Διαβάστε αναλυτικά
ΘΕΡΙΝΕΣ ΑΣΤΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ 2016΄ ( από 27-6-2016 )
ΠΥΡΓΟΣ - ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) 09.30΄- 11.00΄- 12.30΄ - 14.00΄- 15.30΄ - 17.15΄- 18.45΄- 20.30΄
ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) ΠΥΡΓΟΣ 10.00΄-11.30΄ -13.00΄- 14.30΄- 16.00΄- 17.45΄- 19.15΄- 21.00΄
ΠΥΡΓΟΣ - ΚΑΤΑΚΟΛΟ 06.50΄ - 08.15 - 09.30΄- 11.00΄- 12.30΄ - 14.00΄- 15.30΄- 17.15΄ - 18.45΄ - 20.30΄
ΚΑΤΑΚΟΛΟ ΠΥΡΓΟΣ 07.15΄- 09.00 - 10.15΄- 11.45΄- 13.15΄- 14.45΄- 16.15΄- 18.00΄- 19.30΄ -21.15΄
ΠΥΡΓΟΣ - ΣΠΙΑΝΤΖΑ (Όπου * Αντλιοστάσιο) 07.15*- 10.00*- 12.00΄- 14.00΄*- 16.00*- 18.00 - 20.00΄*
ΣΠΙΑΝΤΖΑ(από Περιπτερο)- ΠΥΡΓΟΣ 08.00΄ - 10.45΄- 12.30΄ -14.45΄ - 16.45΄ - 18.30΄- 20.45΄ .
Τα δρομ. Σπιαντζας διέρχονται από ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ, εκτός 07.20΄ & 20.00΄ που πάνε από ΚΑΒΟΥΡΙ.
ΠΥΡΓΟΣ - ΒΟΥΝΑΡΓΟ 07.05΄ - 08.45΄- 11.25΄- 14.30΄. ( Κάθε Τετάρτη 07.05΄& 11.25΄ Φωναΐτικα )
ΒΟΥΝΑΡΓΟ ΠΥΡΓΟΣ 07.35΄ - 09.10΄- 12.00΄ - 15.00΄.
ΠΥΡΓΟΣ - ΕΛΑΙΩΝΑΣ 07.10΄-11.00΄-14.00΄.
ΕΛΑΙΩΝΑΣ ΠΥΡΓΟΣ 07.30΄-11.50΄-14.20΄.
ΠΥΡΓΟΣ ΚΟΛΙΡΙ-ΛΑΜΠΕΤΙ 07.45΄-΄09.00΄- 11.50΄.
ΠΥΡΓΟΣ – ΑΛΦΕΙΟΥΣΑ 07.30΄ -10.15΄-13.15΄.
ΠΥΡΓΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ (aldemar) 08.15΄-11.00΄-13.15΄-21.15΄.
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΠΥΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) 09.30΄- 11.00΄- 12.30΄ - 14.00΄- 15.30΄ - 17.15΄- 18.45΄-20.30΄
ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) ΠΥΡΓΟΣ 10.00΄- 11.30΄- 13.00΄- 14.30΄- 16.00΄- 17.45΄ - 19.15΄-21.00΄
ΠΥΡΓΟΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟ 06.50΄ - 08.15΄ - 09.30΄- 11.00΄- 12.30΄ - 14.00΄- 15.30΄- 17.15΄ - 18.45΄ - 20.30΄
ΚΑΤΑΚΟΛΟ ΠΥΡΓΟΣ 07.15΄- 09.00΄ - 10.15΄- 11.45΄- 13.15΄- 14.45΄- 16.15΄- 18.00΄- 19.30΄ -21.15΄
ΠΥΡΓΟΣ ΣΠΙΑΝΤΖΑ ( Όπου * Αντλιοστάσιο) 10.00*- 12.00 - 14.00* - 16.00* - 18.00 - 20.00΄*
ΣΠΙΑΝΤΖΑ(από Περιπτερο) - ΠΥΡΓΟΣ 10.45΄ - 12.30΄-14.45΄ - 16.45΄ - 18.30΄ - 20.45΄ .
Τα δρομ. Σπιαντζας διέρχονται από ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ, εκτός τον 20.00΄ που πανε από ΚΑΒΟΥΡΙ.
ΠΥΡΓΟΣ ΒΟΥΝΑΡΓΟ 08.00΄- 12.30΄.
ΒΟΥΝΑΡΓΟ ΠΥΡΓΟΣ 08.30΄- 13.00΄.
ΠΥΡΓΟΣ ΕΛΑΙΩΝΑΣ 07.10΄- 12.20΄.
ΕΛΑΙΩΝΑΣ ΠΥΡΓΟΣ 07.30΄- 12.50΄.
ΠΥΡΓΟΣ ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 08.30΄-11.00΄-13.30΄-21.15΄.
ΠΥΡΓΟΣ ΚΟΛΙΡΙ-ΛΑΜΠΕΤΙ 07.45΄-11.50΄
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΠΥΡΓΟΣ ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) 09.30΄- 11.00’- 12.30΄ - 14.00΄- 15.30΄ - 17.15΄- 18.45΄- 20.30΄
ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ (ΚΑΣΤΡΟ) ΠΥΡΓΟΣ 10.00΄- 11.30’- 13.00΄ - 14.30΄- 16.00΄ - 17.45΄ -19.15΄- 21.00΄
ΠΥΡΓΟΣ ΚΑΤΑΚΟΛΟ 08.00΄ - 09.30΄- 11.00΄- 12.30΄ - 14.00΄- 15.30΄- 17.15΄ - 18.45΄ - 20.30΄
ΚΑΤΑΚΟΛΟ ΠΥΡΓΟΣ 08.30΄- 10.15΄- 11.45΄- 13.15΄- 14.45΄- 16.15΄- 18.00΄- 19.30΄ -21.15΄
ΠΥΡΓΟΣ ΣΠΙΑΝΤΖΑ ( Όπου * Αντλιοστασιο ) 10.00΄* -12.00΄ - 14.00΄* -16.00΄* - 18.00΄ - 20.00΄*
ΣΠΙΑΝΤΖΑ(από Περιπτερο) - ΠΥΡΓΟΣ 10.30΄ - 12.45΄ - 14.45΄ - 16.45΄ - 18.45΄ - 20.45΄
Τα δρομ. Σπιαντζας διέρχονται από ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ, εκτός από το 20.00΄ που πάει από ΚΑΒΟΥΡΙ.
Τα δρομολόγια για Σπιάντζα είναι προαιρετικά.
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr