Χωρίς τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ
Πλούσιο είναι το αγωνιστικό πρόγραμμα ειδικά για σήμερα των ομάδων της περιοχής μας, με την Παναχαϊκή να παίζει εκτός με τον Ηρακλή Ψαχνών, ο Απόλλωνας να δίνει φιλικό με τον Κόροιβο, ενώ η Παναχαϊκή στο βόλεϊ υποδέχεται τη ΓΕ Μεσολογγίου και η Ορμή Λουξ θέλει να επιστρέψει στις νίκες επί του Εθνικού.
Τέλος δεν θα πραγματοποιηθούν οι αναμετρήσεις των ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων. Δείτε το πρόγρμμα των σημερινών αγώνων:
ΣΑΒΒΑΤΟ
SUPER LEAGUE
15:00 Πανιωνίου: Πανιώνιος – Πανθρακικός
17:15 ΑΕΛ Καλλονής – Αστέρας Τρίπολης
19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Παναιτωλικός
FOOTBALL LEAGUE
18.30: Ηρακλής Ψαχνών-Παναχαϊκή
ΜΠΑΣΚΕΤ
17:00 Κόροιβος Αμαλιάδας – Απόλλων Πατρών (φιλικό)
Α2 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
18.00 ΑΟ Καλαμάτα 80- ΑΕΠ Ολυμπιάς
18.00 ΑΓΣΙ - ΑΠΣ Πήγασος
18.00 ΑΟ Παλλήνη - ΑΣ Πανερυθραϊκός
19.00 Παναχαϊκή - ΓΕ Μεσολογγίου
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΒΟΛΕΪ
17.30ΓΣ Χαλανδρίου - ΕΑ Λαρισης
18.00 ΑΟ Θρίαμβος – Απόλλων Πατρών
18.00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
19.00 ΑΟΦ Πορφύρας - ΦΓΣ Πρέβεζας
Α1 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:00 Εθνικός Κοζάνης –Ορμή Λουξ
18:00 Αναγέννηση Άρτας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
18:00 Αμύντας Αμυνταίου - Π.Α.Ο.Κ
ΚΥΡΙΑΚΗ
SUPER LEAGUE
15:00 «Απόστολος Νικολαϊδης»: Παναθηναϊκός - Πλατανιάς
17:15 Δημοτικό Στάδιο Λιβαδειάς: Λεβαδειακός – SKODA Ξάνθη
17:15 Εθν. Στάδιο «Οι Ζωσιμάδες»: ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟ Κέρκυρας
19:30 Βέροιας: Βέροια – Ολυμπιακός
FOOTBALL LEAGUE
15.00: Άλιμος-Καλλιθέα
15.00: Ερμιονίδα-Αχαρναϊκός
15.00: Φωστήρας-Χανιά
Δευτέρα 2 Φεβρουαρίου
18.00: Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ (OTETV)
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
15:00 Ερμής Κιβερίου-Αχαϊκή
15:00 Ζακυνθιακός-Πανελευσινιακός
15:00 Δόξα Μανωλάδας-Μανδραϊκός
15:00 Βύζας Μεγάρων-ΠΑΟ Βάρδας
15:00 Αστέρας Μαγούλας-ΑΟ Λουτράκι
15:00 Παναρκαδικός-Παναργειακός
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ
17.00 ΧΑΝΘ-Αργοναύτης
17.00 Άργος Ορεστικό-Ευρώπη Πευκοχωρίου
17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Αίας Ευόσμου
17.00 Προμηθέας-Μαχητές Δόξα Πεύκων
17.00 Φοίνικας Λάρ.-Ανατόλια
17.00 Τιτάνες Παλαμά-Στρατώνι
17.00 Ασπίς Ξάνθης-Κομοτηνή
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ
14.00 Κεραυνός Αιγίου-Ζάκυνθος
17.00 Ερμής Περάματος-Χαλάνδρι
17.00 Κρανίδι-Ένωση Ιλίου
17.00 Ακάδημος-Πεντέλη
17.00 Προμηθέας Χαλ.-Μανδραϊκός
17.00 Έσπερος-Νίκη Αμαρουσίου
17.00 Απόλλων Αρχ. Κορ.-Νήαρ Ηστ
Α2 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
17.00 Ερμής - ΑΣ Κόροιβος
Ακολουθήστε το thebest.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις
Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο thebest.gr