Η εκδήλωση θα περιλαμβάνει πολλές εκπλήξεις & μουσικά σχήματα όπως η Παπαχαραλάμπειος Δημοτική Φιλαρμονική
Ο Δήμος Ναυπακτίας, η Μικτή Χορωδία Ναυπάκτου, ο Σύλλογος «Ναύπακτος: Πολιτιστικές Διαδρομές», η Παπαχαραλάμπειος Δημοτική Φιλαρμονική και τα ΚΔΑΠ του Δήμου Ναυπακτίας προσκαλούν όλους απόψε, Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου 2023, στις 20:00 στην πλατεία του Ενετικού Λιμανιού.
Και ο λόγος είναι όμορφος και εορταστικός και αφορά στο Άναμμα του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου!
Ο γειτονικός Δήμος Ναυπακτίας αναμένεται να έχει ένα πλούσιο εορατστικό πρόγραμμα για τις άγιες ημέρες των Χριστουγέννων, της Πρωτοχρονιάς και των Θεοφανείων.
![](https://newmedia.thebest.gr/i/w400/syfzyoxqir657b14503ee1f.jpg)
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr