Back to Top

ΠΟΛΙΤΙΚΗ

/

Οι υποψήφιοι των συνδυασμών στον Δήμο Καλαβρύτων- ΟΛΑ τα ονόματα

Οι υποψήφιοι των συνδυασμών στον Δήμο Καλαβρύτων- ΟΛΑ τα ονόματα

Όλοι οι συνδυασμοί

Κατέθεσαν τα ψηφοδέλτιά τους στο αρμόδιο Πρωτοδικείο Καλαβρύτων, ώστε να συμμετάσχουν στις δημοτικές εκλογές της 26ης Μαΐου για την ανάδειξη δημάρχου, δημοτικού συμβουλίου και συμβουλίων δημοτικών κοινοτήτων στο Δήμο Καλαβρύτων.

 

ΝΙΚΗ – ΝΕΑ – ΕΠΟΧΗ – ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

Κατατέθηκε, εμπρόθεσμα, χθες, στο Πρωτοδικείο Καλαβρύτων, η δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού ΝΙΚΗ – ΝΕΑ – ΕΠΟΧΗ – ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ, με επικεφαλής αυτού, το Δήμαρχο Καλαβρύτων Γεώργιο Α. Λαζουρά  και σαράντα έναν (41) υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους, το μέγιστο, δηλαδή, επιτρεπόμενο αριθμό, υποψηφίων συμβούλων, για τη συμμετοχή τους, στις δημοτικές εκλογές της Κυριακής 26 Μαΐου.

Οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι του συνδυασμού μας, ανά δημοτική ενότητα (εκλογική περιφέρεια), είναι οι παρακάτω:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δ.Ε.) ΑΡΟΑΝΙΑΣ

1. Ο Παναγιώτης (Τάκης) Αθανασόπουλος του Γεωργίου, από το Σοποτό (Αροανία), ηλεκτρολόγος,.

2. Ο Σπήλιος Βλάχος του Γεωργίου, από τα Τριπόταμα, επαγγελματίας,.

3. Ο Παναγιώτης Καυγάς του Νικολάου, από τα Αγράμπελα, έμπορος.

4. Ο Κώστας Νικολόπουλος – Καμενιανίτης του Χρήστου, από τους Καμενιάνους, πρώην υπάλληλος ΗΣΑΠ, συγγραφέας.

5. Ο Πέτρος Μπάρκουλας του Γεωργίου, από τις Σειρρές, επαγγελματίας.

6. Η Παναγούλα Σμυρνή του Γεωργίου, από το Αγρίδι, ιδιωτική υπάλληλος.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δ.Ε.) ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ

1. Η Αναστασοπούλου – Πεντζιά Ανδριάννα του Αλεξίου, από τη Λυκούρια, δημοτική σύμβουλος, βοηθός Δημάρχου, μέλος του Δ.Σ. του Χιονοδρομικού Κέντρου, τραπεζικό στέλεχος.

2. Ο Αντωνακόπουλος Κωνσταντίνος του Βασιλείου, από το Σκεπαστό, πρώην υπάλληλος της ΕΥΔΑΠ.

3. Ο Βαρβιτσιώτης Παναγιώτης (Τάκης) του Ιωάννη, από το Σιγούνι, δημοτικός σύμβουλος, Αντιπρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Καλαβρύτων, Πρόεδρος της Αθλητικής Ένωσης Καλαβρύτων, εστιάτορας.

4. Ο Γεωργόπουλος Δράκος του Κωνσταντίνου, από το Μεγάλο Ποντιά, εργαζόμενος στο Τυροκομείο ΜΕΝΕΓΑΤΟΥ.

5. Η Γκίκα – Μπεκιάρη Άννα του Γιάννη, από τα Καλάβρυτα, οικοκυρά.

6. Ο Δαφαλιάς Ιωάννης του Αχιλλέα, από του Φίλια, δικαστικός υπάλληλος, Προϊστάμενος στο Ειρηνοδικείο Καλαβρύτων.

