/

Μπάσκετ: Ο Απόλλωνας έχασε εκτός έδρας με 75-65 από το Ψυχικό

Μπάσκετ: Ο Απόλλωνας έχασε εκτός έδρας μ...

Για την 14η αγωνιστική της Α2 Εθνικής

Ο Απόλλωνας γνώρισε πριν από λίγο την πέμπτη εκτός έδρας ήττα του, αυτή τη φορά από το Ψυχικό, στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής μπάσκετ των ανδρών.

Δεκάλεπτα: 23-14, 40-35, 62-50, 75-65

Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Νίκου 16 (1), Νοέας 8 (2), Χουχούμης 5 (1), Ψαθάς 12 (1), Παπαδημητρίου, Ντιαλό 2, Παύλος 18 (3), Χαραλάμπης, Παπαδιονυσίου 4, Μπάλος, Τσιώκος 10, Αναγνωστάκης.

Απόλλωνας Πατρών (Παπαδόπουλος): Ερμείδης, Άκερ 5, Μαστρογιαννόπουλος 26 (4), Αποστολίδης 5 (1), Τσιάρας 4 (1), Παπαβασιλόπουλος, Κιτσούλης 5, Γόντικας 10, Χείλαρης 10 (2), Αναγνωστόπουλος.

18.45 Ο Απόλλωνας χάνει με 73-63 από το Ψυχικό ένα λεπτό πριν το τέλος

18.40 Ο Απόλλωνας μειώνει σε 71-60 τρία λεπτά πριν το τέλος της αναμέτρησης.

18.37 Ο Απόλλωνας είναι σε κακή μέρα και χάνει με 71-56 πέντε λεπτά πριν το τέλος του αγώνα με το Ψυχικό

18.30 Tέλος του τρίτου δεκαλέπτου με τον Απόλλωνα να είναι πίσω στο σκορ με 62-50 στον αγώνα με το Ψυχικό.

18.15 Ολοκληρώθηκαν τα πρώτα πέντε λεπτά της τρίτης περιόδου με τον Απόλλωνα να χάνει με 47-38 από το Ψυχικό, ενώ στη συνέχεια μείωσε σε 47-41 με τρίποντο.

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο του αγώνα του Απόλλωνα με το Ψυχικό.

17.45 Ο Απόλλωνας έχει καταφέρει να ανεβάσει τον ρυθμό του μειώνοντας τη διαφορά με το Ψυχικό, με τη λήξη του ημιχρόνου να τον βρίσκει να χάνει με 40-35.

17.30 Πέντε λεπτά πριν το τέλος του ημιχρόνου ο Απόλλωνας χάνει με 32-20 από την αντίπαλη ομάδα.

17.20 Ολοκληρώθηκε το πρώτο δεκάλεπτο με τον Απόλλωνα να είναι πίσω στο σκορ με 23-14, στον εκτός έδρας αγώνα με το Ψυχικό.

17.10 Στα πρώτα πέντε λεπτά της αναμέτρησης του Απόλλωνα με το Ψυχικό, η πατρινή ομάδα προηγείται με 7-10 των γηπεδούχων.

17.00 Ο Απόλλωνας αντιμετωπίζει αυτή την ώρα εκτός έδρας το Ψυχικό, στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α2 Εθνικής μπάσκετ των ανδρών. Δείτε στο thebest.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης.

Μπάσκετ: Ο Απόλλωνας παίζει εκτός με το Ψυχικό