Και των δύο ομίλων
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση στους δυο ομίλους του πρωταθλήματος της Β' κατηγορίας. Αναλυτικά:
A' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Τριταϊκός
Δόξα Νιφορεΐκων - Λέων Α. Αλισσού
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Άρλα
Κεραυνός Μιτόπολης - Αχαϊκός
Θύελλα Σκιαδά - Μετόχι
Πετεινοί - Δαβουρλής Κ’92
Ομάδα μπαράζ - Ολυμπιακός Πατρών
Φαραικός - Καμίνια
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Νιφορεΐκων - Πολύτεκνος
Τριταϊκός - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Λέων Α. Αλισσού - Κεραυνός Μιτόπολης
Άρλα - Θύελλα Σκιαδά
Αχαϊκός - Πετεινοί
Μετόχι - Ομάδα μπαράζ
Δαβουρλής Κ’92 - Καμίνια
Ολυμπιακός Πατρών - Φαραικός
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Κεραυνός Μιτόπολης - Δόξα Νιφορεΐκων
Θύελλα Σκιαδά - Τριταϊκός
Πετεινοί - Λέων Α. Αλισσού
Ομάδα μπαράζ - Άρλα
Καμίνια - Αχαϊκός
Φαραικός - Μετόχι
Δαβουρλής Κ’92 - Ολυμπιακός Πατρών
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Μιτόπολης - Πολύτεκνος
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Θύελλα Σκιαδά
Δόξα Νιφορεΐκων - Πετεινοί
Τριταϊκός - Ομάδα μπαράζ
Λέων Α. Αλισσού - Καμίνια
Άρλα - Φαραικός
Αχαϊκός - Ολυμπιακός Πατρών
Μετόχι - Δαβουρλής Κ’92
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Θύελλα Σκιαδά
Πετεινοί - Κεραυνός Μιτόπολης
Ομάδα μπαράζ - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Καμίνια - Δόξα Νιφορεΐκων
Φαραικός - Τριταϊκός
Ολυμπιακός Πατρών - Λέων Α. Αλισσού
Δαβουρλής Κ’92 - Άρλα
Αχαϊκός - Μετόχι
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πετεινοί - Πολύτεκνος
Θύελλα Σκιαδά - Ομάδα μπαράζ
Κεραυνός Μιτόπολης - Καμίνια
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Φαραικός
Δόξα Νιφορεΐκων - Ολυμπιακός Πατρών
Τριταϊκός - Δαβουρλής Κ’92
Λέων Α. Αλισσού - Μετόχι
Άρλα - Αχαϊκός
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Ομάδα μπαράζ
Καμίνια - Πετεινοί
Φαραικός - Θύελλα Σκιαδά
Ολυμπιακός Πατρών - Κεραυνός Μιτόπολης
Δαβουρλής Κ’92 - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Μετόχι - Δόξα Νιφορεΐκων
Αχαϊκός - Τριταϊκός
Λέων Α. Αλισσού - Άρλα
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καμίνια - Πολύτεκνος
Ομάδα μπαράζ - Φαραικός
Πετεινοί - Ολυμπιακός Πατρών
Θύελλα Σκιαδά - Δαβουρλής Κ’92
Κεραυνός Μιτόπολης - Μετόχι
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Αχαϊκός
Δόξα Νιφορεΐκων - Άρλα
Τριταϊκός - Λέων Α. Αλισσού
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Φαραικός
Ολυμπιακός Πατρών - Καμίνια
Δαβουρλής Κ’92 - Ομάδα μπαράζ
Μετόχι - Πετεινοί
Αχαϊκός - Θύελλα Σκιαδά
Άρλα - Κεραυνός Μιτόπολης
Λέων Α. Αλισσού - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Τριταϊκός - Δόξα Νιφορεΐκων
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Πατρών - Πολύτεκνος
Φαραικός - Δαβουρλής Κ’92
Καμίνια - Μετόχι
Ομάδα μπαράζ - Αχαϊκός
Πετεινοί - Άρλα
Θύελλα Σκιαδά - Λέων Α. Αλισσού
Κεραυνός Μιτόπολης - Τριταϊκός
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Δόξα Νιφορεΐκων
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Δαβουρλής Κ’92
Μετόχι - Ολυμπιακός Πατρών
Αχαϊκός - Φαραικός
Άρλα - Καμίνια
Λέων Α. Αλισσού - Ομάδα μπαράζ
Τριταϊκός - Πετεινοί
Δόξα Νιφορεΐκων - Θύελλα Σκιαδά
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Κεραυνός Μιτόπολης
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μετόχι - Πολύτεκνος
Δαβουρλής Κ’92 - Αχαϊκός
Ολυμπιακός Πατρών - Άρλα
Φαραικός - Λέων Α. Αλισσού
Καμίνια - Τριταϊκός
Ομάδα μπαράζ - Δόξα Νιφορεΐκων
Πετεινοί - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Θύελλα Σκιαδά - Κεραυνός Μιτόπολης
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Αχαϊκός
Άρλα - Μετόχι
Λέων Α. Αλισσού - Δαβουρλής Κ’92
Τριταϊκός - Ολυμπιακός Πατρών
Δόξα Νιφορεΐκων - Φαραικός
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Καμίνια
Κεραυνός Μιτόπολης - Ομάδα μπαράζ
Θύελλα Σκιαδά - Πετεινοί
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρλα - Πολύτεκνος
Αχαϊκός - Λέων Α. Αλισσού
Μετόχι - Τριταϊκός
Δαβουρλής Κ’92 - Δόξα Νιφορεΐκων
Ολυμπιακός Πατρών - Αναγέννηση Ψαθόπυργου
Φαραικός - Κεραυνός Μιτόπολης
Καμίνια - Θύελλα Σκιαδά
Ομάδα μπαράζ - Πετεινοί
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πολύτεκνος - Λέων Α. Αλισσού
Τριταϊκός - Άρλα
Δόξα Νιφορεΐκων - Αχαϊκός
Αναγέννηση Ψαθόπυργου - Μετόχι
Κεραυνός Μιτόπολης - Δαβουρλής Κ’92
Θύελλα Σκιαδά - Ολυμπιακός Πατρών
Πετεινοί - Φαραικός
Ομάδα μπαράζ - Καμίνια.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Πήγασος Μπεγουλακίου
Αστραπή Ψαροφαΐου - Αχιλλέας Καμαρών
Πατρέας - Απόλλων Συνοικισμού
Φωστήρας Οβρυάς - Ποσειδών Πάτρας
Ομάδα μπαράζ - Αναγέννηση-Αίας
Αστέρας Μιντιλογλίου - Πανιώνιος Αχιλλέας
Αιγεύς-Άρης - Α.Ε.Κ. Πατρών
Απόλλων Εγλυκάδος - Μελίσσια
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστραπή Ψαροφαΐου - Φλόγα Ρόδιας
Πήγασος Μπεγουλακίου - Πατρέας
Αχιλλέας Καμαρών - Φωστήρας Οβρυάς
Απόλλων Συνοικισμού - Ομάδα μπαράζ
Ποσειδών Πάτρας - Αστέρας Μιντιλογλίου
Αναγέννηση-Αίας - Αιγεύς-Άρης
Πανιώνιος Αχιλλέας - Μελίσσια
Α.Ε.Κ. Πατρών - Απόλλων Εγλυκάδος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Πατρέας
Φωστήρας Οβρυάς - Αστραπή Ψαροφαΐου
Ομάδα μπαράζ - Πήγασος Μπεγουλακίου
Αστέρας Μιντιλογλίου - Αχιλλέας Καμαρών
Αιγεύς-Άρης - Απόλλων Συνοικισμού
Μελίσσια - Ποσειδών Πάτρας
Απόλλων Εγλυκάδος - Αναγέννηση-Αίας
Πανιώνιος Αχιλλέας - Α.Ε.Κ. Πατρών
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φωστήρας Οβρυάς - Φλόγα Ρόδιας
Πατρέας - Ομάδα μπαράζ
Αστραπή Ψαροφαΐου - Αστέρας Μιντιλογλίου
Πήγασος Μπεγουλακίου - Αιγεύς-Άρης
Αχιλλέας Καμαρών - Μελίσσια
Απόλλων Συνοικισμού - Απόλλων Εγλυκάδος
Ποσειδών Πάτρας - Α.Ε.Κ. Πατρών
Αναγέννηση-Αίας - Πανιώνιος Αχιλλέας
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Ομάδα μπαράζ
Αστέρας Μιντιλογλίου - Φωστήρας Οβρυάς
Αιγεύς-Άρης - Πατρέας
Μελίσσια - Αστραπή Ψαροφαΐου
Απόλλων Εγλυκάδος - Πήγασος Μπεγουλακίου
Α.Ε.Κ. Πατρών - Αχιλλέας Καμαρών
Πανιώνιος Αχιλλέας - Απόλλων Συνοικισμού
Ποσειδών Πάτρας - Αναγέννηση-Αίας
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντιλογλίου - Φλόγα Ρόδιας
Ομάδα μπαράζ - Αιγεύς-Άρης
Φωστήρας Οβρυάς - Μελίσσια
Πατρέας - Απόλλων Εγλυκάδος
Αστραπή Ψαροφαΐου - Α.Ε.Κ. Πατρών
Πήγασος Μπεγουλακίου - Πανιώνιος Αχιλλέας
Αχιλλέας Καμαρών - Αναγέννηση-Αίας
Απόλλων Συνοικισμού - Ποσειδών Πάτρας
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Αιγεύς-Άρης
Μελίσσια - Αστέρας Μιντιλογλίου
Απόλλων Εγλυκάδος - Ομάδα μπαράζ
Α.Ε.Κ. Πατρών - Φωστήρας Οβρυάς
Πανιώνιος Αχιλλέας - Πατρέας
Αναγέννηση-Αίας - Αστραπή Ψαροφαΐου
Ποσειδών Πάτρας - Πήγασος Μπεγουλακίου
Αχιλλέας Καμαρών - Απόλλων Συνοικισμού
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μελίσσια - Φλόγα Ρόδιας
Αιγεύς-Άρης - Απόλλων Εγλυκάδος
Αστέρας Μιντιλογλίου - Α.Ε.Κ. Πατρών
Ομάδα μπαράζ - Πανιώνιος Αχιλλέας
Φωστήρας Οβρυάς - Αναγέννηση-Αίας
Πατρέας - Ποσειδών Πάτρας
Αστραπή Ψαροφαΐου - Απόλλων Συνοικισμού
Πήγασος Μπεγουλακίου - Αχιλλέας Καμαρών
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Απόλλων Εγλυκάδος
Α.Ε.Κ. Πατρών - Μελίσσια
Πανιώνιος Αχιλλέας - Αιγεύς-Άρης
Αναγέννηση-Αίας - Αστέρας Μιντιλογλίου
Ποσειδών Πάτρας - Ομάδα μπαράζ
Απόλλων Συνοικισμού - Φωστήρας Οβρυάς
Αχιλλέας Καμαρών - Πατρέας
Πήγασος Μπεγουλακίου - Αστραπή Ψαροφαΐου
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.Κ. Πατρών - Φλόγα Ρόδιας
Απόλλων Εγλυκάδος - Πανιώνιος Αχιλλέας
Μελίσσια - Αναγέννηση-Αίας
Αιγεύς-Άρης - Ποσειδών Πάτρας
Αστέρας Μιντιλογλίου - Απόλλων Συνοικισμού
Ομάδα μπαράζ - Αχιλλέας Καμαρών
Φωστήρας Οβρυάς - Πήγασος Μπεγουλακίου
Πατρέας - Αστραπή Ψαροφαΐου
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Πανιώνιος Αχιλλέας
Αναγέννηση-Αίας - Α.Ε.Κ. Πατρών
Ποσειδών Πάτρας - Απόλλων Εγλυκάδος
Απόλλων Συνοικισμού - Μελίσσια
Αχιλλέας Καμαρών - Αιγεύς-Άρης
Πήγασος Μπεγουλακίου - Αστέρας Μιντιλογλίου
Αστραπή Ψαροφαΐου - Ομάδα μπαράζ
Πατρέας - Φωστήρας Οβρυάς
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση-Αίας - Φλόγα Ρόδιας
Πανιώνιος Αχιλλέας - Ποσειδών Πάτρας
Α.Ε.Κ. Πατρών - Απόλλων Συνοικισμού
Απόλλων Εγλυκάδος - Αχιλλέας Καμαρών
Μελίσσια - Πήγασος Μπεγουλακίου
Αιγεύς-Άρης - Αστραπή Ψαροφαΐου
Αστέρας Μιντιλογλίου - Πατρέας
Ομάδα μπαράζ - Φωστήρας Οβρυάς
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Ποσειδών Πάτρας
Απόλλων Συνοικισμού - Αναγέννηση-Αίας
Αχιλλέας Καμαρών - Πανιώνιος Αχιλλέας
Πήγασος Μπεγουλακίου - Α.Ε.Κ. Πατρών
Αστραπή Ψαροφαΐου - Απόλλων Εγλυκάδος
Πατρέας - Μελίσσια
Φωστήρας Οβρυάς - Αιγεύς-Άρης
Ομάδα μπαράζ - Αστέρας Μιντιλογλίου
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Απόλλων Συνοικισμού - Φλόγα Ρόδιας
Ποσειδών Πάτρας - Αχιλλέας Καμαρών
Αναγέννηση-Αίας - Πήγασος Μπεγουλακίου
Πανιώνιος Αχιλλέας - Αστραπή Ψαροφαΐου
Α.Ε.Κ. Πατρών - Πατρέας
Απόλλων Εγλυκάδος - Φωστήρας Οβρυάς
Μελίσσια - Ομάδα μπαράζ
Αιγεύς-Άρης - Αστέρας Μιντιλογλίου
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φλόγα Ρόδιας - Αχιλλέας Καμαρών
Πήγασος Μπεγουλακίου - Απόλλων Συνοικισμού
Αστραπή Ψαροφαΐου - Ποσειδών Πάτρας
Πατρέας - Αναγέννηση-Αίας
Φωστήρας Οβρυάς - Πανιώνιος Αχιλλέας
Ομάδα μπαράζ - Α.Ε.Κ. Πατρών
Αστέρας Μιντιλογλίου - Απόλλων Εγλυκάδος
Αιγεύς-Άρης - Μελίσσια.
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr