Back to Top

ΕΚΛΟΓΕΣ 2014

/

Πάτρα: Κατέθεσε υποψηφιότητα ο Χρήστος Πατούχας - ΠΟΙΟΙ ΜΕΤΕΧΟΥΝ στον συνδυασμό του

Πάτρα: Κατέθεσε υποψηφιότητα ο Χρήστος Πατούχας - ΠΟΙΟΙ ΜΕΤΕΧΟΥΝ στον συνδυασμό του

Σήμερα το μεσημέρι

Ο επικεφαλής της Ανυπότακτης Πολιτείας, Χρήστος Πατούχας, συνοδευόμενος από μέλη και στελέχη της παράταξης, κατέθεσε το ψηφοδέλτιο του στο Πρωτοδικείο Πατρών στις 14:30.

Η κατάσταση των υποψηφίων:

ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,  Υποψήφιος Δήμαρχος

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι :

 

Εκλογική Περιφέρεια ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ

1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ , Μηχανικός AMSTEL

2. ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ , Συνταξιούχος

Εκλογική Περιφέρεια ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ

1. ΚΥΡΙΑΖΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΕΤΤΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος

2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΝΗ - ΓΙΑΣΕΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Φοιτήτρια Επιστήμης Υλικών

3. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Συνταξιούχος

4. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ, Διευθύντρια κατάρτισης «ΚΕΚ ΔΑΦΝΗ»

5. ΤΣΕΤΣΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Φοιτήτρια Γεωλογίας

Εκλογική Περιφέρεια ΠΑΡΑΛΙΑΣ

1. ΑΞΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Συνταξιούχος

2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ, Φοιτήτρια Φιλολογίας

3. ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΝΔΡΕΑ, Μεταπτυχιακή Φοιτήτρια Βιολογίας

4. ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Μαθηματικός, Υπάλληλος Πανεπιστημίου Πατρών

Εκλογική Περιφέρεια ΠΑΤΡΕΩΝ

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ (ΠΕΠΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Σπουδαστής ΙΕΚ

2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Αγρότης

3. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Ιδιωτική Υπάλληλος

4. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ σύζυγος ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗ, Ιατρός-Παθολόγος

5. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

6. ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Δικηγόρος

7. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ, Μηχανικός Η/Υ

8. ΑΦΑΛΩΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ, Δικηγόρος

9. ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Μαθηματικός

10. ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ, Συνταξιούχος Δήμου Πατρέων

11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ, Συνταξιούχος Έμπορος

12. ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Άνεργος

13. ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφιος Διδάκτωρ Πανεπιστημίου Πατρών

14. ΔΡΟΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Εμπορικός Αντιπρόσωπος

15. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Συνταξιούχος Αστυνομικός

16. ΖΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Συνταξιούχος

17. ΚΑΛΠΟΥΡΖΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, Συνταξιούχος

18. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος

19. ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Μεταπτυχιακός Μαθηματικού

20. ΚΑΡΥΜΠΑΛΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Καθηγητής Μαθηματικών

21. ΚΑΤΣΑΪΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος

22. ΚΕΦΑΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Καθηγήτρια Μαθηματικών

23. ΚΟΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ, Ελεύθερος Επαγγελματίας

24. ΚΟΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ, Διευθυντής Κέντρου Ξένων Γλωσσών

25. ΚΟΣΜΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ, Λογιστής

26. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Υδραυλικός

27. ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ, Καθηγήτρια Αγγλικών

28. ΚΥΠΡΑΙΟΣ - ΣΚΡΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, Μεταπτυχιακός Βιολογικού

29. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ, Δάσκαλος, Μέλος Δ.Σ. Δάσκαλων και Νηπιαγωγών

30. ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος

31. ΛΕΒΕΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ, Βρεφονηπιοκόμος

32. ΛΙΑΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Μηχανικός Η/Υ - Πανεπιστημιακός

33. ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Καθηγητής Β’βάθμιας

34. ΜΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Ιδιωτική Υπάλληλος

35. ΜΗΛΙΑ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Καθηγήτρια Φιλόλογος

36. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΦΥΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Καθηγήτρια Μαθηματικός

37. ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Επιχειρηματίας

38. ΜΠΑΚΕΡΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, Φοιτητής Διοίκησης Επιχειρήσεων

39. ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

40. ΜΠΟΥΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Ελεύθερη Επαγγελματίας

41. ΝΑΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος

42. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΛΙΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Μουσικός – Σπουδάστρια

43. ΝΤΑΒΛΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Δασκάλα

44. ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Φοιτήτρια Αρχιτεκτονικής

45. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ, Ιστορικός

46. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Άνεργος

47. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ, Γιατρός ΓΝΠ Άγιος Ανδρέας

48. ΠΑΤΟΥΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Υπάλληλος Πανεπιστημίου Πατρών

49. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΠΕΤΑΛΑ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ, Λογίστρια, Πρώην Πρόεδρος Σωματείου «ΜΙΣΚΟ»

50. ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, Φοιτήτρια

51. ΠΟΔΙΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, Μηχανικός Η/Υ και Πληροφορικής

52. ΠΟΝΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ , Ναυπηγός, Μηχανολόγος Μηχανικός

53. ΡΕΒΕΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ, Ιδιωτικός Υπάλληλος

54. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Υπάλληλος ΕΑΙΤΥ

55. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Συνταξιούχος Οικοδόμος

56. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Φιλόλογος

57. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Μηχανολόγος Μηχανικός

58. ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΑΡΙΟΥ, Καθηγήτρια

59. ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Ηλεκτρολόγος

60. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Ιδιωτικός Υπάλληλος

61. ΤΑΒΑΝΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Καθηγητής Χημείας, Πρώην Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Πάτρας

62. ΤΑΡΝΑΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Δάσκαλος

63. ΤΕΛΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Φοιτήτρια Νομικής

64. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ, Ιδιωτικός Υπάλληλος

65. ΤΣΑΡΔΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Καθηγήτρια Φιλολογίας

66. ΤΣΟΧΑΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΗ, Ειδικευόμενος Γιατρός ΠΠΓΝΠ

67. ΦΑΪΛΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ , Συνταξιούχος ΟΤΕ

68. ΦΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Μηχανολόγος Μηχανικός

69. ΦΟΡΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ , Μουσικός

70. ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Καθηγήτρια Μαθηματικών

71. ΧΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ, Εργολάβος Οικοδομικών Έργων

72. ΧΑΤΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Πρόεδρος Ιχθυοπαραγωγών Μέσης Αλιείας Πάτρας - Δυτικής Ελλάδας

Εκλογική Περιφέρεια ΡΙΟΥ

1. ΒΕΡΡΟΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ , Καθηγητής Μαθηματικών

2. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ , Καθηγήτρια Μαθηματικών

3. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Φυσικός, Συνταξιούχος Καθηγητής ΜΕ

4. ΤΑΡΝΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ, Φοιτήτρια Φαρμακευτικής

5. ΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Ελαιοχρωματιστής


 

Σχόλια

Εκλογές 2014