Back to Top
#TAGS ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ Αιγιάλεια Νάσος Νασόπουλος Γυναικοκτονία Ρούλα Πισπιρίγκου Travel West Forum
Αγγελίες
Μην ψάχνεις, βρες στο
THE BEST

ΠΟΛΙΤΙΚΗ

/

Περιφερειακές εκλογές 2023: Όλοι οι σταυροί των υποψηφίων της Περιφέρειας στην Αχαΐα, όπως ανακοινώθηκαν από το Πρωτοδικείο

Περιφερειακές εκλογές 2023:  Όλοι οι στα...

Δείτε τους πίνακες

Αναρτήθηκαν από το Πρωτοδικείο της Πάτρας τα αποτελέσματα των Περιφερειακών Εκλογών 2023. Συγκεκριμένα δημοσιοποιήθηκαν τα αποτελέσματα για την Περιφερειακή Ενότητα Αχαΐας, τόσο για τους συνδυασμούς όσο και για τους υποψηφίους τους.

Αναλυτικά:

 

Δείτε τα αποτελέσματα των περιφερειακών εκλογών

α) Αριθμός γραμμένων εκλογέων 278.262 (διακόσιες εβδομήντα οκτώ χιλιάδες διακόσιους εξήντα δύο)
β) Αριθμός εκλογέων που ψήφισαν 161.307 (εκατόν εξήντα μία χιλιάδες τριακόσιους επτά)
στ) Αριθμός έγκυρων ψηφοδελτίων 150.965 (εκατόν πενήντα χιλιάδες εννιακόσια εξήντα πέντε)
γ) Αριθμός άκυρων ψηφοδελτίων 5.184 (πέντε χιλιάδες εκατόν ογδόντα τέσσερις)
δ) Αριθμός λευκών ψηφοδελτίων 5.158 (πέντε χιλιάδες εκατόν πενήντα οκτώ)
ε) Αριθμός άκυρων και λευκών ψηφοδελτίων 10.342 (δέκα χιλιάδες τριακόσια σαράντα δύο)

Συνδυασμοί Αριθμός ψηφοδελτίων
ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ για όλους 75.647 (εβδομήντα πέντε χιλιάδες εξακόσια σαράντα επτά)

Νέα Δυτική Ελλάδα - Ενωμένοι Μπορούμε 22.047 (είκοσι δύο χιλιάδες σαράντα επτά)
ΜΑΖΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ - ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ 20.900 (είκοσι χιλιάδες εννιακόσια)
ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 18.902 (δέκα οκτώ χιλιάδες εννιακόσια δύο)
ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 6.299 (έξι χιλιάδες διακόσια ενενήντα εννέα)
ΟΙ ΝΕΟΙ ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ 5.005 (πέντε χιλιάδες πέντε)
ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ 2.165 (δύο χιλιάδες εκατόν εξήντα πέντε)

Πίνακας Αποτελεσμάτων Υποψηφίων Αχαΐας

ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 686
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας
1 ) ΞΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 561
2 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 444
3 ) ΚΟΛΛΙΤΣΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 439
4 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 392
5 ) ΔΡΑΓΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 314
6 ) ΧΟΡΜΠΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 293
7 ) ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 289
8 ) ΣΙΔΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΓΑΛΟΥ 280
9 ) ΔΟΥΦΕΞΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 274
10 ) ΓΑΛΑΝΗ (ΚΑΤΣΑΪΤΗ) ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 272
11 ) ΛΙΟΠΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΗ 267
12 ) ΜΑΝΕΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 261
13 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 229
14 ) ΚΑΤΡΙΒΕΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 220
15 ) ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ (ΜΑΡΙΛΙΑΝΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 219
16 ) ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 218
17 ) ΝΤΑΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 216
18 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 214
19 ) ΤΕΛΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 214
20 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 204
21 ) ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 203
22 ) ΚΑΡΑΖΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 190
23 ) ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 189
24 ) ΚΟΣΜΑΤΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΑΝΔΡΕΑ 187
25 ) ΜΠΕΚΙΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ 172
26 ) ΚΑΝΤΖΑΡΗ ΖΑΦΕΙΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ 159
27 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 148
28 ) ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΕΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 147
29 ) ΡΕΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 142
30 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 139
31 ) ΜΕΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 132
32 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ (ΜΠΟΓΡΗ) ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 127
33 ) ΤΑΡΝΑΡΗ - ΓΚΟΥΛΕΜΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 122
34 ) ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 117
35 ) ΜΠΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 110
36 ) ΣΙΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΣΟΥΕΛΕΝ του ΠΕΤΡΟΥ 109
37 ) ΜΠΟΥΡΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 82
38 ) ΣΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 77
39 ) ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62

 

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΜΠΡΟΣΤΑ για όλους
Καταχωρημένα Τμήματα 686
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας
1 ) ΜΠΟΝΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12564
2 ) ΝΤΑΤΣΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ 10414
3 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΠΗΛΙΟΥ 10311
4 ) ΖΑΪΜΗΣ ΦΩΚΙΩΝ του ΑΝΔΡΕΑ 10012
5 ) ΦΙΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8505
6 ) ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7633
7 ) ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΟΥΚΑ 7346
8 ) ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4964
9 ) ΤΗΛΙΓΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4564
10 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΛΕΩΝΙΔΑ 4555
11 ) ΣΤΑΥΡΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4237
12 ) ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 4050
13 ) ΓΚΑΒΕΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 3834
14 ) ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3422
15 ) ΤΖΟΥΔΑΣ ΖΩΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3395
16 ) ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 3386
17 ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΤΕΜΗ 3197
18 ) ΜΠΕΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3045
19 ) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 3037
20 ) ΜΠΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2929
21 ) ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2824
22 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 2819
23 ) ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ (ΜΑΚΗΣ) 2734
24 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ 2655
25 ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2577
26 ) ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 2510
27 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΜΠΟΜΠΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2298
28 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΦΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2172
29 ) ΚΕΠΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 1776
30 ) ΚΟΛΛΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1758
31 ) ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1721
32 ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΒΕΛΟΥΔΩ (ΒΕΛΒΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 1596
33 ) ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1592
34 ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1492
35 ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1409
36 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1395
37 ) ΣΑΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1393
38 ) ΔΕΝΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 1253
39 ) ΛΕΩΝ ΟΛΓΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1143
40 ) ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 1081
41 ) ΓΚΑΒΟΥ ΘΩΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1071
42 ) ΠΟΥΠΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1032
43 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1016
44 ) ΜΠΟΥΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 938
45 ) ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 929
46 ) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 908
47 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ - ΘΕΩΝΗ (ΑΝΝΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 892
48 ) ΦΟΥΡΦΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΝΑΙΟΥ 803
49 ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 795
50 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΑΡΙΑΝΤΩΝΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 784
51 ) ΧΑΜΟΥΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 677
52 ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΔΡΕΑ 642
53 ) ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΠΑΣ ΦΡΟΥΝΤΖΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΛΕΞΙΟΥ 630

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 686
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας
1 ) ΜΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2544
2 ) ΠΑΝΑΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 2004
3 ) ΜΑΡΜΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978
4 ) ΑΣΠΡΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΟΥ 1245
5 ) ΑΓΓΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1139
6 ) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1101
7 ) ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 842
8 ) ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 822
9 ) ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 807
10 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΥΡΤΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 721
11 ) ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 704
12 ) ΜΟΥΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 697
13 ) ΛΑΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 694
14 ) ΠΑΤΟΥΧΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 681
15 ) ΑΣΠΡΟΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 662
16 ) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 644
17 ) ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 634
18 ) ΜΠΙΡΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 590
19 ) ΞΙΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 589
20 ) ΜΠΟΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 587
21 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 586
22 ) ΑΨΟΜΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 584
23 ) ΞΥΔΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 576
24 ) ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 562
25 ) ΜΑΚΡΗ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 518
26 ) ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 476
27 ) ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 468
28 ) ΒΑΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 466
29 ) ΤΕΡΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 446
30 ) ΒΙΚΑΤΟΣ ΦΡΟΙΞΟΣ του ΗΛΙΑ 412
31 ) ΡΕΚΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 404
32 ) ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 391
33 ) ΓΙΑΝΝΑΚΙΤΣΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 388
34 ) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 385
35 ) ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 376
36 ) ΡΩΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 375
37 ) ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 371
38 ) ΝΙΑΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 354
39 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 349
40 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 326
41 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 317
42 ) ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 281
43 ) ΓΕΡΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 280
44 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 266
45 ) ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 260
46 ) ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 259
47 ) ΠΡΕΒΕΔΟΥΡΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 252
48 ) ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 238
49 ) ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 233
50 ) ΤΖΑΝΗ ΜΠΕΣΙΑΝΑ (ΜΠΕΣΗ) του ΑΛΦΡΕΝΤ 221
51 ) ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 216
52 ) ΚΟΜΠΛΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 212
53 ) ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 185


ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 686
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας
1 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298
2 ) ΓΙΔΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 196
3 ) ΗΛΙΑΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 174
4 ) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 169
5 ) ΚΑΝΙΣΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 160
6 ) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ 152
7 ) ΗΛΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 145
8 ) ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 116
9 ) ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 110
10 ) ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 108
11 ) ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 102
12 ) ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 102
13 ) ΚΑΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 100
14 ) ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΙΑΣΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 99
15 ) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 82
16 ) ΔΕΛΑΣΟΥΔΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75
17 ) ΜΠΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 71
18 ) ΡΑΠΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 70
19 ) ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 67
20 ) ΠΑΣΤΡΩΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 52
21 ) ΡΕΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 39

 

