/

Γιώργος Κούτσης: "Ρισκάραμε, αλλά δυστυχώς δεν μας βγήκε"

Γιώργος Κούτσης: "Ρισκάραμε, αλλά δ...

Για τη σημερινή ήττα με την Καβάλα

Η Παναχαϊκή ηττήθηκε (2-1) σήμερα από την Καβάλα και ο Γιώργος Κούτσης δήλωσε μετά το τέλος της αναμέτρησης: "Παρόλο που μπήκαμε δυνατά στο παιχνίδι ελέγχοντας τον ρυθμό του παιχνιδιού βρεθήκαμε πίσω στο σκορ.

Έχω την εντύπωση ότι έχει προηγηθεί φάουλ στον τερματοφύλακα. Προσπαθήσαμε να αντιδράσουμε, δεν δημιουργήσαμε καμιά ευκαιρία ώστε να απειληθεί ο αντίπαλος κι έτσι τελείωσε το πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο προσπαθήσαμε να πιέσουμε τον αντίπαλο ψηλά, ρισκάραμε, δυστυχώς δεν μας βγήκε κι έτσι ήρθε μοιραία το (2-1).

Συγχαρητήρια στην Καβάλα, την εύχομαι καλή συνέχεια και σε αυτή και στον φίλο μου τον Νίκο".