7. Η Ζυγούρα Ανδριάννα του Παναγιώτη, από τα Καλάβρυτα, παιδαγωγός προσχολικής ηλικίας και εκπαιδεύτρια ενηλίκων.

8. Ο Ζυγούρας Ανδρέας του Φωκίωνα, από τη Γουμένισσα, δημοτικός σύμβουλος, υπάλληλος Ελεγκτικού Συνεδρίου.

9. Ο Καραμούζης Κωνσταντίνος (Κώστας) του Αλεξίου, από το Σκεπαστό, ελεύθερος επαγγελματίας, πρώην Πρόεδρος της κοινότητας Σκεπαστού.

10. Ο Μαγκαφάς Νικόλαος του Μιλτιάδη, από τα Φλάμπουρα, δημοτικός σύμβουλος, βοηθός Δημάρχου, Αντιπρόεδρος του Δ.Σ. του Χιονοδρομικού Κέντρου, Πρόεδρος των Σχολικών Επιτροπών και της Επιτροπής Τουριστικής Ανάπτυξης, μαθηματικός, πρώην Γυμνασιάρχης.

11. Ο Μπακής Ανδρέας του Κωνσταντίνου, από τους Πετσάκους, αγρότης,.

12. Η Παπαδάτου Χρυσάνθη (Χρύσα) του Γεωργίου, από τα Καλάβρυτα, τεχνολόγος γεωργικής παραγωγής, πρώην, δημοτική σύμβουλος του Δήμου Καλαβρύτων.

13. Η Παπαχρηστοπούλου Στεφανία του Ιωάννη, από τα Καλάβρυτα, Τεχνολόγος Γεωπόνος.

14. Η Παρασκευοπούλου Γεωργία του Ιωάννη, από τα Καλάβρυτα, Πολιτικός Μηχανικός.

15. Η Παυλοπούλου – Βορύλλα Θεώνη του Παναγιώτη, από τα Καλάβρυτα, νοσηλεύτρια στο Νοσοκομείο Καλαβρύτων.

16. Η Παυλοπούλου – Πριονά Βασιλική του Γεωργίου, από τα Καλάβρυτα, πτυχιούχος Τουριστικών Επιχειρήσεων.

17. Η Παύλου Ανδριάννα του Βασιλείου, από την Κάτω Βλασία, ιδιωτική υπάλληλος.

18. Η Ρουμελιώτη Γιαννούλα του Αθανασίου, από το Σκεπαστό, πρώην υπάλληλος του Δήμου Καλαβρύτων.

19. Η Σβεντζούρη Ιλιούλα – Αμαλία (Μελίνα) του Θεοφάνη, από τα Καλάβρυτα, Δικηγόρος.

20. Ο Σωτηρόπουλος Ανδρέας του Αντωνίου, από την Κέρτεζη, υδραυλικός.

21. Ο Τζόβολος Ευθύμιος (Θύμιος) του Νικολάου, από τα Καλάβρυτα, δημοτικός σύμβουλος, Πρόεδρος του Κέντρου Παιδιού Νεολαίας και Άθλησης του Δήμου Καλαβρύτων, ελεύθερος επαγγελματίας.

22. Η Φράγκου Αικατερίνη του Βασιλείου, από την Άνω Βλασία, οικοκυρά.

23. Ο Χουλιάρας Δημήτριος του Γεωργίου, από τον Πριόλιθο, δημοτικός σύμβουλος, Αντιδήμαρχος Καλαβρύτων, μέλος Δ.Σ. Χιονοδρομικού Κέντρου, εφοριακός υπάλληλος.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δ.Ε.) ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ

1. Η Αγγελοπούλου Βασιλική του Αλεξίου, από την Κλειτορία, με καταγωγή από τη Χόβολη, εκπαιδευτικός, φιλόλογος, καθηγήτρια στο Λύκειο Κλειτορίας.

2. Ο Ανδρουτσόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) του Ιωάννη, από την Κλειτορία, συνταξιούχος εκπαιδευτικός – δάσκαλος.

3. Η Γεωργακοπούλου Χαρίκλεια (Χαρά) του Νικολάου, από το Δρυμό, μαθηματικός, δημοτική σύμβουλος, μέλος του Δ.Σ. της ΔΗΚΕΚ – ΣΠΗΛΑΙΟ ΛΙΜΝΩΝ ΚΑΣΤΡΙΩΝ, Αντιδήμαρχος στη Δ.Ε. Αροανίας, από το Δρυμό – τα Καλύβια Δρυμού Κλειτορίας.

4. Ο Καραχάλιος Ισίδωρος του Γεωργίου, από τον Άγιο Νικόλαο, αγρότης.

5. Ο Καρράς Βασίλειος του Δημητρίου, από την Κλειτορία, επαγγελματίας, δημοτικός σύμβουλος, Αντιδήμαρχος στη Δ.Ε. Κλειτορίας.

6. Ο Κατσιουλέρης Σπυρίδων του Αλεξίου, από το Παγκράτι, Πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου Παγκρατιωτών.

7. Ο Κοντογιάννης  Δημήτριος του Αλεξίου, από τη Λυκούρια, Ιατρός παθολόγος – καρδιολόγος, πρώην Διευθυντής Κλινικής στο Νοσοκομείο ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου Καλαβρύτων.

8.  Ο Οικονόμου Αλέξιος του Βλασίου, από του Φίλια, Αντιστράτηγος εν αποστρατεία,.

9. Η Παπουτσή Βασιλική (Βάσω) του Δημητρίου, από την Κλειτορία Λυκειάρχης στο Λύκειο Κλειτορίας, Πρόεδρος του Πολιτιστικού Συλλόγου Κλειτορίας.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ (Δ.Ε.) ΠΑΪΩΝ

1. Ο Καυγάς  Άγγελος του Θεοδώρου, από τη Δάφνη, πρώην αξιωματικός της Ελληνικής Αστυνομίας και πρώην Πρόεδρος του Συλλόγου Δαφναίων.

2. Η Πανουτσακοπούλου Στέλλα του Γεωργίου, από την Πάο, δικηγόρος Πατρών και Αντιδήμαρχος στη Δ.Ε. Παΐων και

3. Ο Σπηλιόπουλος  Γεώργιος του Σπυρίδωνος, από τη Δάφνη, δημοτικός σύμβουλος συνταξιούχος Γραφικών Τεχνών και πρώην Αντιδήμαρχος του πρώην δήμου  Παΐων.

 

"Λαϊκής Συσπείρωση"

Κατατέθηκε στο πρωτοδικείο Καλαβρύτων η συμμετοχή του συνδυασμού του υποψηφίου Δημάρχου της Λαϊκής Συσπείρωσης, Σταμάτη Ανδριόπουλου. 
Η ανακοίνωση και τα ονόματα των έχει ως εξής:
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΤΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ            
Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αροανίας
1.  ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                   
2.  ΓΙΑΛΑΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    
3.  ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
4.  ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                         
Εκλογική Περιφέρεια Καλαβρύτων
1.  ΑΓΓΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ          
2.  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ                      
3.  ΓΙΑΝΝΕΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                    
4.  ΔΟΥΒΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                          
5.  ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΗΡ.  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  
6.  ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗ – ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7.  ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ                    
8.  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ        
9.  ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
10.  ΣΚΑΜΒΟΥΓΕΡΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     
11.  ΣΚΑΜΒΟΥΓΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ            
12.  ΣΠΥΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ                                  
13.  ΤΣΙΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                          
14.  ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
15.  ΦΕΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ                        
Εκλογική Περιφέρεια Κλειτορίας
1.  ΒΛΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                   
2.  ΔΟΥΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                            
3.  ΜΕΝΤΖΕΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ                    
4.  ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ        
5.  ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.  ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                    
Εκλογική Περιφέρεια Παΐων
1.  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.  ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

 

«ΔΗΜΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΣ»

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ

Κατατέθηκε στο πρωτοδικείο Καλαβρύτων η συμμετοχή του συνδυασμού του υποψηφίου Δημάρχου Σπύρου Θεοχάρη.
Η ανακοίνωση και τα ονόματα των υποψηφίων:

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Οικονομολόγος Υποψήφιος Δήμαρχος Καλαβρύτων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογική περιφέρεια Αροανίας

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΩΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ( ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΑΓΡΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ )

ΡΩΞΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ( ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ )

ΣΑΜΠΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΓΡΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ )

ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ)

ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

Εκλογική Περιφέρεια Καλαβρύτων

ΑΒΡΑΜΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ )

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΛΓΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ)

ΚΑΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ ( ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΑΡΚΕΤΙΝΚ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΩΝ )

ΚΙΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

ΚΟΝΤΗΣ ΣΠΗΛΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ( ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ)

ΚΟΥΜΑΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ)

ΛΑΔΩΜΕΝΟΥ ΓΙΩΡΓΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

ΛΕΧΟΥΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ ( ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ)

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΣΤΟΝ ΚΛΑΔΟ ΤΗΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ)

ΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΔΙΑΣΩΣΤΗΣ)

ΜΕΝΥΧΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ ( ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ - ΓΡΑΦΙΣΤΡΙΑ)

ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΓΜΕ)

ΜΟΥΡΤΙΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ( ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΑΝΑΨΥΧΗΣ)

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ( ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ -ΛΑΟΓΡΑΦΟΣ ΕΡΕΥΝΗΤΗΣ)

ΣΑΜΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΣΤΟΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΟ ΚΛΑΔΟ)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ( ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

Εκλογική Περιφέρεια Κλειτορίας
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ( ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ)

ΓΚΛΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ( ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ τ ΔΙΕΥΘΥΝΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ)

ΖΟΥΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΛΟΓΙΣΤΗΣ)

ΚΙΚΙΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ ( ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ)

ΜΑΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ( ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΤΕ )

ΜΠΑΛΙΑΤΣΟΥ ΚΑΙΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΡΑΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ ( ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΕΣΤΙΑΣΗΣ-ΙΧΘΥΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ)

ΡΟΥΣΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

Εκλογική Περιφέρεια Παίων
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ ( ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

ΤΡΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ )

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ -Δύναμη Δημιουργίας και Προοπτικής»

Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΟΑΝΙΑΣ
1.ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΛΕΧΟΥΡΙ)
2.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ – π ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΡΟΑΝΙΑΣ (ΛΕΙΒΑΡΤΖΙ)
3.ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ (ΨΩΦΙΔΑ)
4.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ,  π ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – π ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΑΓΡΙΔΙ)
5.ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, ΔΑΣΚΑΛΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ( ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ) (ΣΕΙΡΕΣ)
6.ΣΚΑΡΠΕΛΟΥ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ, ΝΕΑ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΨΩΦΙΔΑΣ (ΣΕΙΡΕΣ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
1.ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ, ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)
2.ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΓΡΑΦΙΣΤΡΙΑ-ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΞΩΡΑΪΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΤΣΑΚΩΝ (ΠΕΤΣΑΚΟΙ)
3.ΓΟΝΗ -ΤΖΗΡΙΤΗ ΜΑΡΓΑΡΩ (ΡΙΤΑ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ , ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ (ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ) (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)
4.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ,AΠΟΦΟΙΤΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ - π ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (ΦΛΑΜΠΟΥΡΑ)
5.ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ (ΖΗΣΗΣ) ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ, ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΖΩΝΗΣ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΟΥ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΥ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)
6.ΚΑΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ, π ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (ΚΑΤΩ ΛΟΥΣΟΙ) 
7.ΚΟΥΚΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ, ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ - Δ/ΝΤΗΣ ΕΣΥ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)
8.ΜΕΝΟΥΝΟΥ - ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΒΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)
9.ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ, ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (ΚΕΡΤΕΖΗ)
10.ΝΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Ε.Σ.Υ., ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)
11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ (ΠΡΙΟΛΙΘΟΣ) 
12.ΠΛΩΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ – π ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ (Μ. ΠΟΝΤΙΑΣ)
13.ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)
14.ΣΑΜΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΚΕΡΤΕΖΗ) 
15.ΣΦΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ - ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (ΚΟΥΤΕΛΗ) 
16.ΤΕΡΖΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΕ  (ΣΚΕΠΑΣΤΟ)
17.ΤΖΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΜΑΝΕΣΙ) 
18.ΤΣΕΓΡΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ) 
19.ΤΣΙΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ) (ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ)
20.ΦΛΟΓΕΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, π ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – π ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ (Μ. ΠΟΝΤΙΑΣ) 
21.ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΒΑΝΗ ΕΞΑΚΟΥΣΤΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ MSc (ΑΝΩ ΒΛΑΣΙΑ)
22.ΧΑΛΜΟΥΚΗ ΣΝΙΖΑΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛ, ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΚΑΙ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)
23.ΧΑΜΑΚΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ, ΔΙΕΥΘΥΝΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ
1.ΔΑΦΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ (ΦΙΛΙΑ)
2.ΔΟΥΚΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΑΔΕ, - π ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ  - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΚΕΚ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ( ΣΠΗΛΑΙΟ ΛΙΜΝΩΝ) (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑ)
3.ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ (ΛΥΚΟΥΡΙΑ)
4.ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΤΥΠΟΠΟΙΗΤΩΝ ΜΕΛΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ (Ε.Τ.Μ.Ε.)– ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ, (ΠΛΑΝΗΤΕΡΟ) 
5.ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (TΖΙΜΗΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑ)
6.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΥΡΙΤΣΗΣ) ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑ)
7.ΝΤΕΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ (ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ) (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑ)
8.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ, ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΣΠΑ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΝΕΛΙΞΗ Ο.Ε ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΛΕΙΤΟΡΙΑ)
9.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ, π ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (ΠΑΓΚΡΑΤΙ)

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΪΩΝ
1.ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ (ΔΑΦΝΗ)
2.ΜΑΚΑΡΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – π ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΪΩΝ (ΠΕΥΚΟ)
3.ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ (ΠΑΟΣ)

O συνδυασμός για την Τοπική Κοινότητα Κλειτορίας

"ΠΡΩΤΑ ΤΑ ΜΑΖΕΙΚΑ"

ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΔΕΔΗΕ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟ ΙΟΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ-ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ
ΜΠΗΛΙΩΝΗ - ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ
ΝΤΟΛΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑ
ΤΡΑΓΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΕΦΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ

"Συνεργασία για το Σκεπαστό"

Κατατέθηκε στο πρωτοδικείο Καλαβρύτων η συμμετοχή του συνδυασμού "Συνεργασία για το Σκεπαστό" για το Τοπικό Συμβούλιο Σκεπαστού

ΜΟΥΣΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ(ΣΤΕΛΙΟΣ) του Κων/νου και της Παναγιώτας, κάτοικος Σκεπαστού Καλαβρύτων
ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ανδρέα και της Ανίτσας, κάτοικος Σκεπαστού Καλαβρύτων
ΓΚΡΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου και της Παναγιώτας, κάτοικος Σκεπαστού Καλαβρύτων
ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου και της Βασιλικής, κάτοικος Σκεπαστού Καλαβρύτων
ΜΠΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου και της Ελένης, κάτοικος Σκεπαστού Καλαβρύτων
ΝΤΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου και της Δήμητρας, κάτοικος Σκεπαστού Καλαβρύτων
ΠΑΛΛΗΚΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ηρώδη και της Ελένης, κάτοικος Αθηνών (Ναυαρίνου 20, Μαρούσι)
ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ  του Ιωάννη και της Ελένης, κάτοικος Αθηνών (Αλκίνου 6)

Σχόλια

Ειδήσεις