχανικός

Ντόβα Δήμητρα

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Βαρούδη Μαρία

Κούτσικος Κων/νος

Μουστάκα Ευαγγελία

ΜΑΓΝΗΣΙΑ

Αγγελούσης Γεώργιος

Βλάχος Γιάννης, Δικηγόρος

Καραδήμας Δημήτρης, Οικονομολόγος

Κυρμιζή Ευαγγελία

Κωνσταντινίδου Άννα, Δικηγόρος

Ευαγγελάκης Απόστολος

ΛΑΡΙΣΑ

Καναρέλη Σταματία

Νάτσιος Βασίλης, Φιλόλογος, ιδιωτικός υπάλληλος

Νικολόπουλος Οδυσσέας, Χημικός Μηχανικός, Υπάλληλος στην Εταιρεία Παροχής Αερίου Θεσσαλίας

Σοφικίτης Πέτρος, Τεχνικός Ανελκυστήρων

Λόκα Πολυξένη (Τζένη)

Φοινικιάδης Μιχαήλ, Καθηγητής φυσικής αγωγής

Ιωάννου Διαμάντω-Αναστασία, Μαθηματικός και Πιανίστα

Χλόπτσιος Γιάννης, Χημικός/Προγραμματιστής

ΤΡΙΚΑΛΑ

Γιαννούλης Δημήτρης, Τραπεζικός

Ελένη Μαρία

Κωστούλα Αναστασία

Τρίτας Αντώνης

Χούτος Αλέξανδρος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΕΡΚΥΡΑ

Βεντούρας Νίκος, Αρχιτέκτονας λογισμικού και σκηνοθέτης ντοκυμαντέρ

Ζάχου Ιωάννα, Εφοριακός – ΔΟΥ Κέρκυρας

Σαββανής Σπύρος, Δικηγόρος

ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ

Μανωλάτος Γαβριήλ, Καθηγητής Διεθνούς Οικονομίας & Χρηματοδοτικής Διοίκησης

Μαρούλη Χριστίνα, Καθηγήτρια χορού

ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Κάρδαρης Διονύσης

Μπλέτσα Αριστούλα, Μοριακή βιολόγος

ΛΕΥΚΑΔΑ

Κακλαμάνης Άγγελος, Διερμηνέας

Χαρκιολάκης Κων/νος

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΥΒΟΙΑ

Αβδελάς Ευάγγελος, Γεωπόνος

Αναστασιάδου Δέσποινα, Συνταξιούχος

Γεωργακόπουλος Δημήτρης, Πρόεδρος Εργαζομένων Δήμου Χαλκιδέων – Μέλος ΔΣ ΠΟΕ-ΟΤΑ

Μεσίτη Δέσποινα

Παπαϊωάννου Ιωάννης, Επιχειρηματίας

Σκιαδαρέση Άννα

Τριμίντζιος Στυλιανός, Δασολόγος

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

Τραγόπουλος Σπύρος

ΒΟΙΩΤΙΑ

Δαβανέλος Μπάμπης, Ιδιωτικός υπάλληλος

Πλας Δημήτρης, Τραπεζικός

Ντάλλη Βιργινία (Ράνια), Δικηγόρος

ΦΘΙΩΤΙΔΑ

Αδαμόπουλος Στυλιανός

Κοτρώνης Γιάννης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός – Χαρτογράφος – Εκδότης

Κουκουβέτσου Άννα, Εκπαιδευτικός/Έμπορος

Σταϊκούρα Ευανθία

Τσακάλου Αργυρούλα

ΦΩΚΙΔΑ

Κουσελά Χρύσα – Αριάδνη

Κούτρης Τάκης, Οικονομολόγος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΑΡΓΟΛΙΔΑ

Γεωργόπουλος Ζούτας Δημήτρης, Ιδιωτικός υπάλληλος

Λάμπρου Δημήτρης, Ναυτικός

Οικονομοπούλου Κρινιώ

ΚΟΡΙΝΘΙΑ

Βασιλακόπουλος Θοδωρής, Φιλόλογος

Βουζουναράς Δημήτρης, Οικονομολόγος

Δημητριάδη Μαρία

Κανελλόπουλος Αλέκος

Κυριαζόπουλος Χρήστος, Ελ.Επαγγελματίας

Παπαδοπούλου Ελπίδα, Ελ.Επαγγελματίας

ΛΑΚΩΝΙΑ

Κακαλέτρη Ζαφειρία, Οδοντίατρος

Κοντομηνάς Θεόδωρος

Κύτταρης Παρασκευάς

ΑΡΚΑΔΙΑ

Γαβράς Δημήτρης, Επιχειρηματίας, δημοτικός σύμβουλος δήμου Γορτυνίας

Γκάρτζος Δημήτρης, Ηλεκτρολόγος μηχανικός – οινοποιός

Κατσαρού Μαρία-Ντίνα

Κουτρή Ελένη, Φιλόλογος

ΜΕΣΣΗΝΙΑ

Αλεξόπουλος Γιώργος, Ιδιωτικός υπάλληλος – μηχανολόγος μηχανικός

Κακαβάς Μπάμπης, Συνταξιούχος Τραπεζικός

Κυβέλος Βασίλης, Αγρότης

Μανωλακάκη Ελένη, Καθηγήτρια ΕΚΠΑ

Σαρδέλη Μαρία, Ιδιωτική υπάλληλος

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΛΕΣΒΟΣ

Ιωαννίδου Ελένη

Κολιγιάννης Νίκος

Μπουρλάκης Παράσχος, Σχεδιαστής Κοσμημάτων

ΣΑΜΟΣ

Ανδρέου Στέλιος

ΧΙΟΣ

Κιοσπές Αντώνης

Σταύρου Χρύσα

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΥΚΛΑΔΕΣ

Κωνσταντινίδη Άννα

Σκαγιάς Δημήτρης

Σταυριανός Μάνος

Παντελαίου Τόνια

ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ

Βογιατζής Γιάννης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός & Μηχανικός Υπολογιστών

Κανετάκης Γιώργος, Λογιστής

Κοδέλλα Θεοδώρα

Κούτρη Ελένη

Μπαράκας Θανάσης

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ

ΧΑΝΙΑ

Γιαννουλάκη Αθηνά, Πρόεδρος εργαζομένων δήμων Νομού Χανίων

Γωγάκης Ιάκωβος

Σκαμνάκης Αντώνης, Αναπληρωτής καθηγητής τμήματος Δημοσιογραφίας και ΜΜΕ ΑΠΘ

Τσιχλάκη Βιργινία

Φίλης Γιάννης

ΡΕΘΥΜΝΟ

Μαραγκουδάκη Νικολία

Παναγιωτάκη Ευαγγελία

Ταταράκης Γιώργος, (συνταξιούχος) Πολιτικός Μηχανικός ΕΜΠ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Βαρουφάκης Γιάνης

Λιάπης Δημήτρης, Διεθνολόγος – επαγγελματίας τουρισμού

Λογιάδης Γιώργος, Οικονομολόγος

Λουλουδάκης Απόστολος, Οικονομολόγος

Μαθιουδάκη Εμμανουέλα

Μαραγκάκης Σπύρος, Οικονομολόγος – Σύμβουλος Επιχειρήσεων

Κατσούλη Ελευθερία, Διοικητικός υπάλληλος

Τσουκαλά Αικατερίνη, Διεθνολόγος – Αμυντικός Αναλυτής

ΛΑΣΙΘΙ

Ζωγραφάκης Δημήτρης

Μπουρλάκη – Κυρούδη Νεφέλη

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Α’ ΠΕΙΡΑΙΑ

Καναρέλης Νίκος, Ζωγράφος

Κληρονόμος Θωμάς, Ελ.Επαγγελματίας

Κυριακίδης Ιωάννης, Επιχειρηματίας

Χαραλαμπάκης Γιάννης, Φαρμακοποιός

Ζουγανέλη Παναγιώτα (Πόλα), Κοινωνιολόγος, κοινωνική λειτουργός, πρώην ιπταμένη συνοδός Ολυμπιακής Αεροπορίας

Παρτακτσόγλου Αγγελική

Στράτου Δανάη, Εικαστικός – Γλύπτρια

Συρεβέτας Διονύσιος, Εκπαιδευτικός

Β’ ΠΕΙΡΑΙΑ

Βαρουφάκης Γιάνης

Κανιάκας Σωτήριος, Οικονομικός σύμβουλος

Σιδέρης Γιώργος, Ιδιωτικός υπάλληλος

Κοτσαρίνης Ζώης

Μανταμαδιώτης Στυλιανός, Ιδιωτικός υπάλληλος

Μπακαδήμα Φωτεινή, Πολιτικός Επιστήμων – Ιστορικός

Μπατάκη Βασιλική

Νταντσέφα Κωστοπούλου Ζωή, Ειδικός Πληροφορικής

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ

Απατζίδη Μαρία, Ιδ. Υπάλληλος

Αργυρός Γεώργιος, Υπάλληλος ΙΚΑ – Δημοτικός Σύμβουλος Σπάτων

Δρόσος Δημήτριος, Φυσίατρος – Νευροφυσιολόγος

Καλδίρης Βασίλης, Συγγραφέας – Κατασκευαστής Εκκλησιαστικών Τέμπλων

Κουκλινός Σωτήρης, Οικονομολόγος

Μητραλέξης Σωτήρης, Πανεπιστημιακός

Μητροπούλου Αγγελική

Μπαϊράμης Παναγιώτης, Προγραμματιστής

Πετρίτη Ευαγγελία (Λίνα), Ελ. Επαγγελματίας

Σπετσιώτη Ελένη, Θεατρολόγος

ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ

Αντωνόπουλος Διονύσης, Ιδιωτικός υπάλληλος

Θεάκος Γρηγόρης

Μαράκης Ιωάννης

Παππά Αγγελική

Χρανιώτης Γιώργος, Ηθοποιός

Α ‘ ΑΘΗΝΑΣ

Αδαμοπούλου Αγγελική, Δικηγόρος

Αμπάζη Ευαγγελία (Εύα) – Δικηγόρος

Βαμβακάς Γιώργος

Κλημόπουλος Αλέξανδρος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Κριτσωτάκης Μιχαήλ Χάρης

Μπεζαϊτης Κων/νος

Μπούρας Κων/νος, Οικονομολόγος/Ιδ.Υπάλληλος

Μπρακούλιας Ανδρέας, Βιοχημικός

Νικολαΐδη Χριστίνα, Έμπορος

Παπαδημητρίου Κωνσταντίνος

Ρεβενιώτη Πάολα (Ρεβενιώτης Παύλος), Κοινωνική Ακτιβίστρια

Σμυρλής Αλέξης, Οικονομολόγος

Σταυρόπουλος Στάθης, Σκιτσογράφος

Σιώκου Ηρώ

Βρεττού Ντέπυ  Ραδιοφωνική παραγωγός

Καρακίτσου Μαρία, Ηθοποιός

Μποτονάκη Μαρία, Σχεδιάστρια Κοσμημάτων

Β1 ΑΘΗΝΑΣ

Αθανασίου Ηλίας, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Η/Υ

Βελισσαρίου Ασπασία (Σίσσυ), Καθηγήτρια ΕΚΠΑ

Γούλας – Ζαχαρός Σέργιος-Στέργιος, Ιδιωτικός υπάλληλος

Γρηγοριάδης Κλέων, Ηθοποιός

Έντμαν Έρικ Μιλτιάδης, Πολιτικός Κοινωνιολόγος

Ζαχάρος Θεοδόσης (Σάκης), Στατιστικολόγος

Καγκελάρης Παναγιώτης, Συνταξιούχος Διπλωμάτης

Κακλαμάνης Άγγελος

Λιζάρδος Αλέξανδρος Ρωμανός, Δημοσιογράφος, Κριτικός Κινηματογράφου, Σκηνοθέτης

Μπιτσάκη Σωτηρία, Ιδ. Υπάλληλος

Παπαδάκης Γιώργος, Ιδ. Υπάλληλος

Σουλιώτης Βασίλης, Εκπαιδευτικός

Σταθοπούλου Μαρία, Υπάλληλος ΕΟΤ

Τσαγκάρης Πέτρος

Καρανικολάου Ειρήνη (Ρένα)

Αναγνωστοπούλου Δήμητρα, Εκπαιδευτικός

Γέμελα Ευαγγελία, Ιδιωτική υπάλληλος

Μπάρνεϋ Μαθιουδάκη Δομινίκη – Αικατερίνη, Συνταξιούχος Ακόλουθος Τύπου

Β2 ΑΘΗΝΑΣ

Αρσένης Κρίτων, Περιβαλλοντολόγος – Βιοκαλλιεργητής

Βουβουλούδα Ελένη, Στέλεχος ΑΔΜΗΕ

Δαλακούρας Κώστας, Επιχειρηματίας

Κουντουράκης Κων/νος, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Κυριακόπουλος Ιωάννης

Λαχανά Ιωάννα, Δικηγόρος

Κεφαλά Αικατερίνη

Λεβεντίδης Ιωάννης, Πανεπιστημιακός

Πανταζής Βασίλης, Πανεπιστημιακός

Ρουμελιώτης Ανδρέας, Δημοσιογράφος

Χουλιάρας Κωνσταντίνος, Εκπαιδευτικός

Χρονοπούλου Χρυσαυγή

Β3 ΑΘΗΝΑΣ

Αντύπα Ολυμπία

Βαρδάμι Πάτι

Βόλλας Κων/νος

Γιοβάνου Έφη, Ηθοποιός

Καραμέν Μαυροπούλου Ελβίρα, Γεωπόνος

Κορλιές Γιώργος, Ιδιωτικός υπάλληλος (Courier)

Μπαϊρακτάρης Γιάννης, Σύμβουλος Επιχειρήσεων

Μπέτας Χρήστος

Μουτσιανάς Ευθύμιος

Ξύκης Γιώργος

Παπαδόπουλος Νίκος, Σύμβουλος Επιχειρήσεων

Παπαδόπουλος Παναγιώτης

Σαριμανώλης Μάρκος, Συγγραφέας

Τσιρταβής Γρηγόρης, Μηχανικός

Ανδρεάδη Άννα, Γλύπτρια

Πλατή Ρεγγίνα Αγάπη, Πρώην Τραπεζικό Στέλεχος

Σακοράφα Σοφία, Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής

Χόρτη Καίτη, Συγγραφέας

Σχόλια

Ειδήσεις