/

Ατρόμητος και ΠΑΣ αναδείχθηκαν ισόπαλοι στην μάχη για την Ευρώπη

Ατρόμητος και ΠΑΣ αναδείχθηκαν ισόπαλοι ...

Πολύ όμορφο παιχνίδι στο Περιστέρι

Εκπληκτικό παιχνίδι ανάμεσα σε Ατρόμητο και ΠΑΣ Γιάννινα με τις δυο ομάδες να μένουν στο 1-1 και η μάχη για τα playoffs παραμένει ανοιχτή.

Μοιρασμένο ματς στο Περιστέρι. Ο ΠΑΣ Γιάννινα ήταν καλύτερος στο πρώτο ημίχρονο και θα μπορούσε να πετύχει 2-3 γκολ, όμως ο εκπληκτικός Γκορμπούνοφ κράτησε τον Ατρόμητο ζωντανό.

Στο δεύτερο ημίχρονο η είσοδος του Παπάζογλου άλλαξε τις ισορροπίες και οι γηπεδούχου ισοφάρισαν, ενώ στο τέλος θα μπορούσαν να πάρουν ακόμα και τη νίκη.

Γκολ: Πίτου Γκαρσία (84' σουτ) / Τσάβες (13' σουτ)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Νιόπλιας): Γκορμπούνοφ, Κοντοές, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Κούρος, Κατσουράνης, Πίτου Γκαρσία, Δημούτσος (Παπάζογλου 46'), Ουμπίδες, Μαρσελίνιο (Μπρίτο 63'), Ναπολεόνι (Καράσκο 79').

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (Πετράκης): Βελλίδης, Ναδάλες, Μιχαήλ, Τζημόπουλος, Στρούνα, Χαρίσης (Γιάκος 79'), Τσουκαλάς, Κοροβέσης (Μπέριος 53'), Τσάβες, Ίλιτς, Μανιάς (Σαπαλίδης 65').

Πηγή: sport24.gr