Back to Top
#TAGS ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ Νάσος Νασόπουλος Αιγιάλεια Βασιλιάς Κάρολος της Αγγλίας Γιώργος Λάνθιμος Ρούλα Πισπιρίγκου Ομόφυλα Ζευγάρια
Αγγελίες
Μην ψάχνεις, βρες στο
THE BEST

ΠΟΛΙΤΙΚΗ

/

Κώστας Πελετίδης: Αυτό είναι το ψηφοδέλτιο του- Όλα τα ονόματα

Κώστας Πελετίδης: Αυτό είναι το ψηφοδέλτ...

Αναλυτικά οι υποψήφιοι

Η Λαϊκή Συσπείρωση του Δήμου Πατρέων, κατέθεσε το ψηφοδέλτιό της, το οποίο περιλαμβάνει συνολικά, μαζί με τον υποψήφιο Δήμαρχο, Κώστα Πελετίδη, 405 υποψήφιους δημοτικούς, διαμερισματικούς και τοπικούς συμβούλους.

Όπως αναφέρει σχετική ανακοίνωση: 

Πρόκειται για το μεγαλύτερο ψηφοδέλτιο που έχει καταθέσει η Λαϊκή Συσπείρωση στο Δήμο Πατρέων, σε όλες τις εκλογικές αναμετρήσεις και αποτελείται από δοκιμασμένους αγωνιστές, που είναι πρωτοπόροι στους κοινωνικούς αγώνες, καθώς και στον τομέα που ο καθένας τους δραστηριοποιείται.

Στο ψηφοδέλτιο της Λαϊκής Συσπείρωσης, τόσο για Δημοτικό Συμβούλιο, όσο και στην συντριπτική πλειοψηφία των Κοινοτήτων, έχει εξαντληθεί το μέγιστο περιθώριο υποψηφίων που ορίζει ο νόμος.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι:

ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ

Υποψήφιος Δήμαρχος: Κώστας Πελετίδης.

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

1.                  Αβραμοπούλου Ευδοξία

2.                  Αγγελακοπούλου Νάνσυ

3.                  Αγγελής Αποστόλης

4.                  Αγγελοπούλου Αναστασία

5.                  Αδαμόπουλος Χρήστος

6.                  Αναγνώστου Λαμπρινή

7.                  Αναστασίου Μιχάλης

8.                  Ανδριόπουλος Αλέξιος

9.                  Αντωνακοπούλου Ελένη

10.              Αξιώτη Βικτωρία

11.              Αραβαντινός Φώτης

12.              Ασπράγκαθος Νίκος

13.              Γαλυφοπούλου Γεωργία

14.              Γεροπαναγιώτη Κατερίνα

15.              Γεωργακόπουλος Ηλίας

16.              Γιαννακόπουλος Δημήτρης (Τζίμης)

17.              Γιαννιτσοπούλου Ιουλία

18.              Γιαννόπουλος Χρήστος

19.              Γκέστα Ειρήνη

20.              Γκρεκιώτης Χρήστος

21.              Γουρδούπη Ελένη

22.              Γώγου – Πεσματζόγλου Αφροδίτη

23.              Δάβουλος Χρήστος

24.              Δημησιάνος Δημήτρης

25.              Δημητρακοπούλου Μαρία Μαγδαληνή (Μάγδα)

26.              Δημοπούλου Αλεξάνδρα (Άντα)

27.              Δραγώτης Κώστας

28.              Δρίτσας Γιώργος

29.              Έλληνας Θανάσης

30.              Ζάγκου – Ράλλη Αναστασία

31.              Ζανιά – Κεραμιδά Ασημίνα

32.              Ζήβας Επαμεινώνδας

33.              Ζώτος Βασίλης

34.              Καββαδία Όλγα

35.              Καλλιμάνη – Γεωργιτσοπούλου Αθηνά

36.              Κανελλόπουλος Γιάννης

37.              Καραγιάννη Νένα

38.              Καραγκούνης Κώστας

39.              Καρπέτας Γεώργιος

40.              Κατσακούλης Ευάγγελος

41.              Κίκινα Μαρία

42.              Κλάδης Διονύσης

43.              Κόκκαλης Βασίλης

44.              Κορδάς Χρήστος

45.              Κόρρας Σωτήρης

46.              Κουλούρη Αικατερίνη

47.              Κουρή Ήρα

48.              Κρότσης Σπύρος

49.              Κυβελίδης Λεωνίδας

50.              Κωστόπουλος Δημήτρης

51.              Λαβράνου Μαρίνα

52.              Λάζαρη Τζέλα

53.              Λαζαρίδου Μαρία

54.              Λέκκα Ελένη

55.              Λέφα Νίκη

56.              Λιώλη Βένη

57.              Λυκοθανάσης Χάρης

58.              Μαγιάκης Γιώργος

59.              Μάζης Ανδρέας

60.              Μακρόπουλος Γεώργιος

61.              Μάρκου Γιώργος

62.              Μελάς Παναγιώτης

63.              Μοδές Θανάσης

64.              Μπακόπουλος Μιχάλης

65.              Ντάσιος Αντώνης

66.              Παγιασλή Ελένη

67.              Παλαρμάς Στέλιος

68.              Παπαδόπουλος Νίκος

69.              Παπαλεξίου Γεώργιος

70.              Παπανικήτας Ανδρέας

71.              Πατούχας Χρήστος

72.              Παυλάκης Γιάννης

73.              Πελεκούδα Ιωάννα (Άννα)

74.              Πετρόπουλος Παναγιώτης (Τάκης)

75.              Πήλιος Σταύρος

76.              Πιτσής Χαράλαμπος

77.              Πλέσσας Διονύσης

78.              Πριτσαπίδουλας Δημήτρης

79.              Ράπτη Γεωργία

80.              Σακαρέλλος Παναγιώτης

81.              Σαμούρη – Βαγενά Ακριβή (Βίβιαν)

82.              Σαράντης Νίκος

83.              Σιέμπος Κώστας

84.              Σίμου Κατερίνα

85.              Σκούρας Παύλος

86.              Σουγλέρης Δημήτρης

87.              Σπανός Μανώλης

88.              Σπήλιου Χριστιάνα

89.              Σταθόπουλος Βαγγέλης

90.              Σταματοπούλου Μαρία

91.              Σταυρόπουλος Γιώργος

92.              Συριώτη – Κυπραίου Φωτεινή

93.              Συροκώστα – Σταθοπούλου Ιουλία

94.              Ταβουλάρης Αντώνης

95.              Ταλαμπούκα Γεωργία

96.              Τζάμο Νίκος

97.              Τζουανοπούλου Αντωνία

98.              Τζούδας Παναγιώτης

99.              Τηλιγάδης Κώστας

100.          Τογιοπούλου Αναστασία

101.          Τουλγαρίδης Θεόδωρος

102.          Τριάντης Ανέστης

103.          Τσάκου Ελισάβετ

104.          Τσέλιου Ρούλα

105.          Τσιρίκου Βάσω

106.          Τσούνας Ηλίας

107.          Χάχαλη – Κατσιγιάννη Ευθαλία

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

1.                  Αλεξόπουλος Βασίλειος

2.                  Αναγνωστόπουλος Δημήτριος

3.                  Αναστόπουλος Χαράλαμπος (Λάμπης)

4.                  Ανδρεάτου Άννα

5.                  Αποστολοπούλου Αδαμαντία (Ματίνα)

6.                  Αρβανίτη Αγάπη

7.                  Αυγέρου Μαρία

8.                  Δελάλης Παναγιώτης

9.                  Δημοπούλου Αφροδίτη

10.             Ζαβέρδας Χαρίλαος (Χάρης)

11.             Ζαππής Διονύσιος

12.             Καγιάφας Μιλτιάδης (Μίλτος)

13.             Καπαγερίδου Ελισάβετ

14.             Κοντογιαννάτος Άγγελος

15.             Κουτσοσπύρος Αθανάσιος

16.             Κυδωνιάτη Άννα

17.             Κωσταντοπούλου Βασιλική (Βάσια)

18.             Λυκούδης Αλέξανδρος

19.             Μαρκοπούλου Παρασκευή (Βούλα)

20.             Μελάς Κωνσταντίνος

21.             Μπαρμπάτση Όλγα

22.             Μυλωνά Μαρία (Μαρίζα)

23.             Νικηφορίδης Βασίλειος – Μάρτιν

24.             Σκαρλάτου Ειρήνη (Ρένα)

25.             Σκαρτσιάρης Γιώργος

26.             Φακιολά Ελένη

27.             Ψωμιάδη Ασπασία (Σία)

28.             Τσιλίρη Ευσταθία

 

 

 

ΝΟΤΙΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

1.                  Αλμπάνη Αθανασία (Νάνσυ)

2.                  Αλατάκης Αναστάσιος

3.                  Αντωνόπουλος Άρης

4.                  Ασπρούλια Σοφία

5.                  Βαρυτιμίδης Παναγιώτης (Μόζος)

6.                  Βρακατσέλης Γιάννης

7.                  Γιαννακοπούλου Φωτεινή

8.                  Δακόλας Αθανάσιος

9.                  Δημητρίου Δημήτριος

10.             Δριμάλα Δήμητρα

11.             Ζουρνατζής Γιάννης

12.             Κακαρούμπα Παναγιώτα

13.             Καρράς Παναγιώτης

14.             Καστανάς Γεώργιος

15.             Κοτσιλιάνος Κωνσταντίνος

16.             Κουμαριανού Κυριακή

17.             Λαγογιάννη Ανδριάνα

18.             Μάνθος Βασίλειος

19.             Μπούμπαλη Θεοδώρα (Δώρα)

20.             Μπούσιας Δημήτριος

21.             Πανέτας – Φελούρης Ιάσονας

22.             Παπαδόπουλος Ανδρέας

23.             Παππάς Μιχαήλ – Λουκάς

24.             Πεσματζόγλου Μαλάμω

25.             Πομώνης – Μαρμαράς Μανώλης

26.             Σταματίου Νεκταρία – Άννα

27.             Τζάμο Χρήστος

28.             Τσίλιου Αθανασία

 

ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

1.                  Αγγελόπουλος Γιώργος

2.                  Αλατσατιανός Μιχάλης

3.                  Αποστολόπουλος Γιάννης

4.                  Βακάλογλου Παντελής

5.                  Γρηγοροπούλου Ανδρομάχη

6.                  Δεληγιάννης Γιάννης

7.                  Δημητροπούλου Αγγελική

8.                  Θεοδωροπούλου Κωνσταντίνα

9.                  Θεοφιλάτου – Μπερδέ Αιμιλία (Μήλια)

10.              Κακατσίδης Βασίλειος

11.              Κατσιγιάννης Βασίλειος

12.              Καψής Παναγιώτης

13.              Κουτσοχέρα Άννα

14.              Κωνσταντοπούλου Ιωάννα

15.              Λυριστής Γεώργιος

16.              Μάγκος Βασίλειος

17.              Μακρυγεώργος Κωνσταντίνος

18.              Μασμανίδη – Καλογεράκη Μαρία

19.              Ματσιακά Χριστίνα

20.              Μεσσαλάς Σπήλιος

21.              Μητροπούλου Παρασκευή (Βίκυ)

22.              Μπιρλή Μαρία

23.              Νίνη Αφροδίτη

24.              Παναγιωτόπουλος Γεώργιος

25.              Παναγόπουλος Νικόλαος

26.              Παπαδόπουλος Ιορδάνης

27.              Παρασκευοπούλου – Μπαράκου Ευγενία (Νία)

28.              Πετρόπουλος Αλέξιος

29.              Πολλάτος Ανδρέας

30.              Ροδίτη Λητώ – Ασπασία

31.              Σουγλέρης Ηλίας

32.              Σουλελές Παναγιώτης

33.              Συριάτος Δημήτριος (Μίκυς)

34.              Ταλαγάνης Παναγιώτης

35.              Τζωρτζάτος Ανδρέας

36.              Τρούσα Βασιλεία

37.              Τσομπανίδης Μιχάλης

38.              Χατζηκυριάκου Μήδεια

 

 

ΑΡΚΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

1.                  Αγγελόπουλος Θύμιος

2.                  Γασπαρινάτος Παναγιώτης

3.                  Κακαμπούκης Ιωάννης

4.                  Κόγκας Χρήστος

5.                  Κοσμάτος Γεώργιος

6.                  Κωνσταντινίδης Νικόλαος

7.                  Λαμπρόπουλος Φώτιος – Φοίβος

8.                  Λίγγα Αικατερίνη

9.                  Λύσσαρη Ευαγγελία

10.              Μαρμαρά Καλλιόπη

11.              Μουστακόπουλος Νικόλαος

12.              Μπαράκου Ειρήνη

13.              Μπαρλής Θεοφάνης

14.              Μπαρμπούτση Σπυριδούλα (Λούλα)

15.              Μπουρδόπουλος Σταύρος

16.              Μποχατζιάρ Αθανασία

17.              Παπαγεωργίου Δημήτριος

18.              Παπαγιαννοπούλου Ανδρομάχη (Μάχη)

19.              Παππά Νικολίτσα

20.              Πετσίνης Χριστόφορος

21.              Πεφάνη Ευγενία

22.              Σπετσέρη Ευγενία

23.              Τούλιος Σπυρίδων

24.              Τσάκωνας Γιώργος

25.              Τσεκούρας Θεοφάνης (Φάνης)

26.              Υφαντή Παναγιώτα

27.              Χαραλαμπόπουλος Θανάσης

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

1.                  Αυγεράκης Σπύρος

2.                  Ζέρβα Αθηνά

3.                  Καλομενίδης Χρήστος

4.                  Καλούδης – Κουγιανός Χρήστος

5.                  Κουλουμπής Γρηγόρης

6.                  Μπιρλή Τασία

7.                  Σταθοπούλου Μαρία (Μαίρη)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΟΥ

1.                  Αλεξανδρίδης Κωνσταντίνος

2.                  Βενέρη Ειρήνη

3.                  Καββαδία Θεοδοσία

4.                  Κατσαρδή Ευφροσύνη

5.                  Κορωναίος Νικόλαος

6.                  Κουζινάκη Παρασκευή (Βούλα)

7.                  Λουκόπουλος Παναγιώτης

8.                  Μουστάκης Κωνσταντίνος

9.                  Νιάρου Μαρία

10.              Ρούπας Αχιλλεύς

11.              Σακαρέλλου Μαρία

12.              Φιλιππάτου Χρυσοβαλάντου

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΤΑΙΟΥ

1.                  Αξιώτης Κωνσταντίνος

2.                  Αποστολάτου Ακριβή

3.                  Καπελιώτης Σπυρίδων

4.                  Τσαπάρας Ευθύμιος

5.                  Φωτοπούλου Δήμητρα

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΙΟΥ

1.                  Αρέθας Σπυρανδρέας

2.                  Ντάρμα Ανδριάνα

3.                  Παπαγεωργίου Θανάσης

4.                  Παπαγεωργίου Ελένη

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

1.                  Μανιάτης Βασίλης

2.                  Μπούτσικα Αναστασία

3.                  Σακελλαράκης Βασίλης

4.                  Σταυροπούλου Καλλιόπη

5.                  Ταξιάρχης Ιωάννης

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

1.                  Αθανασοπούλου Βασιλική

2.                  Γιαννάτος Βασίλειος

3.                  Λάσκαρη Ελευθερία

4.                  Μανδύλη – Κουργιαλή Παναγιώτα

5.                  Χρυσικόπουλος Χαράλαμπος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ

1.                  Αγγελάτου Φεβρωνία (Ρόνη)

2.                  Γιαννοπούλου Παναγιώτα (Γιούλα)

3.                  Μαρούδα Κωνσταντίνα

4.                  Πολίτη Τασία

5.                  Τσάμης Αλέξιος

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΑΧΩΒΙΤΙΚΩΝ

1.                  Λουκόπουλος Γιώργος

2.                  Μητρούλια Σοφία

3.                  Νικολόπουλος Γιώργος

4.                  Παρίσης Νίκος

5.                  Τζίφα Ελένη

6.                  Τουβάκη Βασιλική

7.                  Χατζηιωαννίδου Μαρία

8.                  Χριστοδούλου Νικόλαος

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΤΙΤΣΗΣ

1.                  Ιωσηφίδη Ελένη

2.                  Κάντζαρης Παναγιώτης

3.                  Λουκόπουλος Ανδρέας

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΛΛΩΝ

1.                  Ζησιμόπουλος Αλέξιος

2.                  Ζησιμόπουλος Χρήστος

3.                  Ζησιμοπούλου Νικολίτσα

4.                  Κυριακοπούλου Αναστασία

5.                  Μπαλάσης Βασίλειος

6.                  Παπαγεωργοπούλου Κωνσταντίνα

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΨΑΘΟΠΥΡΓΟΥ

1.                  Βαρδάκη Ευγενία – Νεκταρία

2.                  Καραμπούλας Παναγιώτης

3.                  Κολοκυθά Αντιγόνη

4.                  Κολοκυθάς Παναγιώτης

5.                  Μισύρης Ιωάννης

6.                  Παπαγεωργίου Απόστολος

7.                  Παπασπηλιοπούλου Σοφία

8.                  Σακελλαρόπουλος Σπυρίδων

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΧΝΑΙΙΚΩΝ

1.                  Αθανασοπούλου – Κονδάκη Χριστίνα

2.                  Βέρρας Γρηγόριος

3.                  Μανίκας Κωνσταντίνος

4.                  Μυλωνάς Αθανάσιος

5.                  Παπαφιλίππου Κωνσταντίνος

6.                  Παπαχρονόπουλος Ιωάννης

7.                  Πολίτη Αδαμαντία

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΙΑΝΟΥ

1.                  Γκουντάνης Άγγελος

2.                  Πελεκούδα Θεοδώρα

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

1.                  Κάρδαρης Γεώργιος

2.                  Λάζαρης Γεώργιος

3.                  Ντεμίρης Ευάγγελος

4.                  Πανίτσας Ιωάννης

5.                  Πουλίδα Δημητρούλα (Δήμητρα)

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΝΟΔΕΝΔΡΙΟΥ

1.                  Δεληγιάννη Μεταξία

2.                  Οικονομόπουλος Δημήτριος

3.                  Παπαγιαννοπούλου Ζωή

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΣΑΤΙΔΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΑΣ

1.                  Αθανασόπουλος Γεώργιος

2.                  Γκοτσοπούλου Δέσποινα

3.                  Καρπέτας Ηλίας

4.                  Κοτσιλιάνου Ζαφείρω

5.                  Μποϊνοπούλου Νικολίτσα (Νίκη)

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1.                  Αναστασόπουλος Παντελεήμων

2.                  Αναστασοπούλου Μαγδαληνή

3.                  Θανόπουλος Χρήστος

4.                  Κορκόντζηλας Παναγιώτης

5.                  Σπηλιωτόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΝΗΣ

1.                  Αγγελόπουλος Αριστομένης – Θεόδωρος

2.                  Αναστασοπούλου Αθανασία

3.                  Αντωνοπούλου Μαρία

4.                  Βασιλικοπούλου Περσεφόνη (Πέρσα)

5.                  Γιαννικόπουλος Κωνσταντίνος

6.                  Γιαννόπουλος Αθανάσιος

7.                  Κερπινιώτης Αθανάσιος

8.                  Τσουραμάνη Δήμητρα

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΒΡΥΑΣ

1.                  Ανδρεόπουλος Επαμεινώνδας (Νώντας)

