Βαριά ήττα για τον Παναιγιάλειο στα Μέγαρα

Κοινοποίηση
Tweet

Έχασε με 3-0 από τον Βύζαντα - Αυτογκόλ από τον Ντατσούλια

Την ήττα με 3-0 δέχθηκε ο Παναιγιάλειος στα Μέγαρα από τον Βύζαντα, για την 28η αγωνιστική. Τα τέρματα των γηπεδούχων ήταν, το 1-0 έγινε στο 40΄με σουτ του Μωυσίδη, ενώ το σκορ διευρύνθηκε στο 70΄με σουτ του Όκουε. Ενώ, σαν να μην έφτανε αυτό ήρθε και το αυτογκόλ στο 90ο λεπτό από τον Ντατσούλια.
Βύζας Μεγάρων (Μουράτ Σεροπιάν): Σταυριανός, Ανδρίκος, Σκαφτούρος, Ευαγγελάτος, Ρωμαίδης, Μωυσίδης, Αρκουμάνης, Θ. Γεωργακόπουλος, Στρατάκης, Όκουε, Μανωλιάδης.
Παναιγιάλειος (Στρατής Μαστροκυριάκος): Μπαλτιμάς, Σανδρεβάλης, Γεωργίου, Λίτσος, Παπαδόπουλος, Γραμματικόπουλος, Διαμαντόπουλος, Ντατσούλιας, Χαϊκάλης, Σκαρτσίλας, Βασιλαντωνάκης.