ΟΙ ΝΕΟΙ ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 686
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας
1 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 858
2 ) ΣΟΛΩΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 647
3 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 460
4 ) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 445
5 ) ΦΕΛΕΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΙΩΑΝΝΗ 299
6 ) ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΕΟΚΛΗ 270
7 ) ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ 270
8 ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 247
9 ) ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 240
10 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 224
11 ) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 205
12 ) ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 187
13 ) ΒΑΣΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 182
14 ) ΣΧΟΙΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΖΗΣΙΜΟΥ 178
15 ) ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 173
16 ) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 173
17 ) ΣΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 161
18 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 157
19 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 156
20 ) ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΥ 156
21 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 151
22 ) ΠΛΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 149
23 ) ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 146
24 ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 145
25 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 123
26 ) ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 110
27 ) ΑΜΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 93
28 ) ΣΕΧΟΥ ΣΚΕΛΚΙΜ του ΣΑΜΠΑΝ 69
29 ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 67
30 ) ΧΗΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 58
31 ) ΣΟΥΛΗΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54

 

ΜΑΖΙ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ - ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
Καταχωρημένα Τμήματα 686
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας
1 ) ΚΩΣΤΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 1701
2 ) ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1691
3 ) ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 1685
4 ) ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1667
5 ) ΚΟΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 1631
6 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1508
7 ) ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1393
8 ) ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του ΗΛΙΑ 1195
9 ) ΜΑΜΜΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1138
10 ) ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1089
11 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 969
12 ) ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 855
13 ) ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 847
14 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 844
15 ) ΣΠΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 830
16 ) ΤΣΟΝΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 766
17 ) ΚΑΤΑΓΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ 749
18 ) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΑΝΔΡΕΑ 736
19 ) ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 683
20 ) ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 672
21 ) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 669
22 ) ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 668
23 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 644
24 ) ΛΕΜΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 643
25 ) ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 638
26 ) ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 629
27 ) ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 620
28 ) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 609
29 ) ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 568
30 ) ΛΑΖΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 526
31 ) ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 464
32 ) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 457
33 ) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 453
34 ) ΤΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 384
35 ) ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 355
36 ) ΚΑΪΜΑΚΑ ΝΕΦΕΛΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 350
37 ) ΤΑΜΒΑΚΗ ΑΝΘΗ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ 347
38 ) ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 341
39 ) ΚΟΥΡΜΠΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΤΡΥΦΩΝΟΣ 340
40 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 331
41 ) ΜΠΑΡΛΙΓΚΑ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΝΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 306
42 ) ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑΝΗ (ΛΟΥΚΙΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 303
43 ) ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ 302
44 ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 299
45 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 290
46 ) ΜΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 285
47 ) ΚΟΛΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 271
48 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του ΑΝΔΡΕΑ 235
49 ) ΜΑΝΕΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ 220
50 ) ΒΑΣΙΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ 219
51 ) ΣΠΙΝΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 205
52 ) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 204
53 ) ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 141

 

Νέα Δυτική Ελλάδα - Ενωμένοι Μπορούμε
Καταχωρημένα Τμήματα 686
Εκλογική Περιφέρεια Δυτικής Ελλάδας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αχαΐας
1 ) ΦΕΣΣΙΑΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΜΠΑΡΣΟΥΜ 2483
2 ) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1796
3 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1674
4 ) ΒΟΥΛΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1604
5 ) ΣΙΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1506
6 ) ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ ΤΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1367
7 ) ΓΟΥΒΗ ΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1294
8 ) ΜΟΙΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1282
9 ) ΜΠΑΛΤΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 982
10 ) ΦΙΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 934
11 ) ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 910
12 ) ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 910
13 ) ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 858
14 ) ΜΑΝΤΖΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 849
15 ) ΓΚΟΛΦΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 830
16 ) ΠΕΦΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΝΕΛΛΗ) του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 811
17 ) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 759
18 ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 752
19 ) ΓΚΛΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 736
20 ) ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 728
21 ) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 724
22 ) ΜΠΑΡΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 670
23 ) ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 653
24 ) ΛΙΜΝΑΙΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ (ΜΑΝΤΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 649
25 ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 646
26 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 626
27 ) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 602
28 ) ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 579
29 ) ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 573
30 ) ΠΥΡΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 547
31 ) ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 517
32 ) ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ (ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ) ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 509
33 ) ΤΑΣΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 467
34 ) ΑΝΘΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 433
35 ) ΚΟΥIΤΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 416
36 ) ΠΑΛΟΥΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 402
37 ) ΝΤΑΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 396
38 ) ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 381
39 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 363
40 ) ΚΟΥΤΣΟΜΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 358
41 ) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 356
42 ) ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 353
43 ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 269
44 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 225
45 ) ΜΙΣΥΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 224
46 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 222
47 ) ΔΟΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 221
48 ) ΜΠΛΑΤΣΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 220
49 ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 202
50 ) ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 199
51 ) ΘΑΤΣΙ ΜΙΡΑΝΤΑ του ΑΝΤΕΜ 173
52 ) ΠΑΠΑΤΣΙΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 152
53 ) ΠΟΛΥΓΕΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 137

Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr

Ειδήσεις