2.                  Γασπαρινάτος Νικόλαος

3.                  Δίπλαρος Ιωάννης

4.                  Κοτανίδη Πολυξένη

5.                  Λίγκα – Γράψα Αγγελική

6.                  Παπαβασιλείου Μαρία

7.                  Παπούλια Βασιλική

8.                  Προδρομίδης Παναγιώτης

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΡΑΒΑΛΙΟΥ

1.                  Αγγελοπούλου Φωτεινή

2.                  Γκοτσόπουλος Λάμπρος

3.                  Κασπίρης Ιωάννης

4.                  Κασπίρης Σπυρίδων

5.                  Κοντογεωργόπουλος Ανδρέας

6.                  Κοντογεωργόπουλος Γεώργιος

7.                  Κυριαζή Δήμητρα (Μιμίκα)

8.                  Μπάρτζαλης Νικόλαος

9.                  Παπαδημητρακοπούλου Ιωάννα

10.              Φραγκούλια Καλλιόπη

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΒΡΥΣΗΣ

1.                  Λουστροπούλου – Καφεντζή Πηνελόπη

2.                  Παπαδόπουλος Νικόλαος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ

1.                  Αντωνόπουλος Θεόδωρος

2.                  Αντωνόπουλος Περικλής

3.                  Γκίκας Παναγιώτης

4.                  Δημοπούλου – Θεοδωροπούλου Ιωάννα

5.                  Κωτσόπουλος Παναγιώτης

6.                  Πετρόπουλος Παναγιώτης

7.                  Σπανός Γεώργιος

8.                  Χριστοπούλου – Κόσυφα Αγγελική

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΝΤΙΛΟΓΛΙΟΥ

1.                  Αντωνόπουλος Παναγιώτης

2.                  Αντωνοπούλου Βασιλική

3.                  Βουκελάτου Ειρήνη – Μαρία

4.                  Βουτσινάς Θεοχάρης

5.                  Καλοτάντανου Γιαννούλα

6.                  Μαρκόπουλος Μιχάλης

7.                  Σκέντζος Ευάγγελος

8.                  Φατούρου Παναγιώτα

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

1.                  Αναγνώστου Δημήτριος

2.                  Ατάλογλου Κωνσταντίνα

3.                  Βικάτος Αντώνιος

4.                  Γιαννόπουλος Ιωάννης

5.                  Ζωγράφος Παναγιώτης

6.                  Κουλούρης Χρήστος

7.                  Μαρκοπούλου – Κορέση Διονυσία

8.                  Μιχαήλος Παναγιώτης

9.                  Μωραΐτη Ειρήνη

10.              Πασχαλίδη Δήμητρα

11.              Ρομπότη Μαγδαληνή

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΪΤΙΚΩΝ

1.                  Ανδρικοπούλου Μαρία

2.                  Βάρσος Χρήστος

3.                  Κάκιος Κωνσταντίνος

4.                  Κωστούλια Χρυσούλα

5.                  Παναγάκη Νίκη

6.                  Παπανικήτας Κωνσταντίνος

7.                  Φιλιππόπουλος Αργύριος

8.                  Φρούντας Ανάργυρος

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΕΩΝ, ΜΟΙΡΑ – ΣΟΥΛΙ – ΕΛΙΚΙΣΤΡΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΙΡΑ

1.                  Γιαννακόπουλος Σπυρίδων

2.                  Γκοτσόπουλος Ιωάννης

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΥΛΙΟΥ

1.                  Ζώη Σπυριδούλα (Ρούλα)

2.                  Κεπενός Κωνσταντίνος

3.                  Λαζανάς Παρασκευάς

4.                  Λάζος Ευάγγελος

5.                  Λεωνιδόπουλος Γεώργιος

6.                  Μπότσαρη Μαρία

7.                  Νικολακοπούλου Αναστασία (Σάσα)

8.                  Φατούρος Κυριάκος

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΙΚΙΣΤΡΑΣ

1.                  Δημόπουλος Δημήτριος

2.                  Κατριβέσης Ασημάκης

3.                  Μαντζουράκης Παναγιώτης

4.                  Μητροπούλου Ρόζα – Μαρία

5.                  Μόσχος Σπυρίδων

6.                  Ξυπολιάς Κωνσταντίνος

7.                  Τσάμη Χριστίνα

Χριστόπουλος Παναγιώτης

Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr

Ειδήσεις