Δείτε το πρόγραμμα
Ξεκινά σήμερα το πρωτάθλημα για τον Απόλλωνα Carna, ενώ ο Παναιγιάλειος υποδέχεται την Λάρισα και όπως πάντα πλούσια η δράση στο τοπικό ποδόσφαιρο. Δείτε αναλυτικά τις αναμετρήσεις:
FOOTBALL LEAGUE
(3η αγωνιστική)
Πανελευσινιακός - Κέρκυρα 1-3
16.00: Παναιγιάλειος - ΑΕΛ
ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
(4η αγωνιστική)
16.30: Εθνικός Σαγεϊκων-Διαγόρας
16.30: Άρης-Θύελλα Πατρών
16.30: Λέων-Αναγέννηση Πατρών
16.30: Κεραυνός-Αναγέννηση Ψαθ.
16.30: Ατρόμητος-Πήγασος
16.30: Αχαϊκή-Θύελλα Αιγίου
16.30: Δόξα-Πανμοβριακός
16.30: Ακράτα-Απόλλων Συν.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
16.30: Κεραυνός Μιτ-Φωστήρας
16.30: Παναχαϊκός-Λιμνοχώρι
Β' ΟΜΙΛΟΣ
16.30: Αχιλλέας Καμαρών-Δαβουρλής
16.30: Νίκη-Καλάβρυτα
16.30: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αστέρας Τέμ.
16.30: Πάτρα 2005-Μέγας Δικέφαλος
BASKET LEAGUE
(1η αγωνιστική)
17.00: Ρέθυμνο - Απόλλων Carna
17.00: Kόροιβος - Τρίκαλα
17.00: Καβάλα - Λαύριο
18.00: ΑΕΚ - ΠΑΟΚ
Α2 ΕΘΝΙΚΗ
(2η αγωνιστική)
17.00: Ψυχικό - ΓΣ Περιστερίου
17.00: ΟΦ Ηρακλείου - ΑΣΕ Δούκα
17.00: ΓΣ Ηρακλής - Δόξα Λευκάδας
17.00: Κύμη - Φίλιππος
17.00: Πανερυθραϊκός - Μαχητές
17.00: Λιβαδειά - Προμηθέας
17.00: Παγκράτι - Φάρος
17.00: Ευρώπη - Εθνικός
ΒΟΛΕΪ
ΛΙΓΚ ΚΑΠ
18.00: Ολυμπιακός - Φοίνικας
19.00:Ορεστιάδα- Εθνικός
19.00: Παμβοχαϊκός - Παναθηναϊκός
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΛΟ
09.00: Παναθηναϊκός-Καλαμάκι
10.00: Βουλιαγμένη-ΝΕΠ
11.00: Εθνικός-ΠΑΟΚ
12.00: Υδραϊκός-Γλυφάδα
17.00: ΠΑΟΚ-Καλαμάκι
18.00: Γλυφάδα-ΝΕΠ
19.00: Παναθηναϊκός-Εθνικός
20.00:Βουλιαγμένη-Υδραϊκός
ΚΥΡΙΑΚΗ
FOOTBALL LEAGUE
(3η αγωνιστική)
16.00: Αν. Καρδίτσας - Παναχαϊκή
16.00: Εργοτέλης - Λαμία
16.00: ΑΟ Τρίκαλα - Καλλιθέα
16.00: Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας
16.00: Ολμπιακός Βόλου - ΑΟ Χανιά
16.00: Ζάκυνθος - Κισσαμικός
TOΠΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Α' ΟΜΙΛΟΣ
16.30: Φαραϊκός-Δόξα Χαλ.
16.30: Απόλλων Βίδοβας-Άρης Κ. Αχαϊας
16.30: Αστέρας Μιντ.-Ολυμπιακός
16.30: Δίας-Θέα
16.30: Άρλα-Απόλλων Εγλυκάδας
16.30: Αστέρας Τσουκ.-Τριταιϊκός
Β' ΟΜΙΛΟΣ
16.30: Αετός Πατρών-Πάτραι/Ατρόμητος Ζ.
16.30: Πολύτεκνος-Αχαιός Σαρ.
16.30: Ποσειδώνας-Αναγέννηση/Αίας
BASKET LEAGUE
(1η αγωνιστική)
12.30:Ολυμπιακός - Κολοσσός
17.00: Κηφισιά - Αρκαδικός
17.00: Άρης - Παναθηναϊκός
ΜΠΑΣΚΕΤ
Β' ΕΘΝΙΚΗ
(2η Αγωνιστική)
17.00: Εργοτέλης - Φιλαθλητικός
17.00: Περιστέρι - Παπάγου
17.00: Αμύντας - Κορωπί
17.00: Πανελευσινιακός - Ιωνικός
17.00: Ένωση Ιλίου - Κρόνος
17.00: Χολαργός - Ίκαρος
17.00: Έσπερος ΑΟΠΑ - Ηράκλειο
17.00: Προμηθέας Χαλ. - Νίκη Αμαρουσίου
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
(1η αγωνιστική)
17.00: Ναύπλιο - ΚΑΟΚ
17.00:Απόλλων Σμύρνης - Κεραυνός Αιγίου
17.00: Χαρίλαος Τρικ. - Ικαρος Καλλίθέας
17.00: Πόλις - Ίκαρος
17.00: Ακράτα - Μανδραϊκός
17.00: ΦΕΑ ΝΦ - Γλαύκος
17.00: Σπαρτιατικός - ΑΕ Πενέλης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΛΟ ΣΕΔΥ
09.00: Παναθηναϊκός-ΑΝΟ Γλυφάδας
10.00: ΝΟ Βουλιαγμένης-ΠΑΟΚ
11.00: ΝΟ Καλαμακίου-Υδραϊκός
12.00: Εθνικός ΟΦΠΦ-ΝΕ Πατρών